Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsisony bayramdan sonra kargolucakmis 8inde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 2 Ekim 2014; 17:40:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Valla videolar güncel gibi duruyor ama herkesin kafasını karıştırdı.
    Umarım bu kadar kötü değildir.

http://www.gamersyde.com/hqstream_driveclub_scotland_ruf_ctr3-33142_en.html

Buradan inceleyin isterseniz.

2014-10-01 Tarihinde eklenmiş yani güncel.

http://www.gamersyde.com/game_videos_2662_en.html buradan tarihlere bakılabilir.

Bugün eklenen iki yeni video;http://www.gamersyde.com/news_driveclub_gsy_live_replay-15914_en.html

• hepsisony yarın kargoya vercez dediler bana ama, verselerde bayram sonrasına kalmış.
  • Arkadaşlar oyunu kurtarmak için yazmıyorum malum Nickden ön yargılı herkes "Oyun böyle çıksın ilk önce ben yerden yere vururum kimse merak etmesin " Lakin bilmediğiniz bir konu var oda Gamersyde oyun SS alma işini hiç bir zaman iyi yapamadı . Bazı SS leri çok güzel alırken bazı SS leri iğrenç alıyor koyuyor ve bunu yaparken de eleman ulan leş gibi SS aldık koymasak tekrar mı alsak demiyor çünki Vİdeo su da var orda Aklı olan videoyu izler anlar diyor kendince ama Trollere de meydan vermiş oluyorlar bilmeden de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 18:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drive_Club

Arkadaşlar oyunu kurtarmak için yazmıyorum malum Nickden ön yargılı herkes "Oyun böyle çıksın ilk önce ben yerden yere vururum kimse merak etmesin " Lakin bilmediğiniz bir konu var oda Gamersyde oyun SS alma işini hiç bir zaman iyi yapamadı . Bazı SS leri çok güzel alırken bazı SS leri iğrenç alıyor koyuyor ve bunu yaparken de eleman ulan leş gibi SS aldık koymasak tekrar mı alsak demiyor çünki Vİdeo su da var orda Aklı olan videoyu izler anlar diyor kendince ama Trollere de meydan vermiş oluyorlar bilmeden de olsa

Dediğiniz doğru. Fakat videoya baktığın zamanda oyun kalitesinden ödün vermiş gibi duruyor. Bence bu şeye benziyor, watch dogs da gece zamanı güzel gelirken gündüz gün ışığı yapay duruyordu. Umarım driveclubda da aynı şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut_celebi

quote:

Arkadaşlar oyunu kurtarmak için yazmıyorum malum Nickden ön yargılı herkes "Oyun böyle çıksın ilk önce ben yerden yere vururum kimse merak etmesin " Lakin bilmediğiniz bir konu var oda Gamersyde oyun SS alma işini hiç bir zaman iyi yapamadı . Bazı SS leri çok güzel alırken bazı SS leri iğrenç alıyor koyuyor ve bunu yaparken de eleman ulan leş gibi SS aldık koymasak tekrar mı alsak demiyor çünki Vİdeo su da var orda Aklı olan videoyu izler anlar diyor kendince ama Trollere de meydan vermiş oluyorlar bilmeden de olsa

Dediğiniz doğru. Fakat videoya baktığın zamanda oyun kalitesinden ödün vermiş gibi duruyor. Bence bu şeye benziyor, watch dogs da gece zamanı güzel gelirken gündüz gün ışığı yapay duruyordu. Umarım driveclubda da aynı şey olmaz.

Yine söylüyorum Gamersyde Stream yapıyor . Oyun böyle çıksın Sony nin beynine zıplarım ben bombalarım sitesini mail kutusunu ortalığı ayağa kaldırırm . Hem geç çıkacak hem Downgrade yiyecek aklını alırlar adamın . Ben tecrübemden yine söylüyorum pek ihtimal vermiyorum. Ama Motorstorm dan da bildiğim bir gerçek bazı pistlerin grafikleri çok iyiyken bazısı orta dereceydi bunda da aynı işgüzarlığı yapmazlar umarım. Gamesyde da videolar çok soluk hiç ihtimal vermiyorum az kaldı zaten benim Tv sağlam sayılır notunu anında vericem Bir de o videolarda asfalt çok güzeldi böyle yarık yarık 3d düz asfalt koyarsa ben oyunu anında silerim NET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 18:32:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

hepsisony yarın kargoya vercez dediler bana ama, verselerde bayram sonrasına kalmış.

Bana yazdigi mesajda urunleriniz bayramdan sonra size ulasicak yazmis

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 18:58:11 >
  • Drive_Club kullanıcısına yanıt
    hocam çok kasma kendini ya tamam çok seviyosunda bizde hastası olduk görünce sipariş verdik bekliyoruz. biraz sabırlı ol
  • quote:

/>

/>

senin nasıl bir adam olduğunu şimdi daha iyi anladım mesut reyiz ayarı verdi sana zaten boşa vermemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 2 Ekim 2014; 21:36:11 >

• SÜPER OYUN YA
  • Lambolar olsa tam olacaktı.

• "Bu üyenin mesajlarını gösterme tuşunu kullanalım" kırmızı bir el sağ üst ortadan sola doğru hafif dikkatli bak bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 19:58:43 >

• Kutu Açılış (Avrp Vers) Videosu . Gereksiz bir video ama olsun bekleyeni merak edeni vardır saygımız var paylaşırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 19:59:41 >

•  DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 2 Ekim 2014; 20:02:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

/>

tam da sakinleşmiştim

önümüzdeki aya kadar beklerim diyordum bu gifi görene kadar

görmeseydim iyiydi

süper bi gif eline sağlık hocam
  • lamborghini'lerin dlc ile gelme durumu varmi ?
  • FULL VERSİYONDAN.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Lambolar olsa tam olacaktı.

Biri Lambo mu dedi ?

Lamborghini EGOISTA

DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 2 Ekim 2014; 20:07:18 >

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.