Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 6489426

Sürekli touchwiz anasayfa durduruldu diyor. kafayı yiyeceğim.

Google play açılıyorsa farklı launcher kurun yoksa telefona yeni rom atıp wipe yapın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Yurtdisindan i9005 getirecek arkadas takaslasammi hani gelecege yonelik olmasi icin birde arada cok fark olurmu ki real racing de lte li modelde kronik sorun var mi??

İ9505 kullanan 2-3 kişi var foruma uğrarlarsa cevap verirler

Yani uzun sure kullanmayi dusunuyorum cok da fark yoksa takas dusunuyorum arkadasla

• quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

Orijinalden alıntı: narkoz__70

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

Orijinalden alıntı: Graptes

Arkadaşlar sizlerle farkettiğim bir durumu paylaşmak isterim. Swipe Home Button uygulamasını kullananlar var ise vedalaşmalarını tavsiye ederim. 2 gündür varken ve yokken şeklinde pil kullanımını kontrol ettiğimde arada uçurum oluşturuyor desem yeridir. Bir şekilde Android OS'un sürekli çalışmasını tetikliyor ve telefon uyku moduna girmiyor yada giremiyor. Gece 2 de %100 olarak şarjdan çektiğim telefon 09:00 itibari ile %86 ya düşmüştü.

Bilgilerinize.

z magic touch sınıfının birincisidir.

Aynen.çok kullanisli ve hic sarj yemiyor

Suan yuzde 2 kaldi pil suresi 3 gun 15 saat 53 dk yi gosterior yemediginden eminim. :)) 2 saat 48 dk ekran telefon gorusmesi 2 saat 47 dk :)) gerisi oyun vs internet az..

hocam nasıl bir pildir o nasıl şarz ediyorsunuz ayalarlarınız nedir

oldukça eminim ki ekran aydınlatması minimumlarda =)

benimki otomatik 2 gün gördüm anca

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar samsung dan açıklama geldi 2 ayda 20 milyon s4 satılmış.birde satışlar kötü gidiyor deniyordu allahtan kötü gidiyormuş

Samsung 100 milyon satış bekliyordu 100 milyon olmasa bile yine en çok satan olucak en kötü s3 gibi 50 milyon satar

Yalniz aciklanan satis rakami degil hocam. Fanrikadan cikip saticilara gonderilen miktar. Ben s4 un o kadar satacagini sanmiyorum hatta samsungun s4 le musteri kaybettigini de dusunuyorum. Ama yine de bu sene herkesten cok satacaktir

• Arkadaşlar anti virüs yüklemeli miyim yüklemeliysem hangisini? (Bedavalardan)
  • quote:

quote:

arkadaşlar samsung dan açıklama geldi 2 ayda 20 milyon s4 satılmış.birde satışlar kötü gidiyor deniyordu allahtan kötü gidiyormuş

Samsung 100 milyon satış bekliyordu 100 milyon olmasa bile yine en çok satan olucak en kötü s3 gibi 50 milyon satar

rahat satar ben s4 ün s5 çıkana kadar 70 milyondan fazla satacağını düşünüyorum.

• ortam sunucusuyla uğraşıyorum 3 gündür bir şey telefon uykudayken işlemciyi kasıyor ve şarj hızlı bitiyor ama bulamıyorum hangi dosya yapıyor. Bunun bir çözümü yok mudur?? Forumda şarj sıkıntısı çekenlerin asıl sorunu bu bence kimse farkında değil eskiden böyle bir problemim yoktu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

quote:

Yalniz aciklanan satis rakami degil hocam. Fanrikadan cikip saticilara gonderilen miktar. Ben s4 un o kadar satacagini sanmiyorum hatta samsungun s4 le musteri kaybettigini de dusunuyorum. Ama yine de bu sene herkesten cok satacaktir

doğru hocam ama s3 100 günde bu rakama ulaşmıştı s4 60 günde ulaştı.kabaca samsung her ay 5 milyon s4 satsa ve s5 in nisan gibi piyasaya çıkacağını düşünürsek s4 70 milyondan fazla satacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat1999

Arkadaşlar merhaba.

Az önce oyun indirmek için google play e girdim.İstediğim oyunu buldum.Yükleye bastım google playden attı.Ondan sonra google play e girmek istedim açmadı.Daha sonra internette biraz araştırma yaptım.Sonra ayarlar/ uygulama yöneticisi/ hepsi/ uygulama tercihlerini sıfırla dedim.Telefonu kapadım su an açmaya çalışıyorum.Açılırken samsungun simülasyonu (yuvarlak içinde samsung yazısı) geçiyor.Ondan sonra samsung yazısı yanıp sönmeyi başlıyor ve öyle kalıyor.Lütfen yardım.

Yokmu bilgisi olan.

• Arkadaslar telefonu sarj bitmeden sarja taksam bisey olurmu
    Sarja takiliyken telefonu kullansam bisey olurmu
    Sarj doldugu halde sarjda durss sorun olurmu

Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: m184

ortam sunucusuyla uğraşıyorum 3 gündür bir şey telefon uykudayken işlemciyi kasıyor ve şarj hızlı bitiyor ama bulamıyorum hangi dosya yapıyor. Bunun bir çözümü yok mudur?? Forumda şarj sıkıntısı çekenlerin asıl sorunu bu bence kimse farkında değil eskiden böyle bir problemim yoktu...

O problem bende de vardi fakat guncellemeden sonra ozellikle kontrol ettim ortam sunucusu problemi cozuldu.

• telefonun kulaklık girişi bozuldu durup dururken..tdun turkcell deki samsung servisine bıraktım izmirde..bakalım ne dicekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

ortam sunucusuyla uğraşıyorum 3 gündür bir şey telefon uykudayken işlemciyi kasıyor ve şarj hızlı bitiyor ama bulamıyorum hangi dosya yapıyor. Bunun bir çözümü yok mudur?? Forumda şarj sıkıntısı çekenlerin asıl sorunu bu bence kimse farkında değil eskiden böyle bir problemim yoktu...

O problem bende de vardi fakat guncellemeden sonra ozellikle kontrol ettim ortam sunucusu problemi cozuldu.

bende de güncellemeden önce yoktu güncelledikten sonra orataya çıktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teto_sefa

bi daha samsung telefon almayacam kesinlikle .. s4 aldğıma çok pişmanm

Neden dolayı pısmansınız ?
  • KENDİ SKİN STİCKERİMİ KENDİM YAPIYORUM....
    Bu tasarımı eşimin kardeşi için yapıyorum.

Öncelikle PS ile şablon çıkardım
    Baskı için Word en uygunuydu

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

baskı yaptığım malzemenin üzerine daha ince bir folyo ile kaplama yapıyorum ki zamanla aşınma olmasın diye

Bir kaç deneme yaparak en iyi taslağı bulmaya çalıştım.

şeffaf silikon ve hayalet kapak ile kullanımıda oldukça şık

Bunlarda daha önce kendi cihazıma hazırladığım tasarımım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdy -- 3 Temmuz 2013; 12:37:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

quote:

doğru hocam ama s3 100 günde bu rakama ulaşmıştı s4 60 günde ulaştı.kabaca samsung her ay 5 milyon s4 satsa ve s5 in nisan gibi piyasaya çıkacağını düşünürsek s4 70 milyondan fazla satacaktır.

S4'ü tek model olarak Snapdragon800 ve Adreno 330 ile çıkarsaydı. 150 Milyon yine satardı

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_c5

Ve Gece % 100 iken sabah uyandığımda %70 lere düşüyor bu ne saçmalıktır ya telefonu açmaya korkar oldum sarj bitecek diye oyun moyun oynanmıyor

Aynen yaaa, böyle saçma bi şey olur mu?

telefonun uykuya geçmiyor bende de vardı. cpu spy ile kontrol edin deep sleep oluyor mu
  • quote:

wakelock detector deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fp

Arkadaslar telefonu sarj bitmeden sarja taksam bisey olurmu
    Sarja takiliyken telefonu kullansam bisey olurmu
    Sarj doldugu halde sarjda durss sorun olurmu

Simdiden tesekkurler

hiç sorun olmaz diye biliyorum. şarjı tam bitirmeden takın yeter.
  • m184 M kullanıcısına yanıt
    İlginç benimde güncellemeden sonra şarz performansım biraz arttı. İki gündür makinemi test ediyorum.Dün Gece 12.30 da şarzdan full çıkardıktan sonra wifi ve 3g yi kapattım.Sadece bugün sabah toplamda 5 dakika tel görüşmem oldu.. Şarzım bugün saat 12 de baktığımda %90 gözüküyordu.Wifi yi 2 dakika açıp facebook'a bağlandım.Bildirimleri ve mailleri kontrol ettim.12.50 şarzım %87....

Bir önceki günde gece fıll şarzda iken wifi ve 3g kapalı.% 100 den % 98 şarz durumuna düşmüş stand by. Sabah 8:00 den itibaren wifi açık. ,1-2 dakika facebook takıldım.biraz watsap kullandım.2-3 dakikada tel görüşmesi...2-3 müzik dinledim.Öğlen 12 de %75 gösteriyordu.Yani ya uygulama sorununuz var yada pil..

Ama daha önce garip bir durum yaşamıştım.Age of empire diye bir oyun kurdum.Strateji tarzı.Oyunu kapatsam dahi.bu altta çalışıyormuş.Deli gibi şarz sömürüyordu...Stand bay halde bile yarım saatte nerdeyse %10 düşüyordu.Oyunu silince makine rahatladı. @m184

• 
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.