Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar s4 mini aldım üst kısımda led var ama ne ayarlarda var nede led yanıyo bi yardım etseniz?
  • mstfo M kullanıcısına yanıt
    16gb lik modelmi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.donanimhaber.com/videolar/General-Mobile-Discovery-Elite-video-inceleme-Butun-detaylar-bu-videoda.htm eliteyi almadigima çok sevindim çünkü çok sahtekar bir firma mesut abide general mobile nin reklamını yapmış yakistiramadim doğrusu tarafsız bir inceleme olmamış mesut beyin yaptığı bütün yorumlara eksiyi basmislar

• Dostlar selam.

Bu s4 mini'de gorilla glass var mı? Ekran koruyucu jelatin film yapıştırayım mı gerek varmıdır?
  • Şeffaf jeletin öneririm

• Tamam öneriniz için teşekkür ederim, alıp kullanayım bari. Ama yine de aklımda bir soru var, bu telefonun da ekranı kolay çiziliyor mu koruyucu film kullanmayınca?
  • Hayir kolay sekilde kirilmiyor,cizilmiyor youtubede videolari var s4 mini screen test yazarsan cikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 23 Mart 2014; 22:18:13 >
  • Selam arkadaşlar,

Ben de bugün S4 Mini Black Edition sahibi olarak aranıza katılıyorum. Epeydir Htc One mini ili arasında git geller yaşıyordum ancak sonunda kararımı verdim. Normal S4 mini almak için gittim Turkcell'e ama şansıma Black Edition çıkmış mini modellerinde de :)

Donanım olarak tamamen aynı sadece arka kapak yanılmıyorsam plastik yerine deri kaplama olmuş. Önceki telefonum 3 yıldır kullandığım Galaxy S modeliydi ve onun arka plastiğinden hep müzdariptim, elden kayıyor, sıcakta vıcıkımsı bir his yaşatıyordu.

Bu cihaz da beni rahat 2-3 yıl götürür. Galaxy S bile 3 yıl götürdüğüne göre... Telefonda oyun oynayan birisi olmadığım için, donanım - hız - pil ömrü olarak bana fazlasıyla yetecek bir cihaz.

@mstfo, hocam bu bahsettiğiniz IR/LED yerinde sanırım ışık yanmıyor. Ben de merak ediyorum burada ışıklı bir bildirim olup olmadığını ancak zannetmiyorum. Çünkü bu kısım TV - DVD ve benzeri cihazlara kumanda edebilmek için kızıl ötesi donanımı için ayrılmış galiba.

• Beyler şarj problemim çom ilerlrdi bu yuzden yeni bir batarya alacagım. Fiyat olarak ttec uygun kullanan varmı. Kalitesi nasıldır. Tel şarj 15 te kapanıyor artık. Root atmak istemiyorum. Su gibi akıyor şarj bende

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

cihaz çok ağırlaştı ram çok dolu odin ile güncellemeyi düşünüyorum ama bi yandan kitkat gelsin öyle yapayım diyorum

1-) Telefonu arada kapatıp açıyor musunuz?
    2-) Telefonda çok fazla uygulama yüklü mü gerekli gereksiz?
    3-) Rom yüklemeden önce format atmayı düşünün.

• Arkadaşlar selam. Şu an note 2 kullanıyorum ama tek elle kullanamamak çok canımı sıkmaya başladı ve ikinci tel olarak s4 mini dikkatimi çekmeye başladı Sorularım şunlar; acaba bu zamanda s4 mini alınır mı yoksa s5 miniyi mi bekleyeyim ve sizin forumlarda karşılaştığınız veya sizin başınıza gelen kronik bi sorunu var mı ? ( Yan çerçeve soyulması, takılması, pil, sağlamlık, v.b. ) Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Lotus

Arkadaşlar selam. Şu an note 2 kullanıyorum ama tek elle kullanamamak çok canımı sıkmaya başladı ve ikinci tel olarak s4 mini dikkatimi çekmeye başladı Sorularım şunlar; acaba bu zamanda s4 mini alınır mı yoksa s5 miniyi mi bekleyeyim ve sizin forumlarda karşılaştığınız veya sizin başınıza gelen kronik bi sorunu var mı ? ( Yan çerçeve soyulması, takılması, pil, sağlamlık, v.b. ) Şimdiden teşekkürler.

Ben 1 gündür kullanıyorum şuan için her şey harika :D

Pili de 1 kere tam şarj ettim dün akşam 9 'da full dolu olarak çıkardım şarjdan. Akşamdan beri kurcalamama ve fotoğraf çekmeme rağmen +3G açık ve whatsapp kullanıyorum, şuan şarj %56 da. Birkaç şarj döngüsünden sonra pil ömrünün biraz daha uzayacağını söylüyorlar hep, bunu da hesaba katarsak herhalde beni 1,5 - 2 gün boyunca idare eder tek şarj ile.

Kenarlarında ben soyulma olduğunu duymamıştım hiç. İnşallah yaşamayız. Bunun dışında s5 mini için birkaç ay daha beklemek gerekebilir.

• Gece ne kadar sarjiniz dusuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

Gece ne kadar sarjiniz dusuyor ?

%1 %2 civarinda düşüyor uçuş moduna alirsam %1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimki de dün geceden sabaha %2 düşmüş 3G açık halde iken.

Bu arada Antutu testini indirip denedim, 20801 puan çıktı. Note2 ile eş değer neredeyse listede, epey şaşırdım açıkçası. Nexus 4'ün de üzerinde sıralamada.

Bu arada yeni S4 mini alacaklar için Black Edition modelini tavsiye ederim. Arka kapağın deri olması bence kalite hissini yükseltiyor ve terleme yapmaması en büyük avantajı.

Yakın zamanda mutlaka normal S4 miniler için de bu şekilde arka kapaklar satılmaya başlanır.
  • En güzeli kapatıp uyuyun hem cihaz rahatlar biraz.Ds battery uygulaması sayesinde %1-2 gidiyor wifiyi açık unutursaniz kapatıyor otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

quote:

%1 %2 civarinda düşüyor uçuş moduna alirsam %1

Herzaman mı %2 düşüyor. Benim bazen %20 düşüyor. Ayrıca bataryayı çıkarıp takınca şarj seviyesi yükseliyor mu

• %20 dusmedi ama %3 %4 gittigide olmustur
    Bataryayi cikarip takinca bendede bir miktar sarj artisi oluyor

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncharitable -- 24 Mart 2014; 20:43:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 9195 lere 4.4.2 verilmeye başlanmış darısı bizim cihazların başına

http://www.ibtimes.com/android-442-kitkat-xxubnb3-official-update-samsung-galaxy-s4-mini-lte-gt-i9195-how-install-it

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci_ -- 24 Mart 2014; 20:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci_

9195 lere 4.4.2 verilmeye başlanmış darısı bizim cihazların başına

http://www.ibtimes.com/android-442-kitkat-xxubnb3-official-update-samsung-galaxy-s4-mini-lte-gt-i9195-how-install-it

Insallah bir an once gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.