Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni öğrendiğim birşeyi paylaşayım,bulunduğum yer itibariyle her zaman 3g çekmiyor atıyorum 3-4 gün 3g çekiyorsa(H veya H+) 1 günde 2g ye düşüyordu(E) avea teknik servisi bana sırasıyla ayarlar- diğer-mobil şebekeler-şebeke operatörlerine girip şebeke aratmamı söyledi,arama sonunda 2g de işaret varken 3g yi tiklememi istedi. O zamandan beri her E ye düşünce öyle yapıyorum olması gerektiği gibi hızlı çekmeye devam ediyor.Yalnız şunu söyleyeyim;hiç çekmeyen bir yerde değilim arada bir hızı düşüyordu internetin.Şimdi bunu mutlaka bilen veya başına gelmiş olan vardır,sorun telefondamı yoksa gsm in bilmediğimiz tarafımıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye kırmızı yazdı hiç bir fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Arkadaşlar şimdi aklıma takıldı,fotoğraf çekerken bolca mod değiştiriyoruz video çekerkendemi öyle mod değişiriyoruz ben hep otomatik modda çekiyorum

Video çekerkende mod değiştirmek video kalitesinin yararına oluyor. Örneğin gece bir video çekecekseniz mutlaka gece moduna alın ışık bile olsa gece modunu kullanın akşamları , bir de normal mod ile çekim yapın farkı göreceksiniz.

Fotoğrafta hep yaptımda video çekerken hiç aklıma gelmedi,sağol kardeş

Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Bu sözlük nasıl kapatılıyor uyuz oluyorum kendi kendine birşeyler uyduruyor.

Ayarlar Dil Giriş seçenekleri Xperia Klavye << Klavyeyi özelleştir<<< Ortadaki klavyeyi seç ileri okuna bas <<< Gelen menüde hiçbir sözcüğün değiştirilmesini istemiyorum ( en alttaki seçenek işaretle) ilerle de tamamdır
  • bildirim ledi nerden açılıyordu arkadaşlar?
  • Arkadaşlar kuzenimin Z'si kapak açıkken su almış.Servise gönderelim mi?
    Yoksa boşuna zaman kaybetmeyip yeni cihaz mı alsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar kuzenimin Z'si kapak açıkken su almış.Servise gönderelim mi?
    Yoksa boşuna zaman kaybetmeyip yeni cihaz mı alsak?

garanti dışı dostum yenisini alın
  • quote:

bildirim ledi nerden açılıyordu arkadaşlar?

ayarlar-ekran içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

ayarlar-ekran içinde

sağol dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

ayarlar-ekran içinde

sağol dostum

eyw kardeşim
  • Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza en kısa sürede katılmak istiyorum. Daha önceden htc butterfly kullanmışlığım var. Bu telefon çıkmadan önce almıştım onu çinden.. Butterflyımı bir arkadaşımın yüksek ısrarları üzerine makul bi fiyata sattım. Şimdi yeni bir telefon almak istiyorum fakat 2000 e yakın ücret ödemek istemiyorum. En mantıklısı sony xperia z geliyor. Baya inceledim, incelemeleri izledim genel olarak güzel telefon zaten içimde bir sony tutkunluğu var o yüzden almak istiyorum. Fakat birşey öğrenmek istiyorum. Sony bu telefona gerekli yazılım desteğini verdi mi ve verecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremert

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza en kısa sürede katılmak istiyorum. Daha önceden htc butterfly kullanmışlığım var. Bu telefon çıkmadan önce almıştım onu çinden.. Butterflyımı bir arkadaşımın yüksek ısrarları üzerine makul bi fiyata sattım. Şimdi yeni bir telefon almak istiyorum fakat 2000 e yakın ücret ödemek istemiyorum. En mantıklısı sony xperia z geliyor. Baya inceledim, incelemeleri izledim genel olarak güzel telefon zaten içimde bir sony tutkunluğu var o yüzden almak istiyorum. Fakat birşey öğrenmek istiyorum. Sony bu telefona gerekli yazılım desteğini verdi mi ve verecek mi ?

vermez mii dostum :D ben telefonu alalı 4,5 ay oldu derleme numarasına göre söylüyorum toplamda 5 sistem güncellemesi aldı, 3 dahili uygulama güncellemesi aldı(walkman,albüm,filmler) Sistem güncellemeleri = [ (Android 4.1'de = (434)-(253)-(307) Android 4.2.2 (423)-(244) ] ve Android 4.3 desteği kesinlikle geleceği açıklandı
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza en kısa sürede katılmak istiyorum. Daha önceden htc butterfly kullanmışlığım var. Bu telefon çıkmadan önce almıştım onu çinden.. Butterflyımı bir arkadaşımın yüksek ısrarları üzerine makul bi fiyata sattım. Şimdi yeni bir telefon almak istiyorum fakat 2000 e yakın ücret ödemek istemiyorum. En mantıklısı sony xperia z geliyor. Baya inceledim, incelemeleri izledim genel olarak güzel telefon zaten içimde bir sony tutkunluğu var o yüzden almak istiyorum. Fakat birşey öğrenmek istiyorum. Sony bu telefona gerekli yazılım desteğini verdi mi ve verecek mi ?

Verdi hatta abarttı bile diyebilirim, Prof.exx in dediği gibi dahası da gelecek.
  • iyi günler teleservice de telefonum değişim için bekliyoe yasal süre geçtikten sonra yine bekletirlerse nasıl bir yaptırım yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Verdi hatta abarttı bile diyebilirim, Prof.exx in dediği gibi dahası da gelecek.

bencede dostum
  • quote:

Yeni öğrendiğim birşeyi paylaşayım,bulunduğum yer itibariyle her zaman 3g çekmiyor atıyorum 3-4 gün 3g çekiyorsa(H veya H+) 1 günde 2g ye düşüyordu(E) avea teknik servisi bana sırasıyla ayarlar- diğer-mobil şebekeler-şebeke operatörlerine girip şebeke aratmamı söyledi,arama sonunda 2g de işaret varken 3g yi tiklememi istedi. O zamandan beri her E ye düşünce öyle yapıyorum olması gerektiği gibi hızlı çekmeye devam ediyor.Yalnız şunu söyleyeyim;hiç çekmeyen bir yerde değilim arada bir hızı düşüyordu internetin.Şimdi bunu mutlaka bilen veya başına gelmiş olan vardır,sorun telefondamı yoksa gsm in bilmediğimiz tarafımıdır

Varmı başına gelen?

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    jet yanıtlar için çok teşekkür ederim şimdiden içim çok rahatladı. %98 ihtimalle bu telefonu alacağım ve artı olarak yanına smartwatch 2 yi düşünüyorum
  • quote:

jet yanıtlar için çok teşekkür ederim şimdiden içim çok rahatladı. %98 ihtimalle bu telefonu alacağım ve artı olarak yanına smartwatch 2 yi düşünüyorum

İçin rahat olsun,ben 4 aydırlı kullanıyorum ilk önce arkadaşıma aldık sonra ben aldım hiç bir sorun yok,ilk zamanlar ekran soluktu sonradan güncellemeyle düzelttiler. Hatta iki gün önce şehirler arası otobüste yanıma s4 ü olan biri oturdu,ama elemanın gözü devamlı benim z deydi

• quote:

süper olur dostum :)
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam yorumunuz için. Aynen o soluk ekran muhabbetini çok duymuştum onada çözüm getirdilerse önümüzde engel yoktur artık içim rahat
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.