Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_tuzla
    Banada bugün cevap döndüler.Sistemde hala PIM gözüküyor.
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Ptt nin degil de asagidaki adresten bakasan belki oraya islemislerdir. Bende ikiside ayni degil.
    https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 6 Şubat 2014; 21:35:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @bariscevik

şikayeti nereye yaptın bende yapayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Orijinalden alıntı: the_tuzla
    Banada bugün cevap döndüler.Sistemde hala PIM gözüküyor.

Ptt nin degil de asagidaki adresten bakasan belki oraya islemislerdir. Bende ikiside ayni degil.
    https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip

Ordanda baktım PTT 'nin aynısı.Sadece şikayet mailinde UKİM denildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Classiic

@bariscevik

şikayeti nereye yaptın bende yapayım.

Şikayetimi aşağıdaki formla iletim.
    https://pttws.ptt.gov.tr/info_web/info_kayit.jsp
  • cem_ari C kullanıcısına yanıt
    Hayır hep kırmızı hata aldım. Tüm işlemler aynen sizin tarif ettiğiniz gibi ilerledi. Fakat en sonunda program hata verdi. sürekli denedim olmadı. Sanırım kabloyu doğru temas ettirememişte olabilirim. Zaten kameranın usb girişi de bi süre sonra yalama oldu.
  • Hay Allah. Üzüldüm, keşke zorlamasaydınız. Kargoyla bana gönderirseniz, halletmeye çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 7 Şubat 2014; 9:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarbulut

Hayır hep kırmızı hata aldım. Tüm işlemler aynen sizin tarif ettiğiniz gibi ilerledi. Fakat en sonunda program hata verdi. sürekli denedim olmadı. Sanırım kabloyu doğru temas ettirememişte olabilirim. Zaten kameranın usb girişi de bi süre sonra yalama oldu.

Yalama olduysa içini açılıp lehimle halledilebilir uçlar. En azından yükleyebilmek için

• Olgu hoca, "Mini 0801 Unbricking- Tuğla olan Mini0801'in hayata döndürülmesi" başlıklı yazımın altına, "İsteyen arkadaşlar cihazı bana kargo ile gönderirlerse halletmeye çalışırım" cümlesini ekledim. Uygun olduğunda, bu cümleyi ilk mesajdaki ilgili yere ekler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 7 Şubat 2014; 10:15:50 >
  • Bu çakmak çoklayıcı üründen bende aldım bir adet. Gayet güzel hoşuma gitti. Özellikle kontak kapalı iken çakmak soketinde enerji olupta kamerayı kapatmak isteyen kullanıcılar için gayet faydalı.

SAtın aldığım Link ( HepsiBurada )

SAtın aldığım Link ( HepsiBurada )
    Babamın aracındaki Ipod'a enerjiyi üstündeki USB den sağladım, 0801 için adaptörü üstündeki 3 yuvadan birine taktım. Işıkları çok şık görünüyor. Bu fiyata bu ürün güzel.

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Şubat 2014; 10:27:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Olgu hoca, "Mini 0801 Unbricking- Tuğla olan Mini0801'in hayata döndürülmesi" başlıklı yazımın altına, "İsteyen arkadaşlar cihazı bana kargo ile gönderirlerse halletmeye çalışırım" cümlesini ekledim. Uygun olduğunda, bu cümleyi ilk mesajdaki ilgili yere ekler misin?

Canım hayata dönen cihazlardan 15 tl teknik servis ücreti al artık
  • quote:

Olgu hoca, "Mini 0801 Unbricking- Tuğla olan Mini0801'in hayata döndürülmesi" başlıklı yazımın altına, "İsteyen arkadaşlar cihazı bana kargo ile gönderirlerse halletmeye çalışırım" cümlesini ekledim. Uygun olduğunda, bu cümleyi ilk mesajdaki ilgili yere ekler misin?

İlk mesaja eklendi görmezler diye iyice vurgu da yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Şubat 2014; 10:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Canım hayata dönen cihazlardan 15 tl teknik servis ücreti al artık

E bedava olmaz tabi. Sorunu giderilen arkadaş "Allah razı olsun, Allah ne muradın varsa versin" diyecek artık

• foxoffer indirim kodu nerden alıyoruz arkadaşlar gt680w+gps siparişini verecemde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bndsk

quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Kamera markasi ve modeli sorulmus.

Benim on camdaki trafik kayit kamerasi asagida. Fakat bu kamerayi tavsiye etmiyorum.
    Satici ile problem yasadik; teknik ozelliklerinden birinde ciddi problem var.
    Talebim uzerine yeni Firmware cikardilar ama problemi gideremedi.
    Problem (kisaca): GPS calisiyorsa saati standart UTC zaman dilimine uydudan guncelliyor.
    Turkiye'de ikamet edenlere bu zamanin 2 saat (kis uygulamasi) veya 3 saat (yaz uygulamasi) geri olmasi demek.
    Zamani dogru gorebilmek icin GPS fonksiyonunu iptal etmek gerekiyor. Eger oyle ise GPS ozelligine
    para vermenin anlami yok. Bu sebeplerden dolayi tavsiye etmiyorum.

Diger yandan 1080p goruntu kalitesi gayet guzel.

http://www.foxoffer.com/ambarella-a2s70-gs900-27-full-1080p-car-dvr-camera-with-gps-p-457.html?zenid=2t38a2n5suj9vuonelq8l92o06#.UrVh6fQW25I

Bu arkadaşın yaşadığı gps saat sorunları yaşayan varmı.Yoksa bu kamerayamı özel hata var..

O fiyata daha iyi ve yeni model yeni chipset kameralar var. Sorunlarını bilmem ama fiyatı yüksek bence A2S60 chipset için.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokeri06

foxoffer indirim kodu nerden alıyoruz arkadaşlar gt680w+gps siparişini verecemde...

Ya o indirim kodlarında bir ara hata oldu 60 $ kadar indirim yapıyordu Ben dahil 15-20 kişi 60 $ indirim kodu girerek ( aynı kod sadece 3 $ indiriyordu ) siparişleri geçtik.

Sonuç tüm siparişler iptal + para iadesi

Şimdi aynı kodu girince 3 $ indirim yapmaz herhalde diye düşünüyorum adamların sistemini o kadar sömürünce biz

• gokeri06 kullanıcısına yanıt
    DEne bakalım bunları buldum :

FOD9U3

FOD10U6

FOD9U5
  • googlede bi kaç kod buldum ama ya süresi dolmuş yada hatalı birde ödeme sayfasında "Special Instructions or Order Comments" buraya bir şeyler yazmaya gerek var mı?
    @OlguErhan
  • quote:

googlede bi kaç kod buldum ama ya süresi dolmuş yada hatalı birde ödeme sayfasında "Special Instructions or Order Comments" buraya bir şeyler yazmaya gerek var mı?
    @OlguErhan

Hayır yok adamlara mail atıp kod istenebilir belki
  • direk alıyorum o zaman aldıktan sonraki aşamada onlar bana takip için birşeyler vereceklerdir heralde...
  • quote:

direk alıyorum o zaman aldıktan sonraki aşamada onlar bana takip için birşeyler vereceklerdir heralde...

Tabi ama hemen değil 7-8 gün yada daha erken olabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.