Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fsaktakka Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
31.368
Cevap
825
Favori
1.704.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: InTerCeptor

Bu aradq yanlış link den almayin logo var yok olayını anlamadim. Nedir versiyon farki falan mi

Ben o olayı ilk yanlış anladım sanırım saolsun tarzanca ingilizce olunca

Logosuz özel bir sürümmüş. Yani logolar olmayınca cihaz dışarıdan daha az dikkat çeksin diye yapmışlar.

Ama logo dizaynı o kadar güzel ve yakışıyor ki bu cihazı logosuz almak yazık olur

Bu yazı var o ilanda

"This GT680W is specially designed for foxoffer, no Shadow logo on the camera, no change for the hardware and firmware."

Bende bu yazıyı cihaz update edilemez anlamıştım meğersem sürümde ve cihaz içinde fark yok sadece logosuz yazıyormuş

İlan bu :

http://www.foxoffer.com/shadow-gt680w-full-hd-1080p-car-dash-camcorder-black-no-logo-p-592.html#.UtI0lYcay0c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 12 Ocak 2014; 8:22:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akisa33

mini 0801 için aldığım kingston class 4 32 GB kart sorunsuz çalışıyor, dolduktan sonra eski kayıtları silerek kayda devam ediyor. videolarda da bir sorun görmedim.

Süper

Peki cihazda kullandığınız hangi sürüm acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 906

Hocam Update edilemediğinden emin misin?. Benim anladığım hardware ve firmware değişikliği olmayan, ama logonun olmadığı özel üretim. Ben bu özel üretimi sipariş ettim.
    This GT680W is specially designed for foxoffer, no Shadow logo on the camera, no change for the hardware and firmware.

Yukarıda yazdım, kabul edildi.
    logosuz Gt680W özel üretim, marka basılmamış, sadelik isteyenlere.
    edit. Pazar sabahı herkes ayakta. Kaç mesaj böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 906 -- 12 Ocak 2014; 8:32:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • olgu bey kanıma girdiniz espri idi doğru kameraya yönlendirdiğiniz için hepinize teşekkür eferim saygılar.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Arka cama 0801 iyidir boyutlar kameralarda aynı olabilir fakat,

Aynadan bakınca takma aparatlarını da düşünürsen arka camda 680w göz yorar. 0801 arka camda kesinlikle daha iyi

neyse 801 gelsin karşılaştırıp karar vericem. araba HB olduğu için gt680w yapışkanlı tutacağı tavana yapıştırabilirim belki
  • quote:

quote:

Hocam Update edilemediğinden emin misin?. Benim anladığım hardware ve firmware değişikliği olmayan, ama logonun olmadığı özel üretim. Ben bu özel üretimi sipariş ettim.
    This GT680W is specially designed for foxoffer, no Shadow logo on the camera, no change for the hardware and firmware.

Yukarıda yazdım, kabul edildi.
    logosuz Gt680W özel üretim, marka basılmamış, sadelik isteyenlere.
    edit. Pazar sabahı herkes ayakta. Kaç mesaj böyle

680w uyutmuyor gece böyle dürtüyor kalk kalk gs6000 sat diye

Rüyalarına girip insanların Full HD çekimler yapıyor

Karabasan gibi çöktü

• quote:

Orijinalden alıntı: sputnikk

quote:

Aynadan bakınca takma aparatlarını da düşünürsen arka camda 680w göz yorar. 0801 arka camda kesinlikle daha iyi

neyse 801 gelsin karşılaştırıp karar vericem. araba HB olduğu için gt680w yapışkanlı tutacağı tavana yapıştırabilirim belki

Ya adam utanmadan birde tavana taktı abi 680w yi

Mahmut onu takacam diye sen tavandaki kaplamayıda yapışkan tutmuyor diye kazır, öyle takarsın bu gidişle.

Hızını alamayıp tavanıda deler, vidalarsın sağlam olsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

olgu bey kanıma girdiniz espri idi doğru kameraya yönlendirdiğiniz için hepinize teşekkür eferim saygılar.

Yok ben bu kamerayı kendime sipariş geçersem Hatun kanımı çekecek sanal kart değil sanal bilet çıkartacak tahtalı köye :)

• olgu bey doğru taspit yapmışsınız güzel örnek vermişsiniz gece uyumama karabasan olayı süperdi sabah sabah lödüm gülmekten saygılar
  • 300 dolara satılan blackvue larda pixelation sorunu varmış. İlginç geldi bana. Bi ton para. Birde üçte bir fiyatına GTW680 i görünce ...
    Cihazın düşük görüntü transfer hıznının olduğundan ve sonraki firmwarelerde giderilebileceğinden bahsetmişler.

Kaynak :http://dashcamtalk.com/blackvue-dr550gw-2ch/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 12 Ocak 2014; 9:06:42 >

• quote:

quote:

quote:

Ya adam utanmadan birde tavana taktı abi 680w yi

Mahmut onu takacam diye sen tavandaki kaplamayıda yapışkan tutmuyor diye kazır, öyle takarsın bu gidişle.

Hızını alamayıp tavanıda deler, vidalarsın sağlam olsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

300 dolara satılan blackvue larda pixelation sorunu varmış. İlginç geldi bana. Bi ton para. Birde üçte bir fiyatına GTW680 i görünce ...
    Cihazın düşük görüntü transfer hıznının olduğundan ve sonraki firmwarelerde giderilebileceğinden bahsetmişler.

Kaynak :http://dashcamtalk.com/blackvue-dr550gw-2ch/

Çok haklısınız. İşin içine tek cihazda çift kamera bulaştımı netlik en yüksek - en üst cihazda bile düşüyor. Pixel sorunları ortaya çıkıyor.

Gülün bile dikeni var demişler. Şu 680w de bir kusur problem birşey çıksada mahmudun havasını indirsek. Baksana adam tavanı delmeye kalktı kamera takacam diye

• Mahmut bunu yazmıştın ya :

"menüde GPS ekran koruyucusu var o açıksa bir süre sonra ekranda dijital pusula ve hızınızı gösteren bilgiler çıkıyor. "

Bu olayı çok merak ediyorum acaba videoya çeksen olabilirmi. Ama tabi biri aracı kullanacak biri kamera ile netleyip çekmeli tek elle falan olmaz

İstanbula ilk uçağa bileti aldım beraber çekeriz öğlene ordayım

• Bu arada @sputnikk açılımı :

s izin
    p uslu
    u yduruk
    t ekdüze
    n aylon
    i ğrenç
    k ameralarınız var !!!
    k ıskanmayın benim cihazımı

Anlamına mı geliyor ? hahahaha

• Keşke şu Gt680W daki kablo bağlantısı mini0801 deki gibi olsaymış
    hemen bi tane alıp elimdeki miniyide arka cama yapıştırırdım :)
    birde gps e geç bağlanmasaymış mini 8-10 sn de uyduya kitleniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim GTW680 hikayem
    . Goldda gezerken hiremko araç kamerası gördüm. İndirimli küçük boyutlu. Türk malı iyidir filan. Meğer Çin malı çakmaymış. Kılavuzu bile imla hatası dolu.
    . İnternette yarı fiyata çok var. Eee hepsi aynı gibi. Ne gereği var pahalısına. HD çekiyor işte...
    . Gizli olsun yeter. Aynaya takılan gözükmeyenler var. Hımm... Çift kameralı var... Ooo... H264 video sıkıştırma yapanlar çıkmış... Pahalı lan...
    . DH popüler konulara bakarken bu konuyu gördüm. Oha be...gece çslışıyormuşşşş... Gece net çekim varmış lan... Küçücük bunlar lann... GTW680 diye bişey gördüm ohha dedim. İşte bu
    .GTW680 benim olmalısın... Sipariş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mahmut bunu yazmıştın ya :

"menüde GPS ekran koruyucusu var o açıksa bir süre sonra ekranda dijital pusula ve hızınızı gösteren bilgiler çıkıyor. "

Bu olayı çok merak ediyorum acaba videoya çeksen olabilirmi. Ama tabi biri aracı kullanacak biri kamera ile netleyip çekmeli tek elle falan olmaz

İstanbula ilk uçağa bileti aldım beraber çekeriz öğlene ordayım

Olur cekerim. Durdugum yerdede cekebilirim hiz 0km yazar

• quote:

Bu arada @sputnikk açılımı :

s izin
    p uslu
    u yduruk
    t ekdüze
    n aylon
    i ğrenç
    k ameralarınız var !!!
    k ıskanmayın benim cihazımı

Anlamına mı geliyor ? hahahaha

Allah iyiligini versin yaa magazanin ortasinda kahkaha attirdin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: outcast33

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MURAT_TIRAN

mrb arkadaşım hayırlı olsun bende almayı düşünüyorum. hangi siteden ne kadara aldın, bir de gps aldığımız zaman harita üzerinde iz düşümünü gösteriyor mu hani gittigimiz yolları kayut etmek için

Teşekkürler,
    23.12.2013 te BU ADRESTEN paypal ile satın aldım.
    GPS modülü dahil paypal kesintisi ile 117$ (251 TL) (bizim bankalarda ayrıca birşey kesiyormu bilmiyorum)
    15 Günde elime ulaştı.
    Yanında bir program ile geliyor, muhtemelen iz düşümü orada gösteriyor. Denemedim henüz.

7 Ocak'ta satın aldım aynı siteden GPS dahil 106,89 $ (245,32 TL Kredi Kartıma Yansıyan)

fiyat farkı neden oluştu acaba?

Mesaji henuz gordum ve ben de katilayim dedim bu konuya. Foxoffer'dan 111.89 $a gt680w siparisi verdim ve odemeyi paypalla 111.88$ olarak yaptim. Tesadufen kredi karti islemlerine bakayim dedim ve orada 117 kusur $'lik foxoffer cekimi var. Sorun aradaki 5 $ dolar degil,adami ayakustu opmelerinden dolayi bankayi aradim ve durumu anlattim, paypal yapmistir dediler,paypali aradim banka yapmistir dediler,bankayi tekrar aradim ve ulasamadim mail yazarak mantikli bi aciklama yapmamalari durumunda kredi kartimi iptal edecegimi yazdim. Henuz cevaplamadilar bekliyoruz bakalim.Aradaki 5$i kimin aldigini tahmin edebilen varmi ?

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.