Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facede gördüm valla o yağmur olayı beni bitirdi.
    direk buraya geldim nedir durumlar diye.
    Oyun çok sağlam geliyor.
  • Usta kulaklığımı takarım bu oyunda kaybolurum ya o ses efektleri nedir sanki bir an ben sürüyorum zannettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ayrıca videolar direk ps4'ten sharefactory'den yüklenmiş.Cgi, render diyecek olan varsa, bunu dikkate almasını öneririm.

İlk videolarda böyle süperdi ama millet görünce fuarda falan mok gibi demişti. Mesut çevik falan da söyledi bunu

İnş yine ters köşe olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Ayrıca videolar direk ps4'ten sharefactory'den yüklenmiş.Cgi, render diyecek olan varsa, bunu dikkate almasını öneririm.

İlk videolarda böyle süperdi ama millet görünce fuarda falan mok gibi demişti. Mesut çevik falan da söyledi bunu

İnş yine ters köşe olmaz.

Evet o videoyu bende hatırlıyorum.Acaba şimdi ne düşünüyor bakalım mesut çevik.

• Ohaaaa bu nedir yaaa gel vicdansiz gel artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten oldukça etkileyici olmuş grafikler.
  • Beni de yağmur videosu getirdi buraya, efsane duruyor.Oyunda project morpheus desteği olacak mı acaba ? Eğer başarılı olursa efsane olur.
  • Ertelendiği zaman çok üzülmüştük ama görülen o ki büyük gelişme olmuş.
  • Yağmurlu oynanış videoları, oyunun ilk duyurulduğu ve boyuna ertelendiği zamanlardan beri kademe kademe boyuna gelişen grafik kalitesi vs. çok güzel eyvallah da, 50 araç böylesi bir oyun için oldukça az görünüyor, 50 aracın tamamının da sevdiğiniz araçlar olamayacağını da hesaba katarsak daha da az. Hani DriveClub'ın patlamasını, sadece grafikten ibaret olarak kalmasını ve uzun soluklu olmaktan uzak olmasını gerçekten istemiyorum, her ne kadar temkinli yaklaşsam da oyuna dair umutluyum, öyle ki Arkham Knight falan olmasa her halükarda edineceğim ama çıktığı günden beri kendimce ideal vakti kolladığım PS4'ü alma bahanesi olarak biraz zorlasam DriveClub'ı da bu sebeplerden biri olarak gösterebilirim ama araç listesi de hem nicelik hem de nitelik bakımından çok daha zengin ve doyurucu olsun isterim, ki bu da bir yarış oyunundaki en belirleyici unsurlardan biridir zaten. En yakın rakipleri ve örneği olarak bir Forza ya da Forza Horizon kalibresinde olsa, aşağı yukarı o sayılarda seyretse ve aynı zamanda model çeşitliliğini korusa başka bir şey daha dilemezdim sanırım; ama böyle de giderse Playstation platformundaki yarış oyunlarının araç listelerinden asla tam manasıyla memnun olma şansını yakalayamayacağız korkarım ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Yağmurlu oynanış videoları, oyunun ilk duyurulduğu ve boyuna ertelendiği zamanlardan beri kademe kademe boyuna gelişen grafik kalitesi vs. çok güzel eyvallah da, 50 araç böylesi bir oyun için oldukça az görünüyor, 50 aracın tamamının da sevdiğiniz araçlar olamayacağını da hesaba katarsak daha da az. Hani DriveClub'ın patlamasını, sadece grafikten ibaret olarak kalmasını ve uzun soluklu olmaktan uzak olmasını gerçekten istemiyorum, her ne kadar temkinli yaklaşsam da oyuna dair umutluyum, öyle ki Arkham Knight falan olmasa her halükarda edineceğim ama çıktığı günden beri kendimce ideal vakti kolladığım PS4'ü alma bahanesi olarak biraz zorlasam DriveClub'ı da bu sebeplerden biri olarak gösterebilirim ama araç listesi de hem nicelik hem de nitelik bakımından çok daha zengin ve doyurucu olsun isterim, ki bu da bir yarış oyunundaki en belirleyici unsurlardan biridir zaten. En yakın rakipleri ve örneği olarak bir Forza ya da Forza Horizon kalibresinde olsa, aşağı yukarı o sayılarda seyretse ve aynı zamanda model çeşitliliğini korusa başka bir şey daha dilemezdim sanırım; ama böyle de giderse Playstation platformundaki yarış oyunlarının araç listelerinden asla tam manasıyla memnun olma şansını yakalayamayacağız korkarım ki.

DLC ile bir sürü yeni araba satarlar artık.

• Oyun ile söylenen neredeyse tek negatif yorum 50 aracın yeterli olmuyacağı. Bana kalırsa marka ve sayı anlamında sıkıntı oluşturcak bir durum yok. Kullanıcı sıkıntı yaşamaya başlarsa DLC'ler ile direk araç desteğini verirler zaten. Panik yapmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 8 Temmuz 2014; 21:32:10 >
  • quote:

Son gelen videolar ile alakalı yeni bilgiler..
    Oyunda kar yağışıda olacak.
    Ülkelere göre hava şartları olacakmış ama gerçek zamanlı.Misal hindistan o gün hava nasıl ise oyunda da aynı olacak.
    Kar veya yağmur yağışı durduğunda, yollar kuruyacak, karlar eriyecek.
    Yağmurlu yollarda yol tutuşu azalacak, drift yapmak daha kolay olacakmış.

Bu oyun camiasına yeni bir özellik getiriyor açıkcası bu hava olayının gerçek zamanlı yapılması cok farkı bir fikir.Şaka maka oyunlar gerçeğe benzemeye başladı farkettiniz mi ?
  • quote:

Yeni yağmur gameplayleri.Gerçeğin ta kendisi..

Bu videodan sonra karar verdim bu konsol gerçekten güçlüymüş

• quote:

Orijinalden alıntı: webpes

30 fps oyun mu oynanır be , ben pc de oyunlar 50 fps ye düştüğü zaman oyun takılıyor diyorum

Ayrıca yağmur damlacıklarının araç hızlanınca kaputtan geriye doğru süzülmesi 2008 yapımı pgr4 oyunundada vardı. Bu oyun pgr 4 ün yaptıklarının yarısını başarsın yatın kalın dua edin.

DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

• quote:

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 9 Temmuz 2014; 1:28:53 >

• Bir playstation oyununa da camur atilmazsa kurban kesecegim. Oyunun gorsel icerigi o kadar on plana cikti ki, adindan anlasilacagi uzere online dunyanin tum nimetlerinden faydalanan bu oyunun comunity ozellikleri hep arka planda kaliyor.

• Oha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun grafikleri benim için yeterli. Benim için önemli olan hava şartlarıydı, bunu da çok iyi sunucak gibi. Sabırsızlıkla bekliyorum..
  • Oyun videolardan ve resimlerden görüldüğü kadarıyla çevre ve araç detayları muhteşem görünüyor.
    Ama şu oyunu bu aylarda çıkarabilselerdide oyunun az olduğu şu dönemlerde bize ilaç gibi gelseydi ne güzel olurdu.
    Yalnız gt 7 ne olur artık bilemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.