Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Orijinalden alıntı: nitro gliserin

Ram 2 gb değil 1,89 gb. hafızayı temizliyorum herşey kapalıyken 1.34 gb da ram im? Bu sadece bendemi böyle? 1.68 lere gelmiştin ne olucak diye bütün uygulamaları açtım ama ram azaldı? Sizdede ram 1.34 lerdemi? Uygulama yüklersem ama çalıştırmasam ram artarmı benim ram im normalmi?

Benim de öyle hocam , şuan 1,1 gb kullanılmış 782 mb boş gösteriyor.

Ram bölümü altında o değerlere baktığınız yerde çok güzel bir açıklama var.
    android os ram yönetimini açıklıyor.
    İstediğiniz kadar program açın ram dolmaz.
    Sürekli olarak en az kullandığınız bir programı öldürür yeni yer açar.
    Manuel olarak rami temizlemek uygulamaların daha yavaş açılmasına ve batarya süresine etki eder.

Hocam manuel olarak rami temizlemek derken , home tuşuna çift tıklayıp uygulamaları kapatıyorum bu da dahil midir ? onun dışında başka bir şey yapmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ram 2 gb değil 1,89 gb. hafızayı temizliyorum herşey kapalıyken 1.34 gb da ram im? Bu sadece bendemi böyle? 1.68 lere gelmiştin ne olucak diye bütün uygulamaları açtım ama ram azaldı? Sizdede ram 1.34 lerdemi? Uygulama yüklersem ama çalıştırmasam ram artarmı benim ram im normalmi?

Manuel olarak rami temizlemek uygulamaların daha yavaş açılmasına ve batarya süresine etki eder.

Hocam manuel olarak rami temizlemek derken , home tuşuna çift tıklayıp uygulamaları kapatıyorum bu da dahil midir ? onun dışında başka bir şey yapmıyorum.

ewet hiç ellemeyin tel otomatik boşaltıyor program falan kapatmayın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bazı durumlarda evet rami temizler bazı durumlarda açık uygulamaları kapatır.
    Ama öyle tek tek uğraşmanıza gerek yok.
    asıl kast ettiğim ram yönetimi altındaki rami temizle butonu.
    siz.sadece açık uygulamaları kapatın yeterli sisteme. Etkin uygulamalar sekmesinden yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ram isterse 1.80 yazsın önemli değil. Android sistemi çalışma prensibi gereği, hızlı çalışmak için açmış olduğunuz bütün uygulamaları ram de bekletir. Yani siz sildikçe android haklı olarak doldurur. Siz telefonu hızlandıracağınızı zannederken her ram silişinizde dahada yavaşlatırsınız. Zaten bir süre sonra uygulamalar ve touchwiz durduruldu hatası alırsınız. Böyle saçmalıklarla karşılaşmamak için rami silmeyin. Sistem ram e ihtiyaç duyarsa kendisi siliyor zaten siz karışmayın o kısıma.

Edit: Ayrıca son çalışan uygulamalarıda silmeyin. Orda sadece oyunları elinizle silin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 22 Haziran 2013; 20:48:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

quote:

Orijinalden alıntı: ÖZKAN1979

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar bana guncelleme gelmis wifiden indiriyorum suan 336.49 mb

eski sürümünüz neydi hatırlıyormusunuz

i9500UBUAMDK

sürüm şimdi ne oldu

net yavas wifiden guncelliyorum % 86 oldu suan

bitince bilgilendirirsen sevinirim

şimdi bitti menu gecisleri baya rahata kavusdu mor ekran olayıda duzeldi simdilik gozume carpan bunlar yeni sürüm I9500UBUBMF3

Kardeş guncellemeden önce ısınma sorunun var mıydı ? Gūncellemeden sonra ısınma ile ilgili düşüncen nedir?

Rusya sürümüne güncelledim ısınma sorunu minimize olmuş most wanted da denedim abartısız s3 den bile az.

• quote:

Kasma yapması anormal bir durum.
    yedek alıp fabrika ayarlarına dönün.
    O arka plan uygulamalarını sınırlandırılmak telefonu uçurmuyor.
    Veyahut animasyon ayarları.
    touchwiz gerçekten kötü bir arayüz.
    Samsung bunun çözümünü bulması gerek.
    yeterli optimizasyon yapılsa belki bir nebze

Hepde beni bulur zaten bir deniyeyim , onkameradan arkaya gecerken modlar arasi gecisler en az 4 saniye bekletiyor

• arkadaşlar neden i9500 in kaynak kodları hala yayınlanmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

arkadaşlar neden i9500 in kaynak kodları hala yayınlanmadı ?

Exynos kaynak kodlarını kolay kolay yayınlamaz sammy

• quote:

quote:

hocam ne anladık bu işten o zaman ? keşke i9505 gelseydi şuana kadar menülerde kasılma ve rehberin 15 sn de açılmasından başka bir güzelliğini göremedik sağolsun
  • arkadaşlar acaba iphone 5 kulaklığı 3 tuşlu olan galaxy s4 için çalışıyor mu bilen var mı? (şarkı ileri-geri,ileri-geri sarma ses açma kapama)
  • quote:

quote:

quote:

hocam ne anladık bu işten o zaman ? keşke i9505 gelseydi şuana kadar menülerde kasılma ve rehberin 15 sn de açılmasından başka bir güzelliğini göremedik sağolsun

Snapdragon da 6 saat ekran açık kalma süresi bizde binbir takla ile 4 saat maksimum.
    optimize edilmeye ihtiyacı var

• quote:

quote:

quote:

Bu telefonu kullanmadığın o kadar belli ki.

Kullanmadığınız telefonlarla ilgili yorum yapmayın insanları yanıltmayın. 600 google kişi kaydı, 50 civarında facebook, 250 civarında linkedin, 200 civarında whatsup entegre kişi kaydı ile ilk açılışı 1-2sn arası sürüyor, açıldıktan sonra her girişte aynı anda rehbere giriyor bekleme yok.

Kolay gelsin

• Ettiğimiz muhabbet çok farklı. Direk samsung savunması yapmanıza gerek yok. Rehber ilk açılış 5sn sürüyor. Ram devreye girince saniyesinde girer buyutulcek birşey değil.
    Zaten theverge gsmarena gibi sitelerde belirtiyor rehber olayını.
    İnsanları asılsız yere yargılamayın. Bir tek sizde yok s4.

• @aydink_1903 eline sağlık güzel yazmışsın hadi en fazla 3 sn beklesin buda sorunmu tabikide değil peki neden diğer güzel ve avantajlı yanlarını yazmazlar anlamıyorum at çamuru izi kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

@aydink_1903 eline sağlık güzel yazmışsın hadi en fazla 3 sn beklesin buda sorunmu tabikide değil peki neden diğer güzel ve avantajlı yanlarını yazmazlar anlamıyorum at çamuru izi kalsın.

Yahu siz neyin savunmasını veriyorsunuz.
    bizde bu telefonu kullanıyoruz. Mübarek samsung para ödüyor sanırsam size.
    hayret bir olay. Herşeye atlamayın direk

• Halaaa guncelleme yok dimi yahu ?
  • @shallipushthebutton? savunma yapan yok sadece telefonun güzel yanlarını yazıyorum hani hep kötü yanlarını yazıpta telefonu almak isteyenleri soğutan kişilerden değilim ve bu yazdığım sana çokmu dokundu anlamadım samsung un askeride değilim birazda güzel yanlarını yazın be arkadaş hep çamur hep çamur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

Halaaa guncelleme yok dimi yahu ?

Bir sürü güncelleme çıktı. Türkiye ye 1 tane . Diğer ülkelere daha sık çıkmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graptes

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar bana guncelleme gelmis wifiden indiriyorum suan 336.49 mb

eski sürümünüz neydi hatırlıyormusunuz

i9500UBUAMDK

sürüm şimdi ne oldu

net yavas wifiden guncelliyorum % 86 oldu suan

bitince bilgilendirirsen sevinirim

şimdi bitti menu gecisleri baya rahata kavusdu mor ekran olayıda duzeldi simdilik gozume carpan bunlar yeni sürüm I9500UBUBMF3

Kardeş guncellemeden önce ısınma sorunun var mıydı ? Gūncellemeden sonra ısınma ile ilgili düşüncen nedir?

Rusya sürümüne güncelledim ısınma sorunu minimize olmuş most wanted da denedim abartısız s3 den bile az.

Cevabın için teşekkür ederim telefonu iade edecektim sırf bu ısınmadan dolayı ama bu cevabindan sonra iade etmeyip guncellemeyi bekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

@shallipushthebutton? savunma yapan yok sadece telefonun güzel yanlarını yazıyorum hani hep kötü yanlarını yazıpta telefonu almak isteyenleri soğutan kişilerden değilim ve bu yazdığım sana çokmu dokundu anlamadım samsung un askeride değilim birazda güzel yanlarını yazın be arkadaş hep çamur hep çamur.

Telefonu daha ön siparişle alan bir insanım.
    Bana dokunmuyor hiçbir şey sadece her olaya elinizde tuzlukla koşarsanız sıkıntı çıkar.
    Bak bakalım benim mesajlarıma xperia z veya one sayfasında. Direk tek bir mesajdan çamur at izi kalsın diye bir cümle kurarsan garip olur.

alacak insan benim söylemem ile vazgeçmez zaten. Forumlarda sorun çözülür akıl alınacak en son yer burası

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.