Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu akşam bende S4 alacağım sadece şu soruma cevap verebilecek var mı?:

Günde 3-4 saat ara ara 3g kullanımında batarya nekadar gidiyor.? (sık sık intenete bağlanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

Arkadaşlar şu extra şarj batarya kiti denen olay ne kadar sağlıklı sizce? Kullanan var mı nasıl çalışıyor?

aşağıdaki linkte adam 86TL diyor. İçinde 1 adet orijinal batarya ve harici şarj ünitesi varmış. Sizce almaya değer mi?

http://www.samsungavm.com/?urun-835-SAMSUNG-GALAXY-S4-EXTRA-BATARYA-SARJ-KiTi---BATARYA--EB-K600BEWEGWW-.html

bende bundan almayı düşünüyorum pdateknoloji de 75 tl idi fakat tam almaya karar verdim siteye girdim kaldırmışlar şimdi mobilcadde fiyatını bekliyorum 75 e bulmuşken 85-90 vermem daha masraf yapıp 64 lük kart alayım diyorum ama forumda class4 class10 kavgası çıktı onun sonucuna göre alacağım

arkadaşlar sahibinden'de 88tl ye kingston class10 64gb hafıza kartı var sizce nasıl fiyat/performans ?

Fiyati cok iyiymiş.orjinal bataryasi 60 70 lira civarinda.

arkadaşlar öle yapmak yerine aşağıdaki üründen almanızı tavsiye ederim. 9000 MAH samsung. ben bugün aldım ve galaxy s4 telefonu en az 4-5 defa tam şarj edebilecem... seyahatte yolculukta özellikle çok lazım olacak... bence harici şarj yerine taşınabilir bu üründen almanız daha makbuldür.. videosunuda paylaşıyorum ..

ben marmara forum samsung bayiisinden 129 TL ye satın aldım... hem samsung hemde Iphone ye uygun şarj kablosuda var içinde... ve bir çok telefona uyumlu..

http://www.youtube.com/watch?v=4-KzgoKrGo4&feature=player_embedded

4-5 kez tam şarj demişsiniz. bu kesin mi yoksa tahmini mi?

bir de telefonun bataryasına falan zarar vermiyor değil mi?

evet kardeşim :) 5 biraz abartı oldu :) ama 4 kez yaparsın. 9000 MaH çünkü.. ve orjinal samsung. neden zarar versinki. yabancı forumlarda çok beğenilen bir ürün. ve çok iyi puanlar aldığını gördüm... ben şahsen tavsiye ederim. öle 80 TL vereceğinize kendi harici bataryanızın olması daha iyidir.. 30-40 fazla vererek..

Anladim. Hocam bunu nerden almistiniz samsungun kendi bayiinden mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 saat kullanimda yuzde 20 gider kendi testimde parlakli full acik video yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Arkadaşlar bu akşam bende S4 alacağım sadece şu soruma cevap verebilecek var mı?:

Günde 3-4 saat ara ara 3g kullanımında batarya nekadar gidiyor.? (sık sık intenete bağlanıyorum)

kullandığın telefon nedir ona göre kıyas yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Arkadaşlar bu akşam bende S4 alacağım sadece şu soruma cevap verebilecek var mı?:

n8 kullanıyorum ve 4 saat (3g internet) kullanımda şarj istiyor.ama normal kullanımda şarj 4 günü çıkarıyor s4 de durum nedir?

hergün telefonu şarj etmek bana göre değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHinferno -- 16 Haziran 2013; 13:24:13 >
  • Arkadaşlar Çevrenizden nasıl bir dönüş geliyor bilmiyorum ama

1 arkadaşım cihazı çok hafif yantarafına düşürdü ve cihaz ekran açılmamaya başladı . Servise gitti ve iç ekranın darbeden kaynaklı

kırıldığını söylediler 480 küsür masraf çıkardılar .

Ne yapacağız diye düşünürken başka bir arkadaşda da benzer bir sorun belirdi üstelik cihaz düşmemiş bile yine i,ç ekran kırılmış .

MErak ettiğim bu genel bir problemmi yoksa bizimkilermi şanssız? Çünkü sıfır başka bir telefonu elime aldığımda hızlı hareket ettiğimde telefonda bir iç

titreşim oluyor . sanki içinde ki ekran sabitlenmemiş gibi ...
  • Arkadaşlar Çevrenizden nasıl bir dönüş geliyor bilmiyorum ama

1 arkadaşım cihazı çok hafif yantarafına düşürdü ve cihaz ekran açılmamaya başladı . Servise gitti ve iç ekranın darbeden kaynaklı

Ne yapacağız diye düşünürken başka bir arkadaşda da benzer bir sorun belirdi üstelik cihaz düşmemiş bile yine i,ç ekran kırılmış .

MErak ettiğim bu genel bir problemmi yoksa bizimkilermi şanssız? Çünkü sıfır başka bir telefonu elime aldığımda hızlı hareket ettiğimde telefonda bir iç

• quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Yeni güncellemeyi kimler aldı TR den bana daha gelmedi de.

TR için güncelleme görmedim sammobile da...?

• Arkadaşlar bu Samsung WatchON'a uydu ekleyebiliyor muyuz ? Televizyon çalıştı da uyduya geçemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

quote:

Orijinalden alıntı: Tekos

quote:

Cizirti olayi kesinlikla hattan ya da oparatorden kaynakli degil
    Suan para odemesi bekledigim iki cihazda bu yoktu
    Dun aldigim cizirtili telefonu da yolladim bugun bakalim ne olacak
    ben soylediklerimin arkasindayim,suan 2adet cihazim serviste ve 1 adet cihazim aldigim yere gidiyorsa bana kimse samsungun kalitesinden falan bahsetmesin
    5400tl kart borcum var,elimde telefon yok,paralarimi da alamadim hala

Bende Avea'nın kampanyasından aldım servis cihaz değişimi çıktı bana da bu cızırtı olayından yalnız bendeki çok fazlaydı cızırtı ve çıtırdı şeklinde ve aralıklı kesilmeler yaşanıyordu.Sesi ortasına kadar kıssam bile cızırtı geliyordu.
    Servisten Değişim yerine para iadesi almam mümkünmü ? bu konuda bilginiz varmı ? (siz artık deneyim sahibi olmuşsunuzda :D trajikomik olarak)
    *Bu arada inşallah ücret iadeleriniz bir an önce yapılır yoksa taksit atlatmayı deneyin kartlarınıza.
    Teşekkürler.

Doa degisim mi diyor kararda
    yoksa degisim karari verildi bekleniyor mu yaziyor :)
    para iadesi alabilirsiniz ayipli urun cunku,arayin zorlayin biraz
    benim cizirtili telefon pazartesi bello olacak
    paralarda hala samsungtan yollanmamis,beklemeye devam

Merhaba değişim kararı verilmiş Samsung'dan onay bekleniyormuş.O da onaylarsa cihaz değişecekmiş.Ücret iadesi alsam benim için daha iyi olacak çünkü o zaman "koşulsuz iade" ile satış yapan bir yerden alcam telefonumu.Ücret iadesi için samsung'un çağrı merkezinemi yoksa verdiğim servisemi baskı yapayım?
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• arkadaşlar bu resimdeki hava durumunu kilit ekranında nasıl gösterebilirim
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • arkadaşlar swipepad uygulamasında otomatik düzeltme nasıl kapatılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Arkadaşlar Çevrenizden nasıl bir dönüş geliyor bilmiyorum ama

Plastik sandalye dusunun onda oturan bir insan hayal edin ve diyelim ki cebinde de s4 var telefon cepten kaydi kaydi kaydi derken pat die bi ses duymus olsun bu insan bi baksin ki tel sagda yerde duruyor zemin arnavut kaldirimi denilen cinsten girintili cikintili taslarla dolu ve ekran yere bakar bi sekilde, burda okuduklarina istinaden neyle karsilasacagini bilmeden eli titreyerek telefonu eline bi alsin o da ne ekranda hicbirsey yok sadece sol ust kosede metal cercevede ufak bi ezik :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

n8 kullanıyorum ve 4 saat (3g internet) kullanımda şarj istiyor.ama normal kullanımda şarj 4 günü çıkarıyor s4 de durum nedir?

hergün telefonu şarj etmek bana göre değil.

aşağı yukarı aynı performansı alırsın. Normal kullanım dediğin şey internet kapalı bir şekilde hiçbir uygulamayı açmadan kullanmak ise 4 gün ve daha fazlasını s4 te sunar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

arkadaşlar swipepad uygulamasında otomatik düzeltme nasıl kapatılır?

Otomatik düzeltme derken

• *#0*#
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec865

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Arkadaşlar burada ekranla ilgili sorunlar yazmışlar. Bende bir de benimkine bakayım dedim. Yalnız home butonunun 2 cm üzerinde telefonu 45 derece açıyla tutunca ve bazı renklerde görülen bir leke var. Yani o testi yapmasaydım mümkün değil fark etmezdim. Birde işin garip tarafı test sayfasındaki mavi renkte bu görülürken başka bir mavide görünmüyor. Ama bütün beyaz zeminlerde gözüküyor. Tabi telefonu eğik tutup dikkatli bakarsan. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Rica etsem sizde bakabilir misiniz?

Fotosunu çek burda paylaş bir bakalım. Ölü piksel olabilir.

Ölü piksel olduğunu pek sanmıyorum. Çünkü dediğim gibi telefona karşıdan bakınca bir sorun yok. Birkaç kere resim çekeyim dedim ama gözükmüyor ki resimde. Biraz sonra bir daha deneyeyim.

Ölü piksel diye tabir edilenler çeşit çeşittir. Bazıları belli bir renkte sırıtıyor bazıları kamufle oluyor.

Örnek düz bir resmi aç ekranı döndür bahsedilen şeyler yine aynı açıda görülüyorsa servise yollayın derim.

Bir de bı sıkışan pikselleri yazılımsal olarak çözülebileni var sanırım geçici .

Yani yazılımsal olabilir diyorsunuz?

Olmayabilir de...

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Plastik sandalye dusunun onda oturan bir insan hayal edin ve diyelim ki cebinde de s4 var telefon cepten kaydi kaydi kaydi derken pat die bi ses duymus olsun bu insan bi baksin ki tel sagda yerde duruyor zemin arnavut kaldirimi denilen cinsten girintili cikintili taslarla dolu ve ekran yere bakar bi sekilde, burda okuduklarina istinaden neyle karsilasacagini bilmeden eli titreyerek telefonu eline bi alsin o da ne ekranda hicbirsey yok sadece sol ust kosede metal cercevede ufak bi ezik :)

Telefonu 2 defa sdusurdum. 2side 1 metreden biraz fazla yukseklikten. Cok sukur hicbirsey olmadi ki ikinci dustugunde tam sol alt kosenin ustune dusmustu. Samsung marka protective cover+ kilif vardi. Kilif olmasaydi o ivmeyle tum agirlik tek bir noktaya yani koseye yuklendigi icin muhtemelen birseyler olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 16 Haziran 2013; 14:55:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben de elimden granit yere düşürdüm ( şakalaşırken telefonu elimle yarıma daire çizerken merkezkaç kuvvetin etkisiyle elimden kaçtı ) S4 üm sapasağlam. Gerçi düşerkenki granit zemine teması ekranla öpüştü. Gerçi koruyucu kılıfım takılıydı hiçbirşey olmadı.
    İç ekran sapasağlam. Bu olay gerçekleşeli 3 hafta oluyor şuana kadar hiçbir sorun yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

quote:

quote:

quote:

*# ile bir şeyler yazıp kamera ayarlarına giriyorduk bilen var mı kodu

Daha sim kart takmadım bilen biri kodu verebilir mi rica etsem
    Seste cızırtı var yine yine yinee
    Bir de kamerasına bakayım da ondan sonra takayım sim kartı

Ya o cızırtı bende de var servise versem mi vermesem mi kararsız kaldım. Hele ki karşıda ki konuşan kişinin kelime sonlarında oluyor. Donanımsal herhalde.

Ahize testi bütün donanım testi *#7353#

Sağolun testi yaptım gerçekten çok berrak temiz ses veriyor sorun hatta büyük ihtimalle.

Sorun hatada değil burda arkadaşın verdiği net ses ayarını yaptım cızırtı falan kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.