Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: twkadir

ya üstadım şimdi cam değiştirsem kaça patlar..veya çizikleri önleyici bi ekran koruyucu yokmu..böyle çok belirgin..üstad yardım edin :(

Yeni cam orjnali 550 tl hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldim yine telefon ust taraf pembe gibi ekranda beyaz bir sey acilinca.ekraninda boyle problem olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Aldim yine telefon ust taraf pembe gibi ekranda beyaz bir sey acilinca.ekraninda boyle problem olan var mi

bile bile 5. kez lades denmezki üstad alsaydın ya o paraya bir s3 yanına da iphone 4s krallar gibi kullansaydın.dinlemedin bizi valla al yine sorunlu telefon geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Aldim yine telefon ust taraf pembe gibi ekranda beyaz bir sey acilinca.ekraninda boyle problem olan var mi

bile bile 5. kez lades denmezki üstad alsaydın ya o paraya bir s3 yanına da iphone 4s krallar gibi kullansaydın.dinlemedin bizi valla al yine sorunlu telefon geldi

Buda mi sorun :((( kiracam simdi telefonu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Buda mi sorun :((( kiracam simdi telefonu

valla ben s3 kullanıyorum beyaz ekran açtım sizde olan pembelik v.s. sorun görmedim parlaklık sonda kullanıyorum yok .birde s4 kullanan arkadaşlar baksın ama bana göre normal değil tabiki çok belliyse.....

• Sadece beyaZ renkte ustte bi pembelik oluyor..cizirtida devam ediyor saka gibi

• quote:

hocam başka bir arkadaşa aldır telefonu sana versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryalcinkaya

quote:

hocam başka bir arkadaşa aldır telefonu sana versin...

S4 laneti
    Perili s4

• quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Beyaz S4 Olanlar için ORJINAL SAMSUNG I9500 GALAXY S4 PROTECTIVE COVER - BEYAZ

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Siyah S4 olanlar için ORJINAL SAMSUNG I9500 GALAXY S4 PROTECTIVE COVER - SİYAH

Hem Beyaz, Hem Siyah S4 için Alternatif Mavi

Bayan S4 Kullanıcıları için Pembe

Ben Beyaz S4 kullandığım için Beyaz rengi dün Samsungavm.com 'dan aldım. Dışarıda 49 TL satılan ürün 39 TL burada facebook üzerinden siteye kayıt olduğum için 10 TL indirim çeki geldi. 29 TL+Kargo mal oldu bana. Bugün verilmiş kargoya hemen yarın inşallah kullanıcağım. Daha önceden S3'de Spigen Neo Hybrid kullanıyordum ama samsungun kendi orjinal kabını görünce bunlar daha çok hoşuma gitti. Almak isteyenler içinhttps://www.samsungavm.com/?kategori-97-Telefon-Kiliflari.html

10 tl hediye çekini nasıl becerdin ben denedim olmadı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: khan303

quote:

Orijinalden alıntı: cheem

quote:

Orijinalden alıntı: cheem

telefonunn nerede üretildiğini nasıl öğrenebilrim bende made in samsung yazıyor sadece? lütfen yardım edin

yardımmmm
    telefonunn nerede üretildiğini nasıl öğrenebilrim bende made in samsung yazıyor sadece? lütfen yardım edin

Bataryayı çıkar altına bak.

Benim de aynı şekilde yazıyor bataryayı çıkarıp baktığım yerde hem de.

• khan303 K kullanıcısına yanıt
    baktım zatenm made by samsung yazıyor onun için soruyorum zaten bende
  • cildirtacak bu telefon sonunda beni,

wpa2-psk sifreleme olan bir wirelles ağına bağlanma ile ilgili bir sorunu olan var mı? s2 ile sorunsuz bağlandıgım bir wirelles'a s4 ile neden bağlanamam birde wirelles ile bağlandığım zaman bu facebook denen lanet sey neden güncellemez illaki 3g kullanmak zorunda kalırım ?

android versiyon 4.2.2 olması gereken versiyon bu mudur güncelleme varmıdır bunun üzerinde.
  • Facebook sayfası üzerinden üye olun facebookdan mesaj atın mailinizi söyleyin yüklüyorlar hesabınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuly

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

quote:

Henüz 24 saatini bile doldurmayan s4le yaşamadığım sorun kalmadı kamera sorunu güncellemeyle de geçmedi ne fabrika ayarlarına dönüş ne de geliştiri ayarları fayda etmedi kamera hala uyarı veriyor açılmıyor üstüne aşırı ısınması, menüde donma olmuyor demelerine rağmen defalarca donmalar, çoğu kendine has akıllı kaydırma gibi özelliklerinin de tam olarak çalışmaması (bazen olup bazen olmaması) ve internetten de daha bir sürü sorununu görmem büyük bir hataya düşmüş gibi hissettirdi bana iade edip paramı alıp adam akıllı bir model çıkana kadar beklesem mi xperia z ile değiştirsem mi karar veremedim...
    Paylaş

Kamera başarısız hatası mı ne veriyordu bana da. Güncelleme ile de çözülmedi. Sanırım donanımsal bir hata. Servise yolladım cihazı ben. Forumda bir-iki arkadaş daha alıyordu bu hatayı. Onlar da servise yollamışlardı. Servise yollayıp değişim talebinde bulunmazı öneririm. Bizimkisi şansızlık malesef.

geldi mi seninki servisten kaç gün oldu göndereli?

2 gün oldu ama hala ses seda yok. Şimdilik beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tla776

cildirtacak bu telefon sonunda beni,

wpa2-psk sifreleme olan bir wirelles ağına bağlanma ile ilgili bir sorunu olan var mı? s2 ile sorunsuz bağlandıgım bir wirelles'a s4 ile neden bağlanamam birde wirelles ile bağlandığım zaman bu facebook denen lanet sey neden güncellemez illaki 3g kullanmak zorunda kalırım ?

android versiyon 4.2.2 olması gereken versiyon bu mudur güncelleme varmıdır bunun üzerinde.

4.2.2 olarak yeni güncelleme çıktı onu yükleyin Kies ile, sonrasında fabrika ayarlarına dönüp temiz kurulumu yapın derim.
  • Kararsızlığın tam ortasındayım. Hybrid Neo kılıf alsam mı almasam mı o kadar para vermeye değer mi 1 2 ay sonra rengi atar mı aldığıma pişman olur muyum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6489426 -- 1 Temmuz 2013; 22:52:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikes

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Henüz 24 saatini bile doldurmayan s4le yaşamadığım sorun kalmadı kamera sorunu güncellemeyle de geçmedi ne fabrika ayarlarına dönüş ne de geliştiri ayarları fayda etmedi kamera hala uyarı veriyor açılmıyor üstüne aşırı ısınması, menüde donma olmuyor demelerine rağmen defalarca donmalar, çoğu kendine has akıllı kaydırma gibi özelliklerinin de tam olarak çalışmaması (bazen olup bazen olmaması) ve internetten de daha bir sürü sorununu görmem büyük bir hataya düşmüş gibi hissettirdi bana iade edip paramı alıp adam akıllı bir model çıkana kadar beklesem mi xperia z ile değiştirsem mi karar veremedim...
    Paylaş

Sana sorunlu bir cihaz mı gelmiş ? :) biz bu kadar sorunu hiç yaşamadık.Şu an sadece benim ısınma sorunu var o da yakın zamanda halledilecektir.

bilmiyorum walla seçilmiş telefon verdiler bana o zaman

nereden aldınız cihazı?

adana real teknosa, bi karar vermem lazım az sonra gideceğim çünkü

Dostum az once oradaydim ora islemiyor artik elemanlar toplanmis su cocuklar birsey kirsada fatura kessek dediler yanimda.

• cızırtı sorunu ile ilgili fikri olan var mı arkadaşlar?
    net ses adapr sound falan denedim hepsini
    net seste azalıyor cızıldı ama,konuşma sesi de az geliyor duyamıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikes

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Paylaş

Sana sorunlu bir cihaz mı gelmiş ? :) biz bu kadar sorunu hiç yaşamadık.Şu an sadece benim ısınma sorunu var o da yakın zamanda halledilecektir.

bilmiyorum walla seçilmiş telefon verdiler bana o zaman

nereden aldınız cihazı?

adana real teknosa, bi karar vermem lazım az sonra gideceğim çünkü

Dostum az once oradaydim ora islemiyor artik elemanlar toplanmis su cocuklar birsey kirsada fatura kessek dediler yanimda.

şu servisten cevap gelsin de göstericem ben onlara zaten

• cızırtı sorunu ile ilgili fikri olan var mı arkadaşlar?
    net ses adapr sound falan denedim hepsini
    net seste azalıyor cızıldı ama,konuşma sesi de az geliyor duyamıyorum :S
  • 
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.