Şimdi Ara

İlk Pc'niz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
1
Favori
9.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IBM vardı ilk önce sonra Vestel Asteo sanırım yanlış hatırlamıyorsam.
  • Intel Pentium 4
    FX 5500
    512 MB RAM

2003
  • intel Pentium 3 500mhz
    128mb sd ram
    4 gb hdd
    o/b ekran kartı
    win98

başkada bir şey hatırlamıyorum
  • 8 gb hdd li kasası diana marka bişey vardı ilk olarak bi ara çıkartayım pc yi :D
  • Benim ilk bilgisayarım pentium 166 idi. s3 trio ekran kartım vardı 3.2 gb hdd doom vezgeçilmez oyundu
  • vestel onyx
  •  İlk Pc'niz.

2005'demi neydi o sıralar , bayağı bi pahalıya almıştık 2 gb ram 512 mb ekran kartı , açamadığı oyun yoktu.Hala kullanıyorum.Rakipleri ETS'de kasarken ETS2 Oynuyorum.Ne öğrendim ise bunda öğrendim.Kasa içi mod , ekran kartı bu şu , az elimi kesmedi fan vs. ahh ahh , yeni bi anakart+ekran kartı alsam diyorum ama nerdee

• amd 900 mhz işlemci
    64 mb ekran kartı
    480 mb sanırsam ram
    40 gb hdd
  • benim ki gene iyimis pentium 4 eski ram 512 ekran kartida 62 bitlik bisiydi
    hdd:80gb 2004 de toplama yapmistik neydi be o pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sup.Pro -- 28 Şubat 2013; 17:55:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masaüstü pc sahibiydim Acer vardı özelliklerinden hatırladığım tek şey 4gb HDDye sahip olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

İlk Pc'niz.

2005'demi neydi o sıralar , bayağı bi pahalıya almıştık 2 gb ram 512 mb ekran kartı , açamadığı oyun yoktu.Hala kullanıyorum.Rakipleri ETS'de kasarken ETS2 Oynuyorum.Ne öğrendim ise bunda öğrendim.Kasa içi mod , ekran kartı bu şu , az elimi kesmedi fan vs. ahh ahh , yeni bi anakart+ekran kartı alsam diyorum ama nerdee

zamanın alienlarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: astra777

quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

Celeron650 vardı ya 32 bit yada 16 bit bi nvidia kartim vardı morowind ı high da oynayabiliyordum 256ram le

Ahaha oyunu indirip fx 6100 8gb ram hd5450li pc m de deniyecem insallah çökmez :DDD

Dostum alınma ama bilgisayarın çürümüş. ayrıca o 6 çekirdekli işlemci intelin 4 çekirdekli işlemcilerinden kat ve kat daha kötü. Birde ekran kartı 64 bit çöp

• RA 2 oynamak için pc almıştık
  • ramcılar gelmiş yine
  • Evet gençler sanırım emektarı göstermenin zamanı gelmiş

özelliklerini bi ara yazıcam şimdilik resime bakın yeter. eğer istek olursa detaylı resimde atarık
    şunu bilmeniz yeterli içinde ms-dos işletim sistemi bulunmaktaydı ama artık çalışmıyor

İlk Pc'niz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doksanlar çocuğu -- 28 Şubat 2013; 19:20:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [Vampir]

quote:

quote:

Celeron650 vardı ya 32 bit yada 16 bit bi nvidia kartim vardı morowind ı high da oynayabiliyordum 256ram le

Ahaha oyunu indirip fx 6100 8gb ram hd5450li pc m de deniyecem insallah çökmez :DDD

Dostum alınma ama bilgisayarın çürümüş. ayrıca o 6 çekirdekli işlemci intelin 4 çekirdekli işlemcilerinden kat ve kat daha kötü. Birde ekran kartı 64 bit çöp

bak bi bakiim benim sisteme imzamda var. fx 6100 ü 4.6 ghz de kullanıyorum ve çoğu intelden fazla puan alıyorum. arkadaşın bi ekran kartı kötü işlemcisine laf ettirmem. yağ gibi çalışıyo pc ve oyunlar.

benimilk pc amigaydı. sene 1995 , ve 1998 de 166 mmx aldık. Sonra sürekli yeniledim tabi. şimdi de bu imzamdaki . vay beepey sene geçmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 28 Şubat 2013; 19:07:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

quote:

quote:

bak bi bakiim benim sisteme imzamda var. fx 6100 ü 4.6 ghz de kullanıyorum ve çoğu intelden fazla puan alıyorum. arkadaşın bi ekran kartı kötü işlemcisine laf ettirmem. yağ gibi çalışıyo pc ve oyunlar.

benimilk pc amigaydı. sene 1995 , ve 1998 de 166 mmx aldık. Sonra sürekli yeniledim tabi. şimdi de bu imzamdaki . vay beepey sene geçmiş.

http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/AMDnin-4GHzde-calisan-yeni-nesil-FX8350-islemcisi-video-inceleme.htm Bunu izlersen bir frofesyöneller tarafından yapılan ölçümleri göreceksin. Yağ gibi oyun kaydırmayla olmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

quote:

quote:

http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/AMDnin-4GHzde-calisan-yeni-nesil-FX8350-islemcisi-video-inceleme.htm Bunu izlersen bir frofesyöneller tarafından yapılan ölçümleri göreceksin. Yağ gibi oyun kaydırmayla olmuyor

o incelemeler overclocksuz hali. ayrıca amd işlemciler intel rakiplerinin 3 te 1 i fiyatına. F/P olarak yanına bile yaklaşamaz intel amd nin. ayrıca playstation 4 te amd seçti F/P olduğu için.

İnsanlar karşılaştırmayı yanlış yapıyor. Benim karşılaştırma kriterim şu: 1 dolar başına satın alabileceğim performans. Bana 2000 dolarlık işlemci ile 200 dolarlık işlemciyi kaşılaştırarak Intel daha iyi demek saçma gelmekte.

İşlemcim için 200 dolarım var. Hangi işlemci en iyisidir sorusunun cevabı AMD olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 28 Şubat 2013; 19:15:04 >

•  İlk Pc'niz.

p4
  • 1998 senesi dell latitude dün gibi hatırlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.