Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11891190119111921193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xphoid

direk touchwiz'li versiyonunu az önce yayınladım... direk at sd card'a full wipe yap rom'u flashla... 0 uğraşı

Xph0id's t0uchWiz r0m v3.5 - MD5 Sum: 9eeb1047cc1ce63be8750d39c00c2da8

zaten mevcut kullandığından başka bir rom kuracaksan, sıfırdan kurman lazım... aksi takdirde beklenmedik sorunlar ile karşılaşabilirsin... (genel olarak tüm custom rom değişimleri için söyledim)

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: padaroglu28

Arkadaşlar telefonun ayarlar bölümüne gelip ekranı yukaru aşağı kaydırdığım zaman, yukarı kaydırırsam en aşağıda aşağı kaydırırsam en yukarıda mavi gölge çıkıyor, bu durum herkezde böylemi. deneyip cevaplarsanız sevinirim.

o mavi gölgeler android telefonların hepsinde var yanlızca ayarlar menüsünde değil internet sayfasına girdiğindede sayfa başlarında ve sonlarında sürükleğinde mavi gölgeleri görebilirsin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkoz__70

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

arkadaşlar nsf mw yi açarken yada yarış başlarken donuyormu sizin telefonda benim bazen donuyor pili çıakrtmak zorunda kalıyorum.

Donmuyor yanlış versiyonu indirmişsinizdir.

versiyon v1.0.28 yazıyor

Bendeki 1.0.47 ve sorunsuz

Wifi'ye bağlan BURAYA TIKLA indir cihazına bunu kur ( kuramazsan ayarlar/Diğer/Güvenlik/bilinmeyen kaynaklar aç) BLACKMART aç oradan bu dediğim versiyonu indir.

ocam bulamadım link olarak gönderirmisiniz acaba yada arama çubuğuna tam olarak ne yazıcaz?

hocam blackmarkettekilerde paralı

Değil her şey bedava direk tıklayıp yükleye basıyorsun.

hocam eminmisin ben kaç kere yükledim most wanted modern combat gta filan hepsi 4 5 dolar ?

Valla benim kredi karti bilgim yok takir takir indiriyorum.

hocam yine orda fiyatı yazıyor yükle dediğinizde yüklüyormu

O fiyat sana normalde ücretinin kaç lira olduğunu söylüyor yani ücretlimi ücretsizmi olduğunu anlıyorsun yüklediğin oyun yada programın para ödeme ile alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: nisa.lara

quote:

Arkadaşlar telefonun ayarlar bölümüne gelip ekranı yukaru aşağı kaydırdığım zaman, yukarı kaydırırsam en aşağıda aşağı kaydırırsam en yukarıda mavi gölge çıkıyor, bu durum herkezde böylemi. deneyip cevaplarsanız sevinirim.

o mavi gölgeler android telefonların hepsinde var yanlızca ayarlar menüsünde değil internet sayfasına girdiğindede sayfa başlarında ve sonlarında sürükleğinde mavi gölgeleri görebilirsin:)

evet bir çok yerde çıkıyor, bunun bir çaresi yokmu acaba.
  • arkadaşlar bende dün s4 aldım.bugün kılıf almaya gittiğimde orda telefonumun sağ üst kasında açıklık ve ufak çizikler gördeler oysaki sıfır açılmamış kutu olarak aldım:( aldığım telefoncuya götürdüm ama sim kart taktığım için değişim raporu gerektiğini söylediler.1 günlük cihazı geri almadılar. sanırım 30 gün dolmadan değişim hakkı var tüketicinin böyle sorunla karşılaşan oldumu nasıl yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

quote:

quote:

maalesef dediğim gibi android bütün telefonlar sanırım tek çözümü android telefon kullanmamak:)))

• quote:

quote:

quote:

Onlar sayfanın bittiğini anlatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S4ün beraberinde gelen kulaklık çok kalitesiz. Alabileceğimiz Tavsiyeleriniz varsa sevinirim

• quote:

arkadaşlar bende dün s4 aldım.bugün kılıf almaya gittiğimde orda telefonumun sağ üst kasında açıklık ve ufak çizikler gördeler oysaki sıfır açılmamış kutu olarak aldım:( aldığım telefoncuya götürdüm ama sim kart taktığım için değişim raporu gerektiğini söylediler.1 günlük cihazı geri almadılar. sanırım 30 gün dolmadan değişim hakkı var tüketicinin böyle sorunla karşılaşan oldumu nasıl yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz?

telefonu garantiye vereceksın.Muhtemelen 15 gun kadar bekleyeceksın.Yenı cıhaz talep et yada para iadesi hangisini istersen;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm_bingol

quote:

arkadaşlar bende dün s4 aldım.bugün kılıf almaya gittiğimde orda telefonumun sağ üst kasında açıklık ve ufak çizikler gördeler oysaki sıfır açılmamış kutu olarak aldım:( aldığım telefoncuya götürdüm ama sim kart taktığım için değişim raporu gerektiğini söylediler.1 günlük cihazı geri almadılar. sanırım 30 gün dolmadan değişim hakkı var tüketicinin böyle sorunla karşılaşan oldumu nasıl yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz?

telefonu garantiye vereceksın.Muhtemelen 15 gun kadar bekleyeceksın.Yenı cıhaz talep et yada para iadesi hangisini istersen;)

yeni cihaz al 1 gün kullan garantiye ver birde 15 gün bekle:) ağlanacak halimize gülüyoruz 2000 tl bir telefona ver ve kasa açık çizik olsun umarım değişim yaparlar:((

• millet bu video s3'ün ama s4 de var mı bilmiyorum.dakika 1:36 dan sonra smart switch widget diye bir şey var.widget larda bulamadım s4'ün 4.2.2 sinde yok mu böyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

millet bu video s3'ün ama s4 de var mı bilmiyorum.dakika 1:36 dan sonra smart switch widget diye bir şey var.widget larda bulamadım s4'ün 4.2.2 sinde yok mu böyle bir şey

Samsung apps programında smart switch var onu yükleyince widget gelir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: KiLiSeCiNi

quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

Beni birisi aradiginda ilk 2 3 saniye kadar zil sesim kısık sonra normal olarak çıkıyor bunu duzeltemedim. Aktif olarak sesli arama yapan ve aranan biriyim 2 3 sn geç kısık sesli çalmasi beni rahatsiz etmeye basladi telefonun ayarini bilen birisi yardimci olabilirmi ?

Cok sacma gelicek ama root yapmadan bunu degistirmek mumkun degil malesef.

Aynen bunun açıklamasını yapabilecek arkadaş varmı neden böyle oluyor?

linkteki uygulamayı kurun

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zaHVtb2FwcC5kaXNhYmxlaW5jcmVhc2luZ3JpbmciXQ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cm_bingol

quote:

yeni cihaz al 1 gün kullan garantiye ver birde 15 gün bekle:) ağlanacak halimize gülüyoruz 2000 tl bir telefona ver ve kasa açık çizik olsun umarım değişim yaparlar:((

Sim karti takmadan aldiginiz yerde keske kontrol ettirseydiniz sebebini bilmiyorum ama sim kart takinca sikinti cikiyor

• fp kullanıcısına yanıt
    vallahi bende bilmiyorum daha önce LG L9 kullandım onda sorunlar yaşadım sim kart sorunu hiç çıkarmadılar servislede uğraşmadım direk para iadem yapıldı ama az önce samsung mustr.hız. aradım servıs raporu olmadan değişimi yapılmaz dediler sinirim bozuldu LG yi beğenmezken kalıtesız dıye samsungta sorun yaşamak beni çok üzdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

arkadaşlar bu iki galaxy s4 arasındaki fark nedir. Teşekkür ederim.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Ak-ll-Telefon/SAMSUNG/I9500-GALAXY-SIV-16-GB-E-SIYAH-p-98660-c-12.htm
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/Ak-ll-Telefon/SAMSUNG/I9500-GALAXY-S-IV-16-GB-S-YAH-p-97230-c-1.htm

Fiyat Şaka bi yana sanırım fiyat düşünce yeni stok açmışlar eskisini de kaldırmamışlar, ilk önce birisi i9500 - diğeri i9505 zannettim ama değilmiş, sonra birisi 16gb birisi 32 gb versiyonu zannettim o da değilmiş. anlayacağınız yanlış ilan galiba..

• quote:

vallahi bende bilmiyorum daha önce LG L9 kullandım onda sorunlar yaşadım sim kart sorunu hiç çıkarmadılar servislede uğraşmadım direk para iadem yapıldı ama az önce samsung mustr.hız. aradım servıs raporu olmadan değişimi yapılmaz dediler sinirim bozuldu LG yi beğenmezken kalıtesız dıye samsungta sorun yaşamak beni çok üzdü.

Degisimi yaparlar(ins) ama ugrastiracaklar sizi herseyi dort dortluk yapan firma yok

• quote:

Orijinalden alıntı: calibre0

Mobil Veri açıkken Wi-fi ile bir ağa bağlandığı zaman mobil veriyi kapatmamız gerekir mi. Korkuyorum wi-fi açıkken mobil veriden kullanım yapar diye

Wifi'ye Bağlandığı anda mobil ağ verisini keser kullanmaz, tek sıkıntı mobil bağlantınız sınırlı ise bilginiz dışında wi-fi bağlantısı koparsa mobilden siz farketmeden devam edebilir, böyle bir durum varsa mobil veriyi sadece ihtiyaç durumunda açık bırakmanızı tavsiyte ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

arkadaşlar bu iki galaxy s4 arasındaki fark nedir. Teşekkür ederim.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Ak-ll-Telefon/SAMSUNG/I9500-GALAXY-SIV-16-GB-E-SIYAH-p-98660-c-12.htm
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/Ak-ll-Telefon/SAMSUNG/I9500-GALAXY-S-IV-16-GB-S-YAH-p-97230-c-1.htm

Garanti detayı yazmıyor. Biri distribitör biri paralel olabilir.

• 
Sayfa: önceki 11891190119111921193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.