Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
825
Favori
1.705.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya da akıllı telefon + OTG kablosu + Kart Okuyucu + 1 TB lık 2,5" bir HDD.

Önce kayıtlar kart okuyucu ve OTG kablo ile Akıllı telefona, ardından akıllı telefondan OTG kablo ile HDD ye aktarılacak.
  • outcast33 kullanıcısına yanıt
    Aslında uğraşılırsa okunabilir.
    Videonun ortasında yanından geçen taksiye yöneldim. Gerçekten plaka çok parlak. Ancak videoyu oynattıkça sağdan soldan plaka netleşip kayboluyor. Hafif kontrast vererek videodan plakalar okunabilir.

Araç içi kamera Tavsiyesi
    Daha iyisi çıkana kadar en iyi fiyatlı gece kamerası bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 906 -- 12 Ocak 2014; 1:39:28 >

• arkadaşlar benim de kanıma girdiniz bende gt680w ve gps siparişi verdim saygılar
  • Muhakkak ki ekstra işlemlerle bunu sağlamak mümkün ama kaza anında o görüntüler üzerinde teknik yetersizlik dolayısıyla işlem yapamayacağımız için sıkıntı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

arkadaşlar benim de kanıma girdiniz bende gt680w ve gps siparişi verdim saygılar

Yahu kanıma girdiniz ne. 4 tane kamera var hepsini camdan atasım geldi şu çekimi izleyince Banada gt680w plz ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 906 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın en iyi fiyatlı gece-gündüz çekim kamerası bu.

Panaroma II 200 $ yaklaştırmaz yanına. Ayrıca gündüz çekimleri Panaroma II de çikin.

• quote:

Orijinalden alıntı: outcast33

Muhakkak ki ekstra işlemlerle bunu sağlamak mümkün ama kaza anında o görüntüler üzerinde teknik yetersizlik dolayısıyla işlem yapamayacağımız için sıkıntı olacaktır.

En azından şöyle düşünmek lazım. Bir olay oldu faili meçhul bir araç birine çarptı kaçtı gece karanlığında. Kamerada plaka çıkmasada marka model ve renk çıkar. Polise iyi bir destek oluruz :)

• outcast33 kullanıcısına yanıt
    Benim 60 inç tV'yi doldurdu. Truemotion açınca video resmen yağ gibi kaydı.
    120 inç olsa onu da dolduracaktı.
  • GT680W bu kadar popüler olduğundan artık Türkçe menü de şart oldu gibi.

Yazılımı çok kapsamlı değil ise kelime tabanlı Türkçe çeviri yapılıp yamana bilir aslında.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık; çok güzel bir konu olmuş, selamlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    valla dün iyiki GS6000 kargosu aksadıda iptal ettik dedim kendi kendime. Gerçekten çok iyi bu alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

arkadaşlar benim de kanıma girdiniz bende gt680w ve gps siparişi verdim saygılar

Yahu kanıma girdiniz ne. 4 tane kamera var hepsini camdan atasım geldi şu çekimi izleyince Banada gt680w plz ya

Hepsini satıp gt680w ler alalım
    Şaka bir yana Olgu arkaya da gps olmayan gt680w alsam mı diye düşünmeye başladım, gelecek 801 i kullanmadan satarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Bu arada kamera kayıt özelliğinde kaçar dakikalık video parçalarına ayırabiliyoruz?

Verilen her iki video da 2:00 dakika. 233700 kb. civarı.

Eğer ki 32 GB (32 milyar byte) lık hafıza kartımız olursa, bunu kb a çevirip bölersek elimizde 133 adet 2 dakikalık video olur. Bu da hafıza kartındaki tüm izleri (4096 byte) tam ve düzgünce doldurmak kaydıyla 266 dk lık kesintisiz kayıt demektir.

Gerçekte ise 240 dakika anca kayıt yapılabilecektir diye düşünüyorum.

Esas bu cihaza 64 gb lık kart denemek gerekli desene :) GW1 kamerasını 64 gb lık samsung kart ile çalıştırabilmişler. Bu gt680w da aynı chipseti kullandığını düşünürsek belki olur. Fakat çalıştırdıkları kart samsung marka class 6 - 64 gb lık bir karttı yanlış aklımda kalmadıysa. Bu kartı Türkiye'den bulmak imkansız. Yurtdışından da iyi araştırmak lazım sahtesi gelmesin diye

Kartı kullanabileceğim başka bir yer yok olsa 64gb alıp deneyeceğim. Çalışmazsa kart elde kalacak.

• quote:

Bu arada kamera kayıt özelliğinde kaçar dakikalık video parçalarına ayırabiliyoruz?

Verilen her iki video da 2:00 dakika. 233700 kb. civarı.

Eğer ki 32 GB (32 milyar byte) lık hafıza kartımız olursa, bunu kb a çevirip bölersek elimizde 133 adet 2 dakikalık video olur. Bu da hafıza kartındaki tüm izleri (4096 byte) tam ve düzgünce doldurmak kaydıyla 266 dk lık kesintisiz kayıt demektir.

Gerçekte ise 240 dakika anca kayıt yapılabilecektir diye düşünüyorum.

her video 2 dk, bunun bi ayarını bulamadım cihaz böyle bölüyor. Kaliteyi düşürürsek Kb bazında boyutlar küçülecek daha fazla kayıt yapılabilecektir ama bu kaliteyi görünce de insan kalite ayarıyla oynamak istemiyor.
    Bu arada bugün 200 km kadar yol gidip geleceğim. Bakalım kartın ne kadarı dolacak elimizde toplam kaç kayıt olacak yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sputnikk -- 12 Ocak 2014; 8:02:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

@ olgu
    GT680w den 4 tane alıp öne arkaya emniyet kemeri üstüne taktığını hayal etsene,4 bir yan kamerada birde torpidoda laptop olcak,güvenle yolculuk
    sesi derinden filitre edilmiş kaydediyor ama güzel gündüz videosunda sola dönüşte güneş gelirken ekran kısma yapmamış güneşte bazı modeller otomatik kısma yapıyor plaka okunmuyordu,bunda okunuyor o yöndende iyi

http://www.foxoffer.com/shadow-gt680w-full-hd-1080p-car-dash-camcorder-black-p-651:f61075119a3281a565f84a4a2c2d33f8.html#.UtHCndJdUl9

Bu arada gündüz çekiminde ses te arada tak tuk sesler geliyor, o ses aynada asılı olan nazar boncuğunun kamera kablolarına çarpma sesi. Nazar boncuğunu söküp başka yere koydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 906

Benim 60 inç tV'yi doldurdu. Truemotion açınca video resmen yağ gibi kaydı.
    120 inç olsa onu da dolduracaktı.

Sinemada rica etsek 2 seans arası bi açarlarmı

Bakalım onuda doldurcakmı

• quote:

Orijinalden alıntı: sputnikk

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

@ olgu
    GT680w den 4 tane alıp öne arkaya emniyet kemeri üstüne taktığını hayal etsene,4 bir yan kamerada birde torpidoda laptop olcak,güvenle yolculuk
    sesi derinden filitre edilmiş kaydediyor ama güzel gündüz videosunda sola dönüşte güneş gelirken ekran kısma yapmamış güneşte bazı modeller otomatik kısma yapıyor plaka okunmuyordu,bunda okunuyor o yöndende iyi

http://www.foxoffer.com/shadow-gt680w-full-hd-1080p-car-dash-camcorder-black-p-651:f61075119a3281a565f84a4a2c2d33f8.html#.UtHCndJdUl9

Bu arada gündüz çekiminde ses te arada tak tuk sesler geliyor, o ses aynada asılı olan nazar boncuğunun kamera kablolarına çarpma sesi. Nazar boncuğunu söküp başka yere koydum.

Nazar boncuğunu kameradan uzak bi yere koyma sakınnnn

• Bu aradq yanlış link den almayin logo var yok olayını anlamadim. Nedir versiyon farki falan mi

• sputnikk S kullanıcısına yanıt
    Arka cama 0801 iyidir boyutlar kameralarda aynı olabilir fakat,

Aynadan bakınca takma aparatlarını da düşünürsen arka camda 680w göz yorar. 0801 arka camda kesinlikle daha iyi

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.