Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yağmur gameplayleri.Gerçeğin ta kendisi..

• İkinci videoyu normal izlesem gerçek sanırdım olağanüstü duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Yeni yağmur gameplayleri.Gerçeğin ta kendisi..

/>

• Grafikler mükemmel ama 50 araç çok az değil mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 araç bence idare eder. Gran Turismo gibi yüzlerce standart araç yerine elli tane premium araç kullanacağız. Need For Speed ya da Forza'da kaç araç oluyor?
  • Of diyorum, o kaputun üzerindeki yağmur izleri de beni benden aldı. Harika iş çıkarmışlar. Bu oyun adama tv değiştirir

• Cidden çok sağlam olmuş yağmur, bu oyun grafiklere abanmak için mi ertelendi?
  • Lan 2. video?! Oha çok samimiyim hud suz izlesem ben bunu gerçek sanarım hiç aklıma oyun ve ya animasyon film falan gelmez.
  • quote:

Yeni yağmur gameplayleri.Gerçeğin ta kendisi..

Gel artık zalımın oğlu.

• Son gelen videolar ile alakalı yeni bilgiler..
    Oyunda kar yağışıda olacak.
    Ülkelere göre hava şartları olacakmış ama gerçek zamanlı.Misal hindistan o gün hava nasıl ise oyunda da aynı olacak.
    Kar veya yağmur yağışı durduğunda, yollar kuruyacak, karlar eriyecek.
    Yağmurlu yollarda yol tutuşu azalacak, drift yapmak daha kolay olacakmış.
  • 30 fps oyun mu oynanır be , ben pc de oyunlar 50 fps ye düştüğü zaman oyun takılıyor diyorum

Ayrıca yağmur damlacıklarının araç hızlanınca kaputtan geriye doğru süzülmesi 2008 yapımı pgr4 oyunundada vardı. Bu oyun pgr 4 ün yaptıklarının yarısını başarsın yatın kalın dua edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 8 Temmuz 2014; 18:42:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webpes

30 fps oyun mu oynanır be , ben pc de oyunlar 50 fps ye düştüğü zaman oyun takılıyor diyorum

Ayrıca yağmur damlacıklarının araç hızlanınca kaputtan geriye doğru süzülmesi 2008 yapımı pgr4 oyunundada vardı. Bu oyun pgr 4 ün yaptıklarının yarısını başarsın yatın kalın dua edin.

Eski kullanıcı adın pes2015test olduğu gördüm. Hocam neden avrupa forumlarından kopyalayıp yapıştırdığın görsellerle bizi kandırmaya çalışıp pes2015'i test ediyorum dedin. Gerek yok böyle şeylere saygılar

• Ayrıca videolar direk ps4'ten sharefactory'den yüklenmiş.Cgi, render diyecek olan varsa, bunu dikkate almasını öneririm.
  • quote:

30 fps oyun mu oynanır be , ben pc de oyunlar 50 fps ye düştüğü zaman oyun takılıyor diyorum

Doğumu talihsiz bir insan.Ölümün bahtiyar olsun adamım.
    Birde çavuş olmuş bu yorumlarla tokatlayın çavuşu

Senin PC'de oynadığın oyunlar amiganın torunları bunu da göz ardı etme

• Pc'ciler gene ağzı açık bakacaklar

• quote:

Son gelen videolar ile alakalı yeni bilgiler..
    Oyunda kar yağışıda olacak.
    Ülkelere göre hava şartları olacakmış ama gerçek zamanlı.Misal hindistan o gün hava nasıl ise oyunda da aynı olacak.
    Kar veya yağmur yağışı durduğunda, yollar kuruyacak, karlar eriyecek.
    Yağmurlu yollarda yol tutuşu azalacak, drift yapmak daha kolay olacakmış.

Elin oğlu yapıyor be abi
  • quote:

Bir tanesi gelir konsol portu oyunlardan aldığı görüntülerle hava atmaya çalışır, diğeri gelir "30 FPS oyun mu olur?" der.

Hiç bitmeyeceksiniz değil mi? Alın bir tane konsol siz de kurtulun biz de kurtulalım diyeceğim de, yine farketmiyor. Çünkü bir PC fancanı gidip PS4'e 1200 TL verse, PC'sine aldığı sadece bir ekran kartı PS4 parası kadar olsa, yine gelir konsola çamur atar PC'ye daha çok yatırım yaptığı için. Yani ümitsiz vakasınız. Yapacak bir şey yok.

Size konsol portu oyunlarla mutluluklar.

• O yağmurlu hava görüntüleri nedir öyle?

Bundle resmi olarak gelsinde PS4 alacağım bu gidişle.
  • Face de izledim youtube a düşmemişti GT55 in eline sağlık . Yok böyle bir film
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.