Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17 bin alanı da S4 mini zannettim :) Ama benim bildiğim S4 mini antutunun bir önceki sürümünden 14 bin civarı alıyor.Son sürümden 19-20 bin.Bence S3'le kafa kafaya bir cihaz ama s3 ramden kaybedip İşlemciden kazanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Kendi cihazımdan henüz yapma fırsatı bulamadım tel daha bi kaç günlük, müsait olmadım :) Ama s3'le arasında kalmıştım almadan önce ikisini kıyaslayan videolar izledim.Benchmark skorlarına baktım.Antutu versiyonlarına göre puanlar da değişiyordu.O kadar çok kıstas gieiyor ki işin içine 4.2.2'ye güncellenmiş bir s3 ile fabrika ayarlarına döndürüp yapmak lazım.Şu da var ki S3'e 4.3 güncellemesi tekrar geldi.Sonuçları nasıl değiştirir bilemem :)
    Kabaca S3 oyunlarda geçer S4 mini de genel kullanımda ve internet performansında geçer diyebiliriz sanırım.

• Telefonu ilk aldığım günler kadar çok kurcalamıyorum.. Günde ortalama 1 saat internet.. 20 - 30 dakika konuşma ve mesaj ile 2 günü çıkartıyor.. batarya %15 gibi olunca śarja takıyorum..
    Not: batatya %1`e inene kadar bir kere denedim, telefon kapanmıyor.. (bu iyi!)

• efsanex E kullanıcısına yanıt
    Telefona root yapınca, digitürk play`de seç izle > filmler ve yabancı diziler açılmıyor..
    Daha evvel philips W536`ta root yapınca deneyimim var.. cihazınız rootlu uyarısı veriyordu...
    Root olarak sadece canlı tv ve tekrar izle kısmı çalışıyor..
    Aynı şekilde amdroid tabletime de root yapmıştım, durum aynı...

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Aynen o zaman daha net sonuçlar alabiliriz.Umarım 4.3 ve özellikle de sistemi çok az yoran 4.4 gelir.Eğer Samsung sırf adında mini geçiyor diye böyle bir cihazı güncellemesiz bırakırsa cidden üzülürüm.S4 bile ısınma sorunu yaşıyorken bu stabil ve performansı iyi cihaza yazık olur.

• frux kullanıcısına yanıt
    Bataryanın yuzde 1' de açık kalması cidden iyiymiş. Ama ben 2 günü biraz zor görürürüm sanırım :) Maalesef internet kullanımım yüksek.Ama bu sabah 5 gibi şarjdan çektim.Gün içinde ara ara internete girecek kadar ancak zaman buldum.Gün içinde buraya yazdığım yorumlar da ortada :) Saat 20.41 itibarı ile sarjım %52'yi yeni gördü maaşallah.Kendime göre az ama genele göre çok kullandım diyebilirim interneti.Buna rağmen şarj durumu bence iyi.Ama ekran sürekli açık internete girersem sanırım 6 saat belki anca dayanır.

• -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.
    8 gb'dan geriye sistem hariç 5 gb kaldığına göre, root yapmak illa ki gerekiyor gibi tahmin ediyorum. Sizce de doğru mudur? Sorunsuz performans için illa ki root yapmalı mı?
    Peki (benim gibi) bu işlerden hiç anlamayan birisi de root yapabilir mi?
  • atilla1990 A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, evet geriye 5 gb kaliyor yeterli sayilmaz ama root yapmayin bence hem garanti disi oluyor hem konuya hakim degilseniz riskli biraz ne olur ne olmaz root yapicam derseniz bu telefona yapan birkac arkadas var onceki sayfada onlar yardimci olabilir

• THEATRE35 T kullanıcısına yanıt
    Sürekli ekran açık ve internet, iphone 4S'te 6,5 -7 saatti..
    S4 mini'nin batarya da 7 saati çıkartır sanırım.. (ekran otomatik aydınlık)
    Bir gün full şarj deneyeceğim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: atilla1990

Teşekkür ederim cevap için.
    8 gb'dan geriye sistem hariç 5 gb kaldığına göre, root yapmak illa ki gerekiyor gibi tahmin ediyorum. Sizce de doğru mudur? Sorunsuz performans için illa ki root yapmalı mı?
    Peki (benim gibi) bu işlerden hiç anlamayan birisi de root yapabilir mi?

Fofoğraf - müzik ve video 8 gb micro sd kart'a depolama olarak, telefonun kalan dahili hafızası bana yeter zaten.. 16 gb'lık eski iphone'um gibi kullanırım.
    iPhone gibi tam Türkçe güzel bir klavye uygulaması var mi? ( ö-ğ-ı-ş-ç harfli)

• Arkadaslar ekran kullanım süreleriniz nasıl. Ben 3g ile internette 3 saat fln kullanıyorum. 2 saat fln diğer iişlemler. Toplam 5saat ekran kullanımı ancak oluyor. ayrıca Bataryası çıkar tak yapınca %5 batarya artıyor. Bu sizde de var mı

• bir de son bir sorum daha olacak? interneti çekiminde (wifi, 3g) sıkıntı vs. oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Sonucu merakla bekliyorum :) Bu arada ben ayarlardan türkçe karakterler içeren kendi klavyesini açtım kullanıyorum.Ama sanırım Swift key diye popüler bir uygulama vardı markette.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Sonucu merakla bekliyorum :) Bu arada ben ayarlardan türkçe karakterler içeren kendi klavyesini açtım kullanıyorum.Ama sanırım Swift key diye popüler bir uygulama vardı markette.

Ayrıca ş - ö - ğ gibi harf tuşları var mu?

• atilla1990 A kullanıcısına yanıt
    wifi kullanmadım ama 3g'de bi sıkıntı yaşamadım aveanın kimi yerlerdeki çekim zayıflığı hariç :)

• quote:

quote:

quote:

Kendi klavyesinde var.Ama Swift key kullanmadım.

• bu ilanı gördünüz mü arkadaşlar? bilinen akıllı telefonların bire bir kopyasını satıyorlar.. adam o kadar iddialı ki "En iyi telefoncularına bile götürseniz kesinlikle Kopya Cihaz Olduğunu Anlayamaz!" diyor. peki bunu alan birisi, orjinal ürün diye ikinci elde satıp vatandaşı kandıramaz mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-s4-mini-i9190-cep-telefonu-sayfayi-begen-indirimi-yakala-151163562/detay/

• telefonda enteresan bişey dikkatimi çekti.ekrana kulaklık kablosu deyince parmakla dokunmus gibi algılıyor.ama ipad'imde ve arkadaşın htc'de aynı kabloyla ekrana dokununca algılamıyor.ne farkeder diyebilirsiniz :) ofiste konuşmak için çoğunlukla kulaklığım takılıdır.masada duran telefonun kablosu ekranın üzerinden geçerek kulağıma gidiyor.telefonu kullanırken kablo haliyle ekrana deyip dokunmatiiği ekiliyor.kabloyu kenara çekersem sorun yok.sizde de oluyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kendi klavyesinde var.Ama Swift key kullanmadım.

Kendi klavyesinde bu nokta ve işaretli harfler var biliyorum ama, üzerine basılı tutunca ş ve ğ gibi harfleri yazabiliyorsun. Ben bu noktalı harf tuşlarının ayrıca olduğu bir klavye demiştim. Aynı iphone klavyesi gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

bu ilanı gördünüz mü arkadaşlar? bilinen akıllı telefonların bire bir kopyasını satıyorlar.. adam o kadar iddialı ki "En iyi telefoncularına bile götürseniz kesinlikle Kopya Cihaz Olduğunu Anlayamaz!" diyor. peki bunu alan birisi, orjinal ürün diye ikinci elde satıp vatandaşı kandıramaz mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-s4-mini-i9190-cep-telefonu-sayfayi-begen-indirimi-yakala-151163562/detay/

O telefonların en kralında mtk 6577 işlemci var ve üzerine oynanmış antutu uygulama yüklü..
    google play'den yeni bir antutu yükleyip test edince, telefonun info da ne mal olduģu meydana cıkar
    Bir kere ram'leri 512 mb oluyor
    Ayrıca orjinal antutu programında en çok 7500 puan alır ve çakma batarya da hemen anlaşılıyor..
    ilana koyduğu fotolarda ki orjinali olacak tabi ki, ama göndereceği çakma!! Sıkıyorsa, kapıda kontrollü ödemeli göndersin!
    ilanı açan tam bir tatlı su kurnazı..
    Üzerinde Samsung yazan çakma telefon sattıkları için samsung firmasını savcılığa suç duyurusu yapmaya davet ediyorum! Ayyuka çıkan bu dolandırıcılar için yeni ağır yaptırımlar içeren caydırıcı kanuni düzenlemeler yapılması gerekli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 21 Ocak 2014; 10:24:46 >

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.