Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s4 imzası için url kodunu linkini yazarmısınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

quote:

Arkadaşlar şu extra şarj batarya kiti denen olay ne kadar sağlıklı sizce? Kullanan var mı nasıl çalışıyor?

aşağıdaki linkte adam 86TL diyor. İçinde 1 adet orijinal batarya ve harici şarj ünitesi varmış. Sizce almaya değer mi?

http://www.samsungavm.com/?urun-835-SAMSUNG-GALAXY-S4-EXTRA-BATARYA-SARJ-KiTi---BATARYA--EB-K600BEWEGWW-.html

bende bundan almayı düşünüyorum pdateknoloji de 75 tl idi fakat tam almaya karar verdim siteye girdim kaldırmışlar şimdi mobilcadde fiyatını bekliyorum 75 e bulmuşken 85-90 vermem daha masraf yapıp 64 lük kart alayım diyorum ama forumda class4 class10 kavgası çıktı onun sonucuna göre alacağım

arkadaşlar sahibinden'de 88tl ye kingston class10 64gb hafıza kartı var sizce nasıl fiyat/performans ?

Fiyati cok iyiymiş.orjinal bataryasi 60 70 lira civarinda.

arkadaşlar öle yapmak yerine aşağıdaki üründen almanızı tavsiye ederim. 9000 MAH samsung. ben bugün aldım ve galaxy s4 telefonu en az 4-5 defa tam şarj edebilecem... seyahatte yolculukta özellikle çok lazım olacak... bence harici şarj yerine taşınabilir bu üründen almanız daha makbuldür.. videosunuda paylaşıyorum ..

ben marmara forum samsung bayiisinden 129 TL ye satın aldım... hem samsung hemde Iphone ye uygun şarj kablosuda var içinde... ve bir çok telefona uyumlu..

http://www.youtube.com/watch?v=4-KzgoKrGo4&feature=player_embedded

4-5 kez tam şarj demişsiniz. bu kesin mi yoksa tahmini mi?

bir de telefonun bataryasına falan zarar vermiyor değil mi?

evet kardeşim :) 5 biraz abartı oldu :) ama 4 kez yaparsın. 9000 MaH çünkü.. ve orjinal samsung. neden zarar versinki. yabancı forumlarda çok beğenilen bir ürün. ve çok iyi puanlar aldığını gördüm... ben şahsen tavsiye ederim. öle 80 TL vereceğinize kendi harici bataryanızın olması daha iyidir.. 30-40 fazla vererek..

Hocam oncelikle kutudan cikan kablonun birisi iphone uyumlu degil samsung tabletler icin. Ek olarak o üründen bende aldim ve 2 kere anca sarj ediyodu bendr bi sikinti vardir diye iade ettim. Yani 4 kere fln sarj etmez. Bi ihtimal 3 eder o da kesin degil. Ama senden yine de haber bekliyorum bi dene bakalim sifirdan full sarj edecek sekilde kac kere sarj edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Kimseyle polemige girmek istemiyorum ama bazi arkadaslar cihazda sorun yok,siz baska cihaz mi kullaniyorsunuz gibi abes kelimeleri biraksin lutfen
    2adet galaxy s4 telefonum kasa acikligi,kamera sorunu,reset gibi nedenlerle ucret iadesi aldi
    Bir tane telefonumda cizirti nedeniyle kargoda geri gidiyor
    ucret iadesi alanlarda boyle bir sorun olsa,bunda cizirtiyi farkedermiydim sence
    aldigim 3cihazda sorunlu,acaba sen s4 diye baska bir tel mi aldin??
    Senin soruna aynen cevap yazdim hosuna gitti mi ayni soru

3 aynı model telefon 2 ücret iadesi 3. de sorunlu telefon çıkalı 1.5 ay oldu hiç bir firma bu tür iade kararlarında bu kadar hızlı değil. Şu iade kararlarının belgelerini görmek isteriz.

Ayrıca şu sorunun cevabını da merakla bekliyorum aklı başında bir insan yazdığı hemen hemen tüm yazılarında ilk telefonu aldığı zamanda dahil telefon hakkında bir tane olumlu görüşü olmamasına rağmen nasıl olurda telefon değişimi değilde ücret iadesi almasına rağmen başka telefona yönelmez hem de 3 defa. Benim aklım almıyor elbet mantıklı bir açıklaması vardır.

Kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar şu extra şarj batarya kiti denen olay ne kadar sağlıklı sizce? Kullanan var mı nasıl çalışıyor?

aşağıdaki linkte adam 86TL diyor. İçinde 1 adet orijinal batarya ve harici şarj ünitesi varmış. Sizce almaya değer mi?

http://www.samsungavm.com/?urun-835-SAMSUNG-GALAXY-S4-EXTRA-BATARYA-SARJ-KiTi---BATARYA--EB-K600BEWEGWW-.html

bende bundan almayı düşünüyorum pdateknoloji de 75 tl idi fakat tam almaya karar verdim siteye girdim kaldırmışlar şimdi mobilcadde fiyatını bekliyorum 75 e bulmuşken 85-90 vermem daha masraf yapıp 64 lük kart alayım diyorum ama forumda class4 class10 kavgası çıktı onun sonucuna göre alacağım

arkadaşlar sahibinden'de 88tl ye kingston class10 64gb hafıza kartı var sizce nasıl fiyat/performans ?

arkadaşlar öle yapmak yerine aşağıdaki üründen almanızı tavsiye ederim. 9000 MAH samsung. ben bugün aldım ve galaxy s4 telefonu en az 4-5 defa tam şarj edebilecem... seyahatte yolculukta özellikle çok lazım olacak... bence harici şarj yerine taşınabilir bu üründen almanız daha makbuldür.. videosunuda paylaşıyorum ..

ben marmara forum samsung bayiisinden 129 TL ye satın aldım... hem samsung hemde Iphone ye uygun şarj kablosuda var içinde... ve bir çok telefona uyumlu..

evet kardeşim :) 5 biraz abartı oldu :) ama 4 kez yaparsın. 9000 MaH çünkü.. ve orjinal samsung. neden zarar versinki. yabancı forumlarda çok beğenilen bir ürün. ve çok iyi puanlar aldığını gördüm... ben şahsen tavsiye ederim. öle 80 TL vereceğinize kendi harici bataryanızın olması daha iyidir.. 30-40 fazla vererek..

bende var 4 kere yapamıyor maalesef zaten teorik olarak da mümkün değil, batarya 9.88 Wh cihaz 33.6 Wh 3 kere yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Arkadaşlar benim telefonumun fihristinde sağ tarafta çıkan harflerden " K " ve " X " harflerinin yerinde nokta işareti var. Sizde de öyle mi? Samsung android sürümünden kaynaklandığını söyledi.

Bu sorun sadece ben de mi var?

Yok dostum bende, bizde yani hepimizde öyle hatta s2de ve s3de bile öyleydi için rahat olsun:)

Teşekkürler, garip bir hata hem de bu zamana kadar nasıl düzeltmemişler, ilginç doğrusu

• quote:

Kimseyle polemige girmek istemiyorum ama bazi arkadaslar cihazda sorun yok,siz baska cihaz mi kullaniyorsunuz gibi abes kelimeleri biraksin lutfen
    2adet galaxy s4 telefonum kasa acikligi,kamera sorunu,reset gibi nedenlerle ucret iadesi aldi
    ucret iadesi alanlarda boyle bir sorun olsa,bunda cizirtiyi farkedermiydim sence

Allah yardımcın olsun şansım bol olsun sende iyi sabır varmış gercekten

• Kamera da fotograf cekerken ses gelmekte... kapatma imkani var mi

• Simdide batarya yuzdesinde, her %100 kullanimda bir kereligine bir anda %10 birden inme problemi basladi.

Sd kart takmadan kullaniyorum isinma problemi biraz daha azaldi ama halen mevcut. Isinma azalinca bataryasi biraz daha iyi gitmeye ve telefon biraz daha hizli calismaya basladi.

Guncellemeyi 4 gozle bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 16 Haziran 2013; 1:44:36 >
  • s4 imzası için url kodunu linkini yazarmısınız lütfen.
  • şu güncelleme gelseydi artık reset olayından aşırı derecede sıkılmaya başladım
  • ORJİNAL SPİGEN NEO HYBRİD KILIF SATAN VARSA PM ATSIN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcLusive-TR

internette heryerde htc one daha iyi gösteriliyor ben bunu anlamış değilim donanım ve yazılım olarak htcnin kafasına her yönden veriyor bu telefon, sırf plastik ve hoperlörü daha kötü diye htcnin bu kadar yüceltilmesinin s4ünde itin anüsüne sokulmasını anlamış değilim biri bana bunu açıklayabilirmi neden bu kadar samsung düşmanı var ?

donanım olarak her türlü vuruyor kafasına?

neymiş o donanımlar merak ettim doğrusu.

ayrıca her şey yazılım olsaydı telefon dünyasını ios yönetirdi.
  • quote:

quote:

Urun gercekten orjinalmi?

• işlemci,çıkarılabilir batarya,arttırılabilir hafıza ve 9 tane sensör fazlasıyla yeter ha bide bootloader kilidimi ne abuk subuk şeyler yok bilmiyorum hala htc yapıyormu o dalgayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurakdemir

quote:

quote:

Urun gercekten orjinalmi?

pdateknolojideki orjinal samsung ürünüydü öyle yazıyordu yani tekrar stoklara girerse düşünmeden alacağım aynı zamanda mobilcaddeninde stoklarına girmesini bekliyorum.

• quote:

Cizirti olayi kesinlikla hattan ya da oparatorden kaynakli degil
    Suan para odemesi bekledigim iki cihazda bu yoktu
    Dun aldigim cizirtili telefonu da yolladim bugun bakalim ne olacak
    ben soylediklerimin arkasindayim,suan 2adet cihazim serviste ve 1 adet cihazim aldigim yere gidiyorsa bana kimse samsungun kalitesinden falan bahsetmesin
    5400tl kart borcum var,elimde telefon yok,paralarimi da alamadim hala

kesinlikle katılıyorum sana, hatta sorun telefonlarda değil bizde :) doğuştan kalıcı cenabetlik olduğunu düşünüyorum ben :)
    arkadaş bi önceki hepsiburadaya iade ettiğim hem cızırdıyordu hemde berbat ısınıyodu bunda öyle bir sorun yok, hatta hiçbir sorun yok cızırtı hariç
    adam kafayı yiyor en basit önemsiz en dandik ucuz fonksiyon doğru dürüst çalışmıyor. ne yapalım şimdi yani, normal bir telefon bulabilmek için 5 tane denemek farz
    sanki kasadan domates seçiyoruz, yarısından çoğu ezik çürük.
    bu arada dedikleri gibi rusya sürümünüde yükledim yine cızırtı devam.
    gönderdikleri ekran görüntüsü gibi yapıyorum zaten daha nadir ve az tonda cızırdıyor ozaman ama tamamen geçmiyor, fakat azalması oluyor
    şimdi değişsek buseferde ya aynı sorunlu yada başka sorunu kasa açıklığı vs olan gelir.
    keşke kutuda satılmasa marketten domates alır gibi elleyip kontrol edip alabilsek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tygris85 -- 16 Haziran 2013; 3:39:22 >

• quote:

Polemiğe girmek istemeyen insan bu şekilde yorum yazmaz.! kafan mı güzel senin.??
    Benim ve bazı kişilerin bahsedilen sorunları yaşamaması zoruna mı gitti.? Bende polemiğe girmek istemiyorum nolcak şimdi.?
    Hadi bu yazdıklarıma sende cevap verme..

Arkadaşım, eğer burada bişey yazıyor isem yardım amaçlıdır. yazdığım mesaj'da ne art niyet gördün de muhalefet oluyorsun.
    Bak arkadaş güzel özetlemiş.

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

3 aynı model telefon 2 ücret iadesi 3. de sorunlu telefon çıkalı 1.5 ay oldu hiç bir firma bu tür iade kararlarında bu kadar hızlı değil. Şu iade kararlarının belgelerini görmek isteriz.

Ayrıca şu sorunun cevabını da merakla bekliyorum aklı başında bir insan yazdığı hemen hemen tüm yazılarında ilk telefonu aldığı zamanda dahil telefon hakkında bir tane olumlu görüşü olmamasına rağmen nasıl olurda telefon değişimi değilde ücret iadesi almasına rağmen başka telefona yönelmez hem de 3 defa. Benim aklım almıyor elbet mantıklı bir açıklaması vardır.

Kolay gelsin

Hadi birinci cihazı aldın, burda yazılanları okudun etkilendin ve cihazında kusur olduğunu düşünüp iade isteği ile geri yolladın.
    Daha sonuca bağlanmadan gidip hemen diğer cihazını aldın. Onuda didik didik ettin kusur buldun ve iade talebi ile yolladın.
    Eee kusura bakmada, adama sormazlar mı üçüncüyü niye alıyorsun. başka cihazmı kalmadı..

Şimdi senin bu yaptığın davranış ne biliyormusun. burda cihazında sorun olmayanlar gibi sende bir tane bulmaya çalışıyorsun..
    Demekki sorun yaşamayan kişiler de var ki sende inanıyorsun ki parasını geri almadan 3 cihaz almışsın. Dördüncü'yü alma olurmu.

Kısaca bahsedeyim sana sorunu. kullanıcı adımdan da belli olduğu üzere zamanında bu mesleği yapmış ve kulakları oldukca iyi işiten, her tonu ayırt eden, sesle ilgili türlü dalavereyi anlayan biriyim..

Cihazın ahize kısmındaki hoparlörü gelen yüksek tonları kaldıramadığı için ses çatlama yapıyor.
    Bunu da birçok kişi "cızırtı" olarak tabir ediyor.. cızırtı sesi, kullanım esnasında görevini %10 veya altında yerine getiren hoparlörlerde duyulur.
    iki nedeni olur.
    1- Kullanılmaz hale gelmiş ve patlamıştır.
    2- Gelen seste sorun vardır..

şimdi soruyorum bu sese maruz kalan herkese de size de.
    Bu ses telefon görüşmesi sırasında karşıdaki kişinin her kelimesinde mi yaşanıyor, yoksa bazı vurgulu tonlarda mı.?
    Yani karşıdaki kişinin hiçbir dediği anlaşılmıyor ve sadece " ciiziizicizizozociizici" tarzında rezil bir ses var ise bu sorunu yaşayan herkesin ahizesindeki hoparlör patlak..!!!

Yok hayır sadece arada bu ses duyuluyor diyorsanız, o zaman cihaz gelen ses tonunu "Parazit azaltma" yöntemi ile düzeltemiyor..

Ben Adap sound ile sesi mümkün olduğu kadar yüksek seviyede ses verecek şekilde düşük tonları duymama rağmen duymadığımı seçerek ayar yaptım.
    Deneme amaçlıda görüşme yaparak test ettim. karşıdaki kişi hem yüksek tonda, hemde sakin konuşma tarzı ile konuştu.
    Bu yaşanan olay cızırtı değil.! Hoparlörün ses tonunu ayarlayamadığı için kaldıramamasından kaynaklanan çatlamadır.

Bu bile beni rahatsız etmedi fakat herkesi tatmin edecek diye bierşeyde söz konusu değil.
    En iyi ihtimal ile gelebilecek güncellemelerle ses zamazingosu ayarlanarak kıvama getirilir..

Ben 32 GB olan modeli kullanıyorum. ilk çıkan 16 GB modellerden değil. yani herkesden 1,5 ay sonra piyasaya çıkan cihazdan..

Yukarıda yazdıklarım sadece benim düşüncem olup, yoruma açık değildir.!
    Sadece yardımcı olmak ve herkesin şikayet ettiği bir duruma nacizane fikrimle açıklık getirmektir.
    Cihazı ile bu sorunu yaşayanlar ve bu durumdan rahatsız olanlar arkadaşın yaptığı gibi iade edip paralarını alabilirler.
    Bu tamamen siz kullanan kişilere bağlı.

Ne samsung çalışanıyım, nede yandaşıyım. Eski bir AppLe, yeni bir Samsung kullanıcısı..

Maksat ne olursa olsun kalp kırmak, kötülemek yada birşeyleri çirkin/güzel göstermek değildir.
    Sorunu/Sorunları çözene kadar fikir alışverişi yapmaktır..

iyi sabahlar herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 16 Haziran 2013; 4:22:31 >

• quote:

Cizirti olayi kesinlikla hattan ya da oparatorden kaynakli degil
    Suan para odemesi bekledigim iki cihazda bu yoktu
    Dun aldigim cizirtili telefonu da yolladim bugun bakalim ne olacak
    ben soylediklerimin arkasindayim,suan 2adet cihazim serviste ve 1 adet cihazim aldigim yere gidiyorsa bana kimse samsungun kalitesinden falan bahsetmesin
    5400tl kart borcum var,elimde telefon yok,paralarimi da alamadim hala

Bende Avea'nın kampanyasından aldım servis cihaz değişimi çıktı bana da bu cızırtı olayından yalnız bendeki çok fazlaydı cızırtı ve çıtırdı şeklinde ve aralıklı kesilmeler yaşanıyordu.Sesi ortasına kadar kıssam bile cızırtı geliyordu.
    Servisten Değişim yerine para iadesi almam mümkünmü ? bu konuda bilginiz varmı ? (siz artık deneyim sahibi olmuşsunuzda :D trajikomik olarak)
    *Bu arada inşallah ücret iadeleriniz bir an önce yapılır yoksa taksit atlatmayı deneyin kartlarınıza.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: uurakdemir

ORJİNAL SPİGEN NEO HYBRİD KILIF SATAN VARSA PM ATSIN..

ben aldım orjinal seri numarası bile var... tavsiye ederim. link aşağıda..

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/spigen-sgp-galaxy-s4-case-neo-hybrid-kilif-kapak-87302206?urvid=3770500
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam oncelikle kutudan cikan kablonun birisi iphone uyumlu degil samsung tabletler icin. Ek olarak o üründen bende aldim ve 2 kere anca sarj ediyodu bendr bi sikinti vardir diye iade ettim. Yani 4 kere fln sarj etmez. Bi ihtimal 3 eder o da kesin degil. Ama senden yine de haber bekliyorum bi dene bakalim sifirdan full sarj edecek sekilde kac kere sarj edecek

ne bileyim :))) daha bugün aldım ve tahminimce 4 defa eder sandım :) 3 olsa bile iyidir... demek ıphone için değil :) tamam kardeşim öğrenmişte oldum... doğru ya ıphone 5 usb girişi boyunda... şimdi hatırladım.

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.