Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla şu videoları izlediğimde oyundan hiçbir beklentim kalmadı benim, açıkca söyleyim sıkıldım. Girişteki profil ekranından, ara yüze, tırlardaki navigasyon ekranına kadar herşey aynı. Bu kadar eski oyunu çağrıştırması beni sıktı. Haritası da zaten küçücük, oyunun büyümesi muhtemelen ets2 de olduğu gibi 2 yılı bulacak, buna kim hiçbir indirim falan olmadan çıkış fiyatının parasını verir bilmiyorum
  • Yalnız hala ön siparişe açmamaları oyun ertelenecek mi acaba fikrini getirmiyo değil.
  • Arkadaş 7 kişilik ekipte bir arayüz değiştirmek bu kadar mı zor? insan biraz değişiklik yapar bu nedir böyle resmen copy paste yapmışlar tüm arayüzü son videoları izlediğimde benimde beklentim kalmadı. Dlc olarak çıksa daha iyidi
  • Vites filan ekleselerdi bari daha gerçekçi olurdu sürüş,herşeyi düşünmeye çalışıyolarmış gibi görünüp böyle bişeyi neden atlıyolarsa anlamak mümkün değil.Misal şu videodaki gibi olsa oyundaki Kenworthlar;

Seslerin bile böyle olacağını sanmıyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 15 Ocak 2016; 18:25:23 >

• arayüzün degişmemesi,grafik ve fizik motoru olarak fazla birşey eklememeleri,benim aklıma ets2 konusunda ats ve ets2 ilerde birleşip tek bir harita olacak diyenleri getirdi.muhtemelen multi'de resmi olur öyle bişey olursa.
  • Hocam zaten şu harita ve araç seçenekleriyle ayrı oyun olarak çıkması hata. Koy bunu dlc olarak avrupa haritasına bağla feribotla bitti gitti 2 tanede amerikan tırı ne güzel ohh mis. Avrupa tırlarıylada amerika yük taşı amerikan tırlarıyla avrupaya yük taşı bak keyfine oyuna renk gelirdi hem daha ne. Ayrı oyun yapmanın mantığı yok.
  • İnşallah optimizasyon iyi olur Ets gibi olmaz :( :(
  • Merhaba arkadaşlar. 3 şubatta çıkacak bir oyun var American Truck Simulator. amazon.fr sitesinde collectors edition var yanında tır maketi ve birkaç hediye daha gösteriyor. 3 şubatta çıkacak ama gönderim Nasıl olacak bilmiyorum. Aldığımda herhangi bir kargolama sıkıntısı olur mu ve yanındaki hediyelerle beraber mi gelecek konuyla ilgili arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. İyi forumlar.

http://www.amazon.fr/American-Truck-Simulator-édition-collector/dp/B015NDLCVE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfur3294 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün Türkiye ye gönderimi yok ne yazıkki :S

Edit: Almanya sitesinde mevcut gönderimde var ordan alabilirsiniz.

http://www.amazon.de/gp/product/B013LKI4Y4?keywords=american%20truck%20simulator&qid=1453151602&ref_=sr_1_1&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 18 Ocak 2016; 23:14:19 >
  • Bu oyunla uğraşmaktan ets2 ye pek birşey yapmıyorlar.

• emmre129 kullanıcısına yanıt
    SCS'nin sülalesi rahat belli ki. Nasılsa başka rakip firma yok bu türü yapan. Hadi arayüz ve grafikleri geçtim, bari şu fizikleri adam etseler.
  • Optimizasyon sağlam olsun yeter. ETS 2 çoğu zaman insanı delirtmiyor değil!

• Oyun final sürüme giderken yeni videolar ve ekran görüntüleri gelmeye devam ediyor.

SCS Software'da SQA tester olan Yusuf B. arkadaşımdan gelen Türkçe dil seçeneğinin yer aldığı oyun içi ekran görüntüsü:

Oyun halen final sürüme ulaşmadığı için şu anda bazı ufak tefek eksiklikler bulunmakta ancak bunlarla ilgi gelişmeler de olacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yalnızca 2 eyalet ve 2 lisanslı markasıyla ETS2 için ücretli mod yapmış satıyor adamlar. 17 yaşındaki liseli modcular senden daha iyi iş çıkarırdı scs, bu adamlar insanı deli eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 22 Ocak 2016; 23:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Yalnızca 2 eyalet ve 2 lisanlı markasıyla ETS2 için ücretli mod yapmış satıyor adamlar. 17 yaşındaki liseli modcular senden daha iyi iş çıkarırdı scs, bu adamlar insanı deli eder.

+ sonsuz

Bu kadar zaman ne yaptın aga sen diye sorarlar adama.
  • bari multipalyer kısmında yenilikler yapsalar. arkadaşlara oynamak için daha kolay bi yöntem falan. iyi hoş modcular olmadan onuda yapamazlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

bari multipalyer kısmında yenilikler yapsalar. arkadaşlara oynamak için daha kolay bi yöntem falan. iyi hoş modcular olmadan onuda yapamazlar heralde

SCS oyun çıktıktan en az 6 Ay sonra World of Trucks ile entegreli Multiplayer çıkartacak. Multiplayer de server ler Maximum 50 kişi olacak ve oyundaki trafikte olacak.( Şu anki planları bu. ) Fakat şu anda ETS2 Multiplayer yapan bağımsız gurupta ATS için bir çalışma yapacak. ETS2 MP grubu tarafından bu çalışma yapılırsa Multiplayer'e daha yakın zamanda oynayabiliriz.
  • şöyle biraz ihtiyar güzel şeyler koysalar şu oyuna, bir de hiç kirlenmeyen çizilmeyen şekilde değil de yıpranan pislenen araçlar olsa iç ve dış

• Kinguin'de ön siparişe açılmış oyun fiyatı 50 TL.

http://www.kinguin.net/category/23659/american-truck-simulator-pre-order-steam-cd-key/
  • Şu durumda ets2 den daha fazla şey vaat etmiyor.Harita da küçük yine ets2 ile devam.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.