Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam dediklerinize katılıyorum.
    size birkaç sorum olacaktı;
    siz hangi rom'u kurdunuz.kurduğunuz rom stabil mi? birde orjinal roma dönme şansımız varmıdır
  • skynet kullanıcısına yanıt
    Selamlar,önce cm 11 kurdum bir hevesle ancak daha önce de yazdığım gibi kararsız çalışma sıkıntısından dolayı cm 10.2 kurdum.Şu an herşey çok güzel ama kararlı sürüm çıkınca kit kat yüklemek istiyorum.(cm 11)
    Ben bu romu youtube'dan bir videonun peşine takılarak atmıştım.Adamın kendi bloğunda root ve unroot detaylı bir şekilde anlatılmış.Herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. ancak nereden alsam hangisinin servisi daha iyi, acaba ayıplı mal gelir mi, türkiye samsung garantili olması önemli bi şey mi, paralel ithalat malları sıkıntılı olur mu gibi sorular var kafamda. siz nerden aldınız yada nerden alan arkadaşlarda sıkıntı çıktı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefarkeder -- 10 Ocak 2014; 23:29:14 >
  • abderalı kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Size zahmet bahsettiğiniz blogun linkini verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nefarkeder

arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. ancak nereden alsam hangisinin servisi daha iyi, acaba ayıplı mal gelir mi, türkiye samsung garantili olması önemli bi şey mi, paralel ithalat malları sıkıntılı olur mu gibi sorular var kafamda. siz nerden aldınız yada nerden alan arkadaşlarda sıkıntı çıktı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hepsiburada'da satılanlar Samsung garantili ve made in korea by samsung..
    Her iki bakımdan ilk tercih nedenidir..
    Benim salı günü geldi, arkadaşımın siparişi perşembe günü.. Her ikiside kore malı ve Türkiye samsung garantili..
    Bataryalar vietnam üretimi.. İki günü çıkartıyor.. Ben çok memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 10 Ocak 2014; 23:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. ancak nereden alsam hangisinin servisi daha iyi, acaba ayıplı mal gelir mi, türkiye samsung garantili olması önemli bi şey mi, paralel ithalat malları sıkıntılı olur mu gibi sorular var kafamda. siz nerden aldınız yada nerden alan arkadaşlarda sıkıntı çıktı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Benim salı günü geldi, arkadaşımın siparişi perşembe günü.. Her ikiside kore malı ve Türkiye samsung garantili..

internetten almak benim için biraz sıkıntılı çünkü öğrenciyim ve kredi kartı limitim kurtarmıyo. birazını nakit birazını kredi kartından ödeme yapıcam internetten gelen ürünlerde böyle bi şey yapmak mümkün mü bilemiyorum. bu bahsettiğiniz made in korea ve samsung garantili galaxy s4 mini'yi elden nasıl alabilirim acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

internetten almak benim için biraz sıkıntılı çünkü öğrenciyim ve kredi kartı limitim kurtarmıyo. birazını nakit birazını kredi kartından ödeme yapıcam internetten gelen ürünlerde böyle bi şey yapmak mümkün mü bilemiyorum. bu bahsettiğiniz made in korea ve samsung garantili galaxy s4 mini'yi elden nasıl alabilirim acaba?

Nakit bulabilirseniz, hepsiburada da kapıda ödeme seçeneği var..
    Ayrıca vatan bilgisayarda da samsung garantili satıyor.. mağazadan elden belirttiğiniz şekilde alınabilir.
    Samsung garantili de cihaz değişimi daha sorunsuz olur..
    Paralel ithalat servisleri biraz ilgisiz ve yedek parça sıkıntıları var.. telefona root bile atan servisler varmış..

• cm 10.2 yükledim.stabil bir rom fakat temasını hiç beğenmedim. touchwiz teması daha güzeldi.

bu cm 10.2 romla orjinal touchwiz temasını kullanabilirmiyiz.

eğer olursa orjinal temayı nerden indirebilirim.
  • skynet kullanıcısına yanıt
    Nova launcher var.Şiddetle tavsiye ederim

• Şu stabil olan cm 10.2 romunun linkini verirmisiniz :)
    google cm 10 temaları yaz touchwiz olanıda ver bir ara görmüştüm nette olması lazım :)

• kcin launcher ;) en iyi kitkat launcherı

• Arkadaşlar S4 mini almayı düşünüyorum, amma duyduğuma görə subwayde falan kasıyormuş doğrumu, yoksa güncelleme ile hall etdilermi şu sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradovcavid

Arkadaşlar S4 mini almayı düşünüyorum, amma duyduğuma görə subwayde falan kasıyormuş doğrumu, yoksa güncelleme ile hall etdilermi şu sorunu

doğru duymuşsunuz oyunlarda bir kasılma var kasılmayı açarsak oyun yağ gibi akıyor ama anlık bir fps düşüşü/anlık takılma (kitlenme değil) oluyor sık sık değil oyunun akışını bozmuyor ve güncelleme ile çözülebilir önceki sayfada bir arkadaş kit kat versiyonu cm11 kurmuştu galiba onu kurunca kasılmalar yok oldu diyordu onun dışında güzel telefon
  • Telefonu almayı planlıyorum. HTC One Mini alacaktım ama bu 1,5 Ram o 1 Ram
  • Yeni rekorum
    ekran açık kalma süresi 6 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TheDoctor- -- 11 Ocak 2014; 18:53:11 >
  • Gerçekten çok iyiymiş..Şu an tüm ayarlarını yaptım kullanmaya başladım umarım kararsızlık yapıp çökmez..

Bende sizlere Espier Lock Screen uygulamasını öneririm.İos 7'nin kilit ekranı ve ben tek geçiyorum. Samsung'un kendi kilit ekranları çok sıradan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abderalı -- 11 Ocak 2014; 20:49:27 >
  • abderalı kullanıcısına yanıt
    cynogenmodcuların yaptıgı bi launcher sanırım o hocam. zaten adı kitkatlauncherdı.. sanırım uyarı aldı playstoredan yada samsungdan filan adını değiştirmiş adı kcin die.
    ben kaldırdım kcini 2 3 ay kullandıktan sonra. uygulamaları sd karta taşıdıktan sonra her açtıgımda baştan eklemem gerekmeye basladı bi de sayfalar arası uygulama taşımada zorlanıodum. bu iki küçük sorun harici 10 numaradır. kübik şeklinde sayfa geçişini tavsiye ederim.

kilit ekranını da denicem şimdi
  • ya bu alette ekran görüntüsü alamıyorum neden ola ki?
    home+power olmuyo
    ses tuşları falan filan her türlü kombinasyonu denedim almıyor bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berden

ya bu alette ekran görüntüsü alamıyorum neden ola ki?
    home+power olmuyo
    ses tuşları falan filan her türlü kombinasyonu denedim almıyor bir türlü.

Bazen işlemiyor doğru zamanlama lazım önce kilit tuşuna basın sonra anında orta tuşa basılı tutun
  • stock rom'a geri dönme ve unroot işlemini nasıl yapabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.