Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

Gelsin artık videolar

youtube a yüklenmiyor bir türlü yüzde 67 şuan
    boyut biraz büyük olunca iyi belli olsun diye full hd çekim yaptık ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

ARKADAŞLAR VİDEOLARIN HEPSİ HAZIR YOUTUBE A YÜKLEME AŞAMASINDAYIM

Arkadaşlar şuan elimde xperia z var ve süper bir telefon diyebilirim
    ses kalitesi muhteşem
    telefonu alır almaz suya soktum ve süper bir duyguydu
    xperia s den sonra biraz büyük gibi gelse de eliniz alışıyor
    usb ile şarj edemiyoruz (ben ilk başta edilmiyor sanmıştım ediliyor yerini görmemiştim sadece) bir tane aleti var telefon yan dururken şarj oluyor
    Kulaklığı çok güzel ve şık
    Kutudan smart tag da çıktı sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz

hayırlı osun kaça nerden aldınız saygılar

kadiköyden 1700 e aldım

Bekliyorum video yu

az kaldı yüzde 67
    boyut büyük olunca zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

3g sürekli açık mıydı gün boyunca? 3g hep açıkken şarj 1 günden fazla gidiyorsa tatmin edici olur.

evet sürekli açık
    zaten xperia s kullanırkende hiç kapatmıyordum
  • Hayırlı olsun Videoları bekliyoruz
  • Videoooooooooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemedeyim bende
  • Hayırlı olsun öncelikle.

quote:

#Batarya (tabi bunun için biraz zaman geçmesi gerekebilir)
    #Hoparlör sesi, dışarıya verdiği ses yani, hoparlörün yeri ve kapladığı alan biraz sıkıntılı gibi sanki (kulaklık muhtemelen başarılıdır)
    #Kamera (iç ve dış çekimler, loş ortamlar, başka bir cihaz varsa aynı şartlarda karşılaştırmalı olabilir, mümkünse foto dosyalarını orjinalini bozmadan mediafire gibi bir yere upload edilebilir, video kalitesi için örnek videolar, hdr foto ve video sonuçları)
    #Ekran (parlaklık, renklerin doğallığı, gün ışığında görünümü. Farklı açılar mühim değil bence ama merak edenler vardır)
    #Performans (internet, oyun vs gerçi öyle yüksek performans gerektiren oyunlar yüklememiş olabilirsin henüz)
    #Görüşme kalitesi (Su geçirmez ve oldukça izole bir cihaz olduğundan, bunda biraz şüphelerim var)

Malzeme kalitesi az çok belli gibi, birinci sınıf görünüyor.

Bunları daha önce alan bir arkadaşa sormuştum, kısmen yanıt alabildim. Sen de hepsine cevap vermek zorunda değilsin. Kendim için önemli gördüklerimi koyulaştırdım sadece. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 1 Mart 2013; 22:59:59 >
  • su altinda video izleniyomu oyun oynaniyomu ? :p o diilde s3le yanyana renklerin canliligini merak ediyorum eger s3 kadar canliysa kimse s3 almaz elindekileride atar bu telefonu alir.
  • Beklemedeyiz.
  • Su altında telefon çağrı alabiliyor, birkaç kez denedim, ama sinyal pek kuvvetli değil, sağlıklı bir konuşma yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Su altında telefon çağrı alabiliyor, birkaç kez denedim, ama sinyal pek kuvvetli değil, sağlıklı bir konuşma yapamadım

Hocam hoparlöründe bir sorun var demiştiniz bundan ve biraz da oyun performansından bahseder misiniz?
  • videonun yüklenmesini bekleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Su altında telefon çağrı alabiliyor, birkaç kez denedim, ama sinyal pek kuvvetli değil, sağlıklı bir konuşma yapamadım

Hocam hoparlöründe bir sorun var demiştiniz bundan ve biraz da oyun performansından bahseder misiniz?

Hoparlörde sorun dediğim ses seviyesinin az olması. Onun dışında bir sorun yok. Kulaklık kalitesi gayet iyi. Telefonda pek oyun oynamam, oyun ismi söylerseniz yükleyip deneyebilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Hoparlörde sorun dediğim ses seviyesinin az olması. Onun dışında bir sorun yok. Kulaklık kalitesi gayet iyi. Telefonda pek oyun oynamam, oyun ismi söylerseniz yükleyip deneyebilirim.

Hocam -sizi yormayacaksa- Real Racing 3, Modern Combat 4, NOVA 3, Dead Trigger, Shadowgun ilk aklıma gelen üst düzey HD oyunlar.
    Eğer cihaz bunları rahatlıkla oynatıyorsa oyun konusunda sıkıntısız demektir.
  • quote:

az kaldı yüzde 67
    boyut büyük olunca zor oluyor

% kaç kaldı?
  • Hayırlı olsun...
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • Video?
  • Vay be..
    Güle güle kullanın.
  • Madem almişsin ilk soru benden gelsin. Telefon guzelmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.