Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrmıstık

buğunun gitmesini bekle kapakları açık beklet

Merhaba tekrardan rahatsız ediyorum dün 3 ve 8 saat olmak üzere iki kere şarja taktım ama hep 3kırmızı ışık ne yapabilirim son çare olarak servis bana nasıl bir tutum sergiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MODALVERBEN M kullanıcısına yanıt
    sony update service güncelleme programı telefonu tanıyormu,eğer tanırsa bir onarım yap son çare servis benimde cihazım su aldı şuan tutumlarını bekliyorum hiçbir fikir söyleyemiycem geçmiş olsun
  • Arkadaşlar yeni yazılım hakkında görüş paylaşırmısınız. Telefonunuzda ne gibi farklılıklar meydana geldi.? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

sony update service güncelleme programı telefonu tanıyormu,eğer tanırsa bir onarım yap son çare servis benimde cihazım su aldı şuan tutumlarını bekliyorum hiçbir fikir söyleyemiycem geçmiş olsun

Peki teşekkürler tutumları açıklandığında pm atarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EFE_

Arkadaşlar ebay dan MW1 kulaklık almayı düşünüyorum Fakat Çin li satıcıların sattıpı ürünler 80$ civarı. Gerçek satış fiyatı ile büyük bir fark var. Acaba sahte çıkma ihtimali nedir. Özellikle Çinli satıcıların ürünleri neden bu kadar ucuz

Fiyatı düşük olanlar sıfır yeni ürün olmayabilir, fabrikaca onarım yapılıp tekrar satışa sunulan ürün olabilir. Sahte çıkma olayı her zaman var çok satış yapan ve olumlu %99 dan aşağı olmayan satıcılar genelde iyi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Benim derim kalın değil ama sanırım sizin beyniniz kalın.10 bine yakın mesaj yazmışım kimse beni yalancılıkla suçlamadı. Ne mecburiyetim var yalana. 65. Dereceye kadar ısındı diyene ben inanmıyorum dedimmi.
    Başka bir problem vardır dedim. Ben chromeyi devredışı bırakıp dolphin beta kullanıyorum.istediğin yerde test ettiririm,ısınırsa telefonumu bağışlarım.

madem iddialısın o kadar video çek ben artık şikayetçi değilim bu ısınma mevzusundan ama sende çok iddialısın. madem çek video birebir görelim insanlar kendilerinkinde sorun var sanıyolar senin bir yanlış nitelendirmen yüzünden. arkadaşım bu işlemci bu ve ısınıyor seninkinde olmama ihtimali de yok 65 derece cpu ısısıdır s4 dahada ısınır ama anlaşılmıyor onda ısınmıyor deyipte cpu üretici firmanın demediğini iddia etmediğini siz demiş olmayın

o 65 derece olmaz güneş altında bırakmadıkça, ne yaparsam yapayım oyun dahil 44 üzerine çıkmaz bende.
  • 4.2.2 den sonra güncellrme mi geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smartass

arkadaşlar xperia z cihazıma harici şarj ünitesi almak istiyorum. ne tavsiye edersiniz? şarjlı kılıflar güvenilir mi?

amman bu konuya girme hiç çıkamassın, en azından ben çıkamadım içinden..
  • Sıcaklık konusunda yardımcı olması için paylaşıyorum.17 dk boyunca real racing 3 oynadım ve sıcaklık 39 derece oldu.Çok fazla hissedilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdriver -- 1 Ağustos 2013; 17:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

quote:

Benim derim kalın değil ama sanırım sizin beyniniz kalın.10 bine yakın mesaj yazmışım kimse beni yalancılıkla suçlamadı. Ne mecburiyetim var yalana. 65. Dereceye kadar ısındı diyene ben inanmıyorum dedimmi.
    Başka bir problem vardır dedim. Ben chromeyi devredışı bırakıp dolphin beta kullanıyorum.istediğin yerde test ettiririm,ısınırsa telefonumu bağışlarım.

madem iddialısın o kadar video çek ben artık şikayetçi değilim bu ısınma mevzusundan ama sende çok iddialısın. madem çek video birebir görelim insanlar kendilerinkinde sorun var sanıyolar senin bir yanlış nitelendirmen yüzünden. arkadaşım bu işlemci bu ve ısınıyor seninkinde olmama ihtimali de yok 65 derece cpu ısısıdır s4 dahada ısınır ama anlaşılmıyor onda ısınmıyor deyipte cpu üretici firmanın demediğini iddia etmediğini siz demiş olmayın

o 65 derece olmaz güneş altında bırakmadıkça, ne yaparsam yapayım oyun dahil 44 üzerine çıkmaz bende.

o senin dediğin batarya ısısı benim dediğim salt cpu ısısı yazımı tekrar okursanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurf1971

kapakların hepsini açsak telefon soğurmu?

Suya sok daha çabuk soğur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Sıcaklık konusunda yardımcı olması için paylaşıyorum.17 dk boyunca real racing 3 oynadım ve sıcaklık 39 derece oldu.Çok fazla hissedilmiyor.

Status deki sıcaklıklar hangi program?
  • quote:

quote:

En iyisi haklısın deyip tartışmaya sebep olmamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bneskaya

quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

quote:

Orijinalden alıntı: carlosfierro

quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

Evet arkadaşlar yeni güncelleme ile ilgili ilk izlenimleriniz neler ? Benim en çok dikkatimi çekenler kameranın geç açılması ve ekranı kitlemek için tuşa bastığımda eskisi gibi pat diye kapanması oldu .. Sizlerin ilk izlenimleri nasıl ? .. Birde dediğim gibi bu Walkman ve Albüm güncelleşmedi bende eskiden olduğu gibi duruyor .. GÜncelleme ile sizde de aynı mıdır ? ..

evet ikisi de kötü olmuş. kamerayı düzeltmişlerdi. tekrar yavaşladı açılması. ekranrn kapanma efektide kalp atımı gibiydi bence o da güzeldi tekrar eski haline getirmişler iyi mi oldu kötü mü oldu anlamadık. artık kullandıça performans batarya karşılaştırması yapacağız..

Aynen öyle .. Dediğiniz gibi performans batarya vs. ile iyileştirmelerin olduğu bir güncelleme de olabilir .. Artık kullandıkça göreceğiz bunuda ..

bugün gece 1-2 civarı uygulama güncellemesi olarak albüm ve walkman için güncelleme geldi. Ben albüm güncellemesine bayıldım,walkmani pek kullanmadığım için değişiklikleri fark edemedim. Ancak albüm güncellemesindeki arka ekran ve fotoğrafların geçişi çok hoş bence.birde üstteki sekmelerin şeffaf olması albüme daha da bi hoş hava katmış

Anladım hocam .. Bu Albüm ve Walkman güncellemesini çok merak ediyorum ve sizin de söylediğiniz gibi baya bir güzel olduğu söyleniyor .. Ancak bana bununla ilgili gelen giden bir güncelleme yok .. Dün gece 244 güncellemesi için uyarı verdi PC onu yükledim .. Herhalde bu güncelleme ile Albüm ve Walkman de otomatik olarak güncellenir dedim fakat düşündüğüm gibi olmadı .. Ne zaman nasıl alırım acaba bu güncellemeleri ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melantis

quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Sıcaklık konusunda yardımcı olması için paylaşıyorum.17 dk boyunca real racing 3 oynadım ve sıcaklık 39 derece oldu.Çok fazla hissedilmiyor.

Status deki sıcaklıklar hangi program?

Cpu Gauge adlı bir program.
  • Telefon adaptörü ile şarja bağlı, elimde kurcalıyorum menülerini vs. sadece mobil data açık. Kurcaladıkça şarj düşüyor, şarja takılı olan telefonun elimde bataryası bitti iyimi

Bu saçmalığın sebebi ne olabilir? şebeke modu ile alakası olabilir mi? WCDMA/GSM seçili bence, batarya bitmesinden şikayetçiyim cihazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsambaies

telefonu bağlıyorum cihazınız güncel diyor

Sizin ki Generic Turkey Olmayabilir. Diğer bölgelere de 3-5 gün içinde gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Telefon adaptörü ile şarja bağlı, elimde kurcalıyorum menülerini vs. sadece mobil data açık. Kurcaladıkça şarj düşüyor, şarja takılı olan telefonun elimde bataryası bitti iyimi

Bu saçmalığın sebebi ne olabilir? şebeke modu ile alakası olabilir mi? WCDMA/GSM seçili bence, batarya bitmesinden şikayetçiyim cihazın.

telefonu kullanırken şarj alımını yavaşlatıyor. s4 gibi elde patlama yada ev yakma olaylarını yaşatmamak için olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Telefon adaptörü ile şarja bağlı, elimde kurcalıyorum menülerini vs. sadece mobil data açık. Kurcaladıkça şarj düşüyor, şarja takılı olan telefonun elimde bataryası bitti iyimi

3g seçili iken bende de öyle ama wifi veya 2g de oyunda oynasam, nette de gezsem şarj düşmesi olmuyor. Keramet 3g de muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test ettim, wifi ve mobil datayı kapatın bu telefonun şarjı 3-4 gün gider herhalde tek müsrif ekran kalıyor. Mobil datayı açınca sanki benim telefonun contalı kapaklarından biri aşındı şarj ordan akıyor gibi hissediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.