Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet benim telefonumda su geçirdi. Bugün denize gitmeden önce muslukta bir deneyeyim dedim. su tuttum. 15 dk sonra telefonun ekranı açılmadı. Kapakları açtım 2 kapakta pembe olmuş. Kapaklardan su girmediğine emindim. Çünkü aldığımdan beri en fazla 5 kere açtım. En çok kullandığım kulaklık girişi ise beyazdı. Daha önceden servise göndermiştim hoparlör ve kameradaki siyah leke sorunundan. Normalde servisten geldikten sonra deneme yaptım 3-4 kere su geçirmemişti. Daha sonra arka kapağa hafif bastırdım ki biraz içeri doğru geçti ve su çıktı. yani arka kapak açıklığı vardı benim telefonumda. Ben şimdi bu duruma kimi inandırabileceğim bilmiyorum. Servisin arka kapağı tam kapatmamasından dolayı oradan su girişi olmuş. Telefonu kapatıyorum kurumadan çalışmasın diye ama kendi kendine açılıyordu maalesef. Elimde olmadan telefon açık kaldı maalesef. Şimdi ise hiç çalışmıyor. Kameradaki buğulanma falan gitti. Pirince yatırdım. Bakalım işe yarayacak mı. Ne güzel tatile gelmiştim bir hevesle havuzda denizde biraz fotoğraf çekebilmek için ama içimde kaldı maalesef. Tatil dönüşü servise göndereceğim ama bakalım kabul edecekler mi. Benim hiç umudum yok ama göreceğiz.

İşin kötü yanı birde honami romu yüklüyü bende. Onu da düzeltemeyeceğim servise göndermeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 13 Ağustos 2013; 17:27:53 >
  • Herkese merhaba size bir sorum olacak benim telefonum bir kaç gün içerisinde gelecek ve şarj süresi ne kadar bir bilgim yok. Telefon kaç saatte doluyor bilgi verirseniz sevinirim saygılar ...
  • Aynısının beyazını bende ebaydan almıştım.geçen günde siyahını ısmarladım altı adedi yedi liraydı benimde hoşuma giiti kir ve parmak izi olmuyor.siyah telefonda malesef beyaz pek iyi durmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun

• elifednah kullanıcısına yanıt
    benide eklermisin dostum
  • Beyaz carbon kaplama

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: bunlaryalandolan

valla soruldu mu bilmiyorum bu sorunu yasayan var mı onu dabilmiyorum xperia z su alıyor diyorlar bi kaç defa denk geldim bugun arkadasımın teli de su almıs nedir bu olay anlmadım bende xperia z ultra almayı dusunuyorum oda su alır mı ki

Kardeş ben bursada su kayağı yapıyorum telefon heran klorlu suya girip çıkıyor çekimler yapıyorum,maşallah diyim hiç su almadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SK8KEMAL -- 13 Ağustos 2013; 19:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Aynısının beyazını bende ebaydan almıştım.geçen günde siyahını ısmarladım altı adedi yedi liraydı benimde hoşuma giiti kir ve parmak izi olmuyor.siyah telefonda malesef beyaz pek iyi durmadı

Elinizde fazladan siyahı olan için var mı? Yabancı site olduğu için gelişi uzun sürer satan türk sitesinde yok sanırım.

• Xperia z aslinda guzel telefon hatta s4ten iyi genel anlamda ancak, sony nin bu yaptigi tam bir sahtekarlik. Ben böyle şeyler olabilecegini tahmin ettigimden hic suya sokmadim. Sikintimda yok. Ama bircok insan magdur. Bemce herkes topluca davranmali. On kisi ayni anda servise gidin emin olun sansiniz artar. Sony o zaman telefonu bu sekilde lanse etmemeliydi... Sony kendj bacagina skti farkinda deil...

• Siyah siparişini iki gün önce verdim gelmesi onbeş günü bulur maalesef

• SxxxxN ve Cavit63..
    Elinizde fazladan siyah karbon fiber sticker var mı.siyahından.
    Arka cam çatlak malum.öyle birşey süper olur.
    Varsa yazar msnız.tşkler..

• arkadaşlar 1100 tleye mor renk mobiltel garantili sony z veriyorum 1 haftadır satamıorum fiyatımı düştü cihazın şimdie kadar çoktan satılırdı dhde anlamadım gitti
  • 2 ay önce xperia Z için aldığım SONY SMART WHATC saatimi xperia Z mi sattığım için almak isteyen varsa satmak istiyorum arkadaşlar

almayı düşünen arkadaşlar iletişime geçelirsiniz.
  • Maalesef hocam bende yok ama şiddetle tavsiye ederim. Telefonu çok şık gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SxXXxN

Maalesef hocam bende yok ama şiddetle tavsiye ederim. Telefonu çok şık gösteriyor.

Nerde satılıyormuş bu?hoşmuş gerçekten

• Ben aşağıdaki linkteki ürünü aldım ama Cavit bey 7 liraya 6 taneden bahsediyor :) Kalitesi aynı mıdır bilmiyorum ama ondan da bir bilgi almak lazım.

Benim aldığım ürün bu yaklaşık 20 günde geldi.
    http://www.obostore.com/torras-fiber-back-protector-stickers-for-sony-xperia-z-l36h-p-16015.html
  • SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Ben aşagıdaki linktekinin beyazını aldım. iki gün öncede aynı aldıgım yerden siyahını sipariş verdim .stıcker şeklinde arkası yapışkanlı.telefonun yanına ve önünede yapıştırabiliyorsunuz.

http://www.ebay.com/itm/6X-Black-Carbon-fiber-Skin-adhesive-Sticker-Protector-For-Sony-Xperia-Z-L36h-/310691984492?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 13 Ağustos 2013; 21:35:49 >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Abi sadece desen şeklinde mi yoksa elinizle tırtık tırtık hissediliyor mu?
  • SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Tırtıkları azda olsa ele geliyor ben memnunum.
  • Altı ad poşetler içinde

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.