Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam. Benim kimsede rastlamadigim bir problemim var. Telefon icerisinde yuklu gelen Galeri uygulamasi actiktan bir sure sonra kapaniyor. Dun odin ile son fw yukledim. Wipe data factory de yaptim. Ilk basta duzelmis gibiydi ancak yine basladi. Bu problemin nedeni konusunda bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde de cızırtı sorunu mu var??

• quote:

Orijinalden alıntı: ikes

Sizde de cızırtı sorunu mu var??

hocam ben o adaptsound etkinleştirdiğimde cızırtı kesildi şimdiki sorunum arada telefon kafasına göre sesi kesiyor :) son yazılımdan sonra
  • şu an için en iyi video izleme programı hangisi özellikle avi dosyaları için
  • Resimlerin yada videoların arasında bozuk dosya olabilir. Tum medyanizi silip tekrar deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

şu an için en iyi video izleme programı hangisi özellikle avi dosyaları için

Mx player

• sitelerde baktığım kadarı ile odin 3.7 ve odin 1.85 sürümleri var hangisini kullanayım

ilgin içinde tşk.ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: eray_

selam arkadaşlar

Yaklaşık 1 haftadır Galaxy S4 i9500 kullanıyorum

Ancak uygulamaların bildirimleriyle ilgili bazı sorunlarım var

instagram, gmail, facebook gibi uygulamalarda çoğu zaman bildirim alamıyorum

Bunların içlerinde en önemlisi Gmail, tüm senkronizasyonu ve bildirim ayarlarını yaptım ayrıca uygulama panelinde Senkronizasyon sekmesi açık konumda

buna benzer sorun yaşayan arkadaşlar varsa önerileri nelerdir?

Veri kullanımı/ menu/verileri otomatik esitle secegini bir kontrol et.
    Ayrica google hesabınız daki
    senkronizasyon kutulari secili olsun.

Söylediklerinizi kontrol ettim herşey düzgün
    Aslında bildirim geliyor ancak bazen bu bildirimleri alamıyorum
    internet kullanımı Edge olarak kullanıyo oluşumdan olabilir mi ?

Ayrı bir sorum daha olacak

1 gb internet kullanıyorum ve kotayı aşmamak adına 3g yerine edge seçiminin bi katkısı olur mu ?

yani 3g açık olunca daha fazla veri kullanımı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfkmr

sitelerde baktığım kadarı ile odin 3.7 ve odin 1.85 sürümleri var hangisini kullanayım

ilgin içinde tşk.ler

Farketmez ama guncel her zaman daha iyidir

• Cevap için tesekkurler. Ancak wipe yaptiktan sonra denedim telefonda ekstradan hicbir sey yuklu degildi. Duzeldigini dusunmustum ki yine ayni problem oldu. Gercekten bir anlam veremedim. Tekrar fw mi atsam ki?

• Hepsiburada - Spigen SGP Samsung Galaxy S4 i9500 Case Slim Ultra Fit Matte Hard Case

Bu koruyucuyu aldım arkadaşlar. Tavsiye ederim. İçinden orjinalliğini doğrulatmak için kod da çıktı.

Hatta bugün cep seviyesinin biraz üzerinden direkt olarak mermere düştü telefon ekranın üstüne. Çıkan sesten sonra içim cız etti. Fakat elime aldığımda hiçbir şey olmadığını gördüm sevindim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: narkoz__70

quote:

Orijinalden alıntı: ikes

Sizde de cızırtı sorunu mu var??

hocam ben o adaptsound etkinleştirdiğimde cızırtı kesildi şimdiki sorunum arada telefon kafasına göre sesi kesiyor :) son yazılımdan sonra

Denemekten zarar gelmez
    adapsoundsuz deneyin birde Rusya romunu kurunca ne tepki verecek cihaz
    bilgi verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikes -- 8 Temmuz 2013; 19:29:28 >
  • 64 GB C10 micro sd kullanan var mı aramızda? SanDisk tek alternatif gibi duruyor yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfkmr

berkans usta sitelerde baktığım kadarı ile odin 3.7 ve odin 1.85 sürümleri var hangisini kullanayım

ilgin içinde tşk.ler

odın 3.7
  • Arkadaslar cogu kisi gibi bana da henuz guncelleme gelmedi surum mdk gozukuyor.wifi ile guncelleyebilmek icin biraz beklememiz mi gerekicek.kies odin falan ugrasmak istemiyorum cunku

• Konuya uğramayalı 408 sayfa olmuş. Zaman çabuk geçiyor telefon eskidi bile :)
  • odın 3.7 linki olan varmı
  • Arkadaslsr pil birgun gifiyor yokmu bunun bir yolu sanki iciyor bu anlamadim bunu 3g bile acik degil nasil halledecegiz bunu yardimci olursaniz sevinirim

• arkadaşlar extra ses düzeyi her aramada aktifleştirmesekte o kendiliğnden aktif olsa varmı bir formülü..
  • Spigen GLAS.TR
    kullanan arkadaslar
    camin kalinligi kenarın üstüne çıkıyormu?
    Kenarlari yuvarlatilmis mi?
    Yani kalin mi?

• 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.