Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *President*

Telefon adaptörü ile şarja bağlı, elimde kurcalıyorum menülerini vs. sadece mobil data açık. Kurcaladıkça şarj düşüyor, şarja takılı olan telefonun elimde bataryası bitti iyimi

Bu saçmalığın sebebi ne olabilir? şebeke modu ile alakası olabilir mi? WCDMA/GSM seçili bence, batarya bitmesinden şikayetçiyim cihazın.

Modu 3 g yi kullanmadığınızda yanlızca GSM olarak değiştirin çok büyük fark olmasada farkı biraz hissdersiniz asıll sorun kernelin 4 g den kapanamaması. bu yüzden sisteme yük biniyor. Kapatılsa pil daha uzun süre kullanılabilir yani o da 25-50 dakika arası fark ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Telefon adaptörü ile şarja bağlı, elimde kurcalıyorum menülerini vs. sadece mobil data açık. Kurcaladıkça şarj düşüyor, şarja takılı olan telefonun elimde bataryası bitti iyimi

Bu saçmalığın sebebi ne olabilir? şebeke modu ile alakası olabilir mi? WCDMA/GSM seçili bence, batarya bitmesinden şikayetçiyim cihazın.

Modu 3 g yi kullanmadığınızda yanlızca GSM olarak değiştirin çok büyük fark olmasada farkı biraz hissdersiniz asıll sorun kernelin 4 g den kapanamaması. bu yüzden sisteme yük biniyor. Kapatılsa pil daha uzun süre kullanılabilir yani o da 25-50 dakika arası fark ediyor.

Sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorum. Özellikle whatsapp yüzünden. Sanırım en optimal çözüm 2g-3g arasında switch yapabileceğim bir widget olacak.
  • Gürol beyin dediği gibi en son güncellemeyi yaptım. Fabrika yararlarına döndüm.ısınma problemi bariz azaldı. Eskiden 40derecenin altına inmeyen pil sıcaklığı şimdilik 37 derecelerde geziyor. En azından şikayetim şimdilik bitti. Kullanmaya devam edicem, bakalım ısınma olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srfdrd3555 -- 1 Ağustos 2013; 20:12:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ilk çıktığı dönemlerde Sony2yi güncelleştirme konusunda eleştirenler vardı. Şimdi bakıyoruz ki 4 ayda 4 güncelleme çıktı bu telefon için.

Bu arada her güncelleştirme ile telefonun ilk açılışında boşta kalan ram miktarı biraz açılıyor. İlk zamanlarda 1.4 GB boş ram ile açılan telefon 1.1GB boş ram ile açılıyor son güncelleme ile.

NOT: Son güncelleme ile sevdiğim bir özellik olan ekran kilidi yapıldığında ekran ışığının yavaş yavaş sönme efekti kaldırılmış. İlk sürümlerdeki gibi bir anda kapanıyor ışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminemre -- 1 Ağustos 2013; 20:32:01 >
  • banada albüm ile walkman güncellemesi geldi 244 gelmedi daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

4.2.2 den sonra güncellrme mi geldi?

+1

• Son zamanlarda üretilen tüm akıllı telefonların şarz kablolarının kısa olma sebebi ,şarz olurken kullanılmaması içindir. Pek çok telefonun kullanma kılavuzunda bu uyarı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 1 Ağustos 2013; 21:01:24 >
  • nihayet telefonum geldi. Sony center da su testini yaptırdım şükür sorun yok. ekran değişmiş hatta üzerindeki kağıdı ben söktüm kapaklar değişmiş şu an sorunsuz kullanıyorum.
    :-)

• Hangi sıcaklık gerçekçi beyler. Sıcaklıklar değişik mi biri cpu biri batarya mı? Yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: U-MR

Ben de de kulaklık girişi sadece bir haftalık kullanımla o hale geldi. Aşırı bir kullanım söz konusu değil yani. Belki yanlış yorumluyorum ama telefonun özellikle üst arka bölümü daha çok ısınıyor. Bu ısının kulaklık kapağında deformasyona sebep olabileceğini düşünüyorum. Yapacağınız işlem ise servise göndermek. Ben servise gönderdim ve 1 hafta sonra garanti kapsamında parçayı değiştirerek bana gönderdiler. Şu an sorun yok. Ama tekrarlama ihtimali olabilir.Vakit kaybetmeden servise gönderin. Servis fişlerininizi de asla ama asla kaybetmeyin.

Pekte fark yokmuş aslında benimde sizden bir hafta sonra kapakçığında sıkıntı olmaya başlamıştı.söyledikleriz bana da mantıklı geliyor ancak önceki bir güncellemede Isınma kontrolü diye (bir arkaplan uygulaması sanırım) gelmişti ve eskisi kadar ısınmıyor artık bunu da araya sıkıştırayım dedim. Öyleyse bayramdan sonra servise verecez mecbur başka çaremiz yok ,böyle su kaçacak korkusuyla yaşanmaz:) bir de size sorum olacak.servisten aldıktan sonra kapakçıkta tekrar aynı sorun tekrarlaması gibi birşey olmadı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

quote:

Orijinalden alıntı: bneskaya

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carlosfierro

quote:

Evet arkadaşlar yeni güncelleme ile ilgili ilk izlenimleriniz neler ? Benim en çok dikkatimi çekenler kameranın geç açılması ve ekranı kitlemek için tuşa bastığımda eskisi gibi pat diye kapanması oldu .. Sizlerin ilk izlenimleri nasıl ? .. Birde dediğim gibi bu Walkman ve Albüm güncelleşmedi bende eskiden olduğu gibi duruyor .. GÜncelleme ile sizde de aynı mıdır ? ..

evet ikisi de kötü olmuş. kamerayı düzeltmişlerdi. tekrar yavaşladı açılması. ekranrn kapanma efektide kalp atımı gibiydi bence o da güzeldi tekrar eski haline getirmişler iyi mi oldu kötü mü oldu anlamadık. artık kullandıça performans batarya karşılaştırması yapacağız..

Aynen öyle .. Dediğiniz gibi performans batarya vs. ile iyileştirmelerin olduğu bir güncelleme de olabilir .. Artık kullandıkça göreceğiz bunuda ..

bugün gece 1-2 civarı uygulama güncellemesi olarak albüm ve walkman için güncelleme geldi. Ben albüm güncellemesine bayıldım,walkmani pek kullanmadığım için değişiklikleri fark edemedim. Ancak albüm güncellemesindeki arka ekran ve fotoğrafların geçişi çok hoş bence.birde üstteki sekmelerin şeffaf olması albüme daha da bi hoş hava katmış

Anladım hocam .. Bu Albüm ve Walkman güncellemesini çok merak ediyorum ve sizin de söylediğiniz gibi baya bir güzel olduğu söyleniyor .. Ancak bana bununla ilgili gelen giden bir güncelleme yok .. Dün gece 244 güncellemesi için uyarı verdi PC onu yükledim .. Herhalde bu güncelleme ile Albüm ve Walkman de otomatik olarak güncellenir dedim fakat düşündüğüm gibi olmadı .. Ne zaman nasıl alırım acaba bu güncellemeleri ?..

Eğer telefonunuz generic turkey ise güncellemenin telefona gelmiş olması gerek.pc üzerinden daha önce güncelleme yapmadığım için bilmiyorum Ancak telefon üzerinden doğal olarak Update center'da gelen bi güncelleme bu walkman ve albüm güncellemesi.eğer generic turkey değilse yanılmıyorsam birkaç güne telefonunuza gelir güncelleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

evet kullanıcı benim dostum telefonun içinden tonla su çıktı şuan serviste hoparlör için servise vermiştim arka kapağı oturtamamışlar ordan su aldı bakalım ne yapacaklar 3 gün oldu gönderdim halan siteye girişini yapmamışlar

Kardeşim biraz ara servisi sıkıştıran kullanıcı haklarından falan bahset o zmn hızlandırıyolarda. Hayırlısı olur inşallah kardeşim ya geçmiş olsun üzüldümmvalla

• quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

Telefonun ilk çıktığı dönemlerde Sony2yi güncelleştirme konusunda eleştirenler vardı. Şimdi bakıyoruz ki 4 ayda 4 güncelleme çıktı bu telefon için.

Bu arada her güncelleştirme ile telefonun ilk açılışında boşta kalan ram miktarı biraz açılıyor. İlk zamanlarda 1.4 GB boş ram ile açılan telefon 1.1GB boş ram ile açılıyor son güncelleme ile.

NOT: Son güncelleme ile sevdiğim bir özellik olan ekran kilidi yapıldığında ekran ışığının yavaş yavaş sönme efekti kaldırılmış. İlk sürümlerdeki gibi bir anda kapanıyor ışık.

Aman MAŞALLAH de. Nazar değmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

Orijinalden alıntı: _EFE_

Arkadaşlar ebay dan MW1 kulaklık almayı düşünüyorum Fakat Çin li satıcıların sattıpı ürünler 80$ civarı. Gerçek satış fiyatı ile büyük bir fark var. Acaba sahte çıkma ihtimali nedir. Özellikle Çinli satıcıların ürünleri neden bu kadar ucuz

Fiyatı düşük olanlar sıfır yeni ürün olmayabilir, fabrikaca onarım yapılıp tekrar satışa sunulan ürün olabilir. Sahte çıkma olayı her zaman var çok satış yapan ve olumlu %99 dan aşağı olmayan satıcılar genelde iyi çıkar.

99 un üzerinde puan alan bir satıcı yakaladım 4-5 tane MW1 satıyor. Acaba ondan alsam mı, yoksa TÜRKİYE içi 2. El bir ürün alsam
  • Alt bar yıne siyah olmussd...bnce kotüü

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

nihayet telefonum geldi. Sony center da su testini yaptırdım şükür sorun yok. ekran değişmiş hatta üzerindeki kağıdı ben söktüm kapaklar değişmiş şu an sorunsuz kullanıyorum.
    :-)

Bir daha geçmiş olsun sende ne kadar şanssızsın.İnşallah bu son olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

Arkadaşlar ebay dan MW1 kulaklık almayı düşünüyorum Fakat Çin li satıcıların sattıpı ürünler 80$ civarı. Gerçek satış fiyatı ile büyük bir fark var. Acaba sahte çıkma ihtimali nedir. Özellikle Çinli satıcıların ürünleri neden bu kadar ucuz

Fiyatı düşük olanlar sıfır yeni ürün olmayabilir, fabrikaca onarım yapılıp tekrar satışa sunulan ürün olabilir. Sahte çıkma olayı her zaman var çok satış yapan ve olumlu %99 dan aşağı olmayan satıcılar genelde iyi çıkar.

99 un üzerinde puan alan bir satıcı yakaladım 4-5 tane MW1 satıyor. Acaba ondan alsam mı, yoksa TÜRKİYE içi 2. El bir ürün alsam

Ben sahibinden sitesinden 20 gün kadar evvel kutulu sıfıra yakın bir tane 200 liraya aldım,ama bir gün kullandım öyle bir kenarda duruyor,istersen aynı aldığım fiata sana verebilirim.En ufak bir problemi yok,alma niyetin varsa istersen al,beğenmezsen geri alırım yani sıfırdan farkı yok.
  • Xperia Z distribütör garantili olarak en düşük hangi fiyatı gördü?
    Bir de yeni telefonlarla birlikte ne kadar düşer fiyatı sizce
  • Acaba nasil kuruluyor vaktiniz varsa yardimci olabilirmisiniz txt olarak gozukuyor apkmania dan indirince

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanwwe

Alt bar yıne siyah olmussd...bnce kotüü

Nasıl yani.? Alt bar yinemi siyah olmuş.? Eminmisiniz.? Bu çok saçma..!
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.