Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum ispanya liginde karar kıldım. Aşağıdaki kadroyu kurdum. Suarez ve Santi Cazorla'yı satışa çıkardım 80-90k gelirse eğer bu iki oyuncu satışından defansa Ramos'u almaya çalışacağım 70k civarına. Bekler hariç her oyuncuya da chemistry style card bastım. Takımı bu akşam deneme şansım olacak ancak, umarım güzel bir takım yaratmışımdır

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Us hesabıyla fifa oynayanlar donma sorunu oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltimateTeamMaster

Us hesabıyla fifa oynayanlar donma sorunu oluyor mu?

olmuyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

Selam beyler
    Bu eas fc pointle alinan fut coins olayi kalkti mi hani 10×1000 coins tarzi olanlar dun vardi bugun bulamadim

Arkadaslar bir kontrol ederseniz cok makbule gecer

• Psn e giren var mi 80710102 hatasi aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: a78b4c42

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Bunlar hile değil de ney?!?!??
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

3 gündür arkadaşım sadece aksamlari oynayarak 50bine yakın yaptığına göre full boş olan 2kisi sürekli aynı hesaptan oynasa yapabilir neden olmasın. Öyle gaza gelen kardeşler var; )

Hiç mı mağlubiyet almazlar iyi de??

Skorları görmedim dostum mqc gelirlerine.dikkat ettim direk:) bu arada platform Playstation galiba çünkü trophy pcde yok diye biliyorum.

Aynen hocam platform Ps3.. Zaten biraz daha dikkatli bakarsan ordaki 3 takım muhtemelen aynı adama ait Palermo Ac midir nedir.. birde bütün hesaplar Ağustosta açılmış.. Buraya da bulaştıysa bu hile işi çekilmez vala..

Aynen o adamlar 14 UT webb app dan acıldığı ilk gun item basıyodu her arattıgım oyuncuda contractta falan o Mendoza FC , Palermo AC falan vardı benim de kafam karıştı

Bu arada sizce 14 UT de ispanyamı iyi olur ingiltere mi ?

• quote:

quote:

Selam beyler
    Bu eas fc pointle alinan fut coins olayi kalkti mi hani 10×1000 coins tarzi olanlar dun vardi bugun bulamadim

hala var dün aldım ama kaldırmazlar vardır illaki.
  • quote:

quote:

Selam beyler

bugün ben de göremedim. Daha hakkım vardı halbuki
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

Orijinalden alıntı: UltimateTeamMaster

Us hesabıyla fifa oynayanlar donma sorunu oluyor mu?

olmuyor bende

Teşekkürler us hesabıyla oynadığım online maçlarda çok donuyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

quote:

Selam beyler

bugün ben de göremedim. Daha hakkım vardı halbuki

arkadaşlar ea forumuna baktım geçici bir süreliğine coin boostu kaldırmışlar.millet hacklemiş galiba sürekli coin alıyomuş öyle.yakın zamanda tekrar koyucaklarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: campeone1907

Dostum ispanya liginde karar kıldım. Aşağıdaki kadroyu kurdum. Suarez ve Santi Cazorla'yı satışa çıkardım 80-90k gelirse eğer bu iki oyuncu satışından defansa Ramos'u almaya çalışacağım 70k civarına. Bekler hariç her oyuncuya da chemistry style card bastım. Takımı bu akşam deneme şansım olacak ancak, umarım güzel bir takım yaratmışımdır

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hayırlı olsun. Soldado yerine Diego Costa düşünebilirsin ileride. Bir de busquets ile allah kolaylık versin diyorum, cdm'de iyi ama cm olarak oynayamam ben onunla

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

quote:

Tr den alanlar ilk pack ını alabildimi arkadaşlar, sanırım henüz vermediler.

evet hocam malesef vermediler birazdan derin araştirmalara başliycam birşey bulursam paylaşirim.

Teşekkürler hocam haber bekliyoruz

zaten hesabımız hacklendi bu packlerden medet umuyorum o da yok arkadaş nasıl gelir ne zaman gelir acaba

• Sonunda adam gibi biri cikti. Hummels in piyasa nedir beyler yukselir mi bekliym mi takim zayif satip kurmam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcelik-

Sonunda adam gibi biri cikti. Hummels in piyasa nedir beyler yukselir mi bekliym mi takim zayif satip kurmam gerek

PS3 13-15 k
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: mertcelik-

Sonunda adam gibi biri cikti. Hummels in piyasa nedir beyler yukselir mi bekliym mi takim zayif satip kurmam gerek

PS3 13-15 k

Eyvallah kardes baktim compare denen seyden o civarmis

• 1 günde kurduğum kadro, 8700 coinse maloldu. Ancak tatmin etmedi.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

http://www.futhead.com/14/squads/595924/

Bu kadroya nasıl bir iyileştirma yapabiliriz, gol yollarında çok sıkıntı çekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 27 Eylül 2013; 19:44:17 >

• Pesten fifaya gectim burada online barca reali alip turnuvalara katilamiyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

quote:

Tr den alanlar ilk pack ını alabildimi arkadaşlar, sanırım henüz vermediler.

evet hocam malesef vermediler birazdan derin araştirmalara başliycam birşey bulursam paylaşirim.

Teşekkürler hocam haber bekliyoruz

zaten hesabımız hacklendi bu packlerden medet umuyorum o da yok arkadaş nasıl gelir ne zaman gelir acaba

Beyler yok mu bilgisi olan bu packlerle ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

1 günde kurduğum kadro, 8700 coinse maloldu. Ancak tatmin etmedi.

http://www.futhead.com/14/squads/595924/

Bu kadroya nasıl bir iyileştirma yapabiliriz, gol yollarında çok sıkıntı çekiyorum.

Tabi ki ileriye Drogba lazım ve galatasarayın oyundaki en etkili oyuncularından olan amrabat ve bruma'yı da kullanmalısın bir şekilde.

• Hummels i sattim ama completing yazdi oyle kaldi kadroya alamiyorum parasi da gelmiyor. Kiesling almistim parasi gitti oyuncu gelmedi nasil cozcez bunu ya : (

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.