Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen hiç alienware de oyun oynadınmı ki böle konuşuyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

laptopta oyun oynayanlar ağır cahildir.

Soyledigin lafa bak icinde biraz olsun mantik var mi sence?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baltidores

quote:

BEN 4-5 ayda bir seyahat ediyorum şimdi laptopta oyun oynadım diye cahilmi oldum . laptopu tercih edenlerin sebebi taşınabilir olmasıdır..bunları düşünemeyen cahil sensin asıl ..gerizekalı da diyemiyorum sana çünkü gerizekalıda bile azda olsa zeka var

laptoplarda oyun oynamak demek aptallık demektir. çünkü masaüstüne eş değer bi laptop onun en az 3 katı fiyatında ( oyun performansı istiyorsanız). Ayrıca ısınması ve de güncellenememe sorunundan dolayı da laptopu her zaman oyun için ağır cahiller alır. alırsın süper bi masaüstü 3 te 1 fiyatına geri kalan parayla da diğer işlerini görmek için ucuza bi laptop alırsın. cahil olmayan adam bunu yapar. aptal gibi gidip parayı ısınan laptoplarda ufacık ekranda oyun oynamaya yatırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 7 Kasım 2013; 8:29:47 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

alienware kaç para onun 3 te 1 ine ondan daha performanslı masa üstü toplarım. geri kalan paraylada diğer işlerimi görsün diye ucuza bi laptop alırım. akıllı adam bunu yapar. aptal gibi gidip parayı ısınan laptoplarda ufacık ekranda oyun oynamaya yatırmaz.

Masaustu oyun icin tabiki daha uygun. Ama laptop'in hangi durumlarda gerekliligini anlayamadigin icin cahil olan sensin. Surekli yolculuk eden biri yaninda masaustu tasiyamaz. Parasi olanda alir sanane kardesim. Ne meraklisiniz millete hakaret etmeye. Durduk yere bos bos konusuyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Singleplayer'da Destroy The Dam bölümünde bug var beyler bölümü geçemiyorum bir türlü merdivene atlamam gerekiyor koşup koşup atlıyorum ama her seferinde düşüyor.Yabancı bir forumda çözümü bulmuşlar ama ingilizcem pek iyi olmadığı için anlamadım.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2955065217694638251/

Oyunda single player modunda bug olmayan bölüm yok ki

• Arkadaşlar Türkiye serverları bende bi türlü çıkmıyor, bunun sebebi nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baltidores

quote:

BEN 4-5 ayda bir seyahat ediyorum şimdi laptopta oyun oynadım diye cahilmi oldum . laptopu tercih edenlerin sebebi taşınabilir olmasıdır..bunları düşünemeyen cahil sensin asıl ..gerizekalı da diyemiyorum sana çünkü gerizekalıda bile azda olsa zeka var

laptoplarda oyun oynamak demek aptallık demektir. çünkü masaüstüne eş değer bi laptop onun en az 3 katı fiyatında ( oyun performansı istiyorsanız). Ayrıca ısınması ve de güncellenememe sorunundan dolayı da laptopu her zaman oyun için ağır cahiller alır. alırsın süper bi masaüstü 3 te 1 fiyatına geri kalan parayla da diğer işlerini görmek için ucuza bi laptop alırsın. cahil olmayan adam bunu yapar. aptal gibi gidip parayı ısınan laptoplarda ufacık ekranda oyun oynamaya yatırmaz.

Benim zaten oyun bilgisayarım masaüstü. Eleştirmek istediğim şuydu: sen kim oluyorsun da insanlara gerile gerile cahil, aptal deme cesaretini buluyorsun kendinde? Konuşmalarından seviyen ve yaşın çok net görülebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxsi

her cod çunun gönlünde bf4 yatar ama "benim malım kötü demez"

10 numero video olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar Türkiye serverları bende bi türlü çıkmıyor, bunun sebebi nedir?

Gelişmiş filtrelerde bölge kısmı var Amerika Avrupa vs. En alt satırda da custom var ordan ilk olarak Europe'u seçip sonra Türkiye'yi seçerseniz sadece Türkiye sunucularını görürsünüz.
  • quote:

quote:

alienware kaç para onun 3 te 1 ine ondan daha performanslı masa üstü toplarım. geri kalan paraylada diğer işlerimi görsün diye ucuza bi laptop alırım. akıllı adam bunu yapar. aptal gibi gidip parayı ısınan laptoplarda ufacık ekranda oyun oynamaya yatırmaz.

sen hakketen arızasın...hayatında gamer laptop kullanmamışsın...kullanıcılarını laf atacak kadar "boş" sun
  • quote:

quote:

quote:

sen hakketen arızasın...hayatında gamer laptop kullanmamışsın...kullanıcılarını laf atacak kadar "boş" sun

O arkadasi bilmiorumda ben kullandim dostum, laptopta oyun oynanmaz, hesap makineleriyle es deger mobil cpu ve gpu dan pek bisey beklememek lazim, cok seyahat eden birisi iseniz alin, ama diger turlu almak mantikli degil,

• quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

quote:

quote:

quote:

O arkadasi bilmiorumda ben kullandim dostum, laptopta oyun oynanmaz, hesap makineleriyle es deger mobil cpu ve gpu dan pek bisey beklememek lazim, cok seyahat eden birisi iseniz alin, ama diger turlu almak mantikli degil,

+100000000000

5 milyara alienware alanlar masaüstüne o paraya neler yapılabilir bilmiyolar bile ;)

ayrıca laptop almayın demiyorum oyun için almayın diyorum ne gereksiz adamlar var şu forumda ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 7 Kasım 2013; 9:49:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock0

quote:

quote:

Masaustu oyun icin tabiki daha uygun. Ama laptop'in hangi durumlarda gerekliligini anlayamadigin icin cahil olan sensin. Surekli yolculuk eden biri yaninda masaustu tasiyamaz. Parasi olanda alir sanane kardesim. Ne meraklisiniz millete hakaret etmeye. Durduk yere bos bos konusuyorsun.

laptop almayın demiyorum oyun için almayın diyorum ne gereksiz adamlar var şu forumda ya..benim dediğim oyun için laptop alınmaz bunlar sanki ben komple laptop alınmaz demişim gibi algılıyolar harbi çok komikler bu cahillik değil bu okuduğunu anlamama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 7 Kasım 2013; 9:50:07 >

• "ne gereksiz adamlar var şu forumda ya.." bknz...HDGAMER....

arkadaşın "idrak" yollarında enfeksiyon var..anlamamakta ısrarcı ve hep yanlış yerlere çekiyor konuyu....
  • Yeni video yayında dostlar!

http://www.youtube.com/watch?v=eI5xFG-FozY

Abone olmayı unutmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 7 Kasım 2013; 9:54:01 >
  • quote:

"ne gereksiz adamlar var şu forumda ya.." bknz...HDGAMER....

arkadaşın "idrak" yollarında enfeksiyon var..anlamamakta ısrarcı ve hep yanlış yerlere çekiyor konuyu....

yahu dostum oyun için laptop alınmazın nesini algılayamıyosun ya ??

Alınır mı arkadaşlar biri izah etsin şuna ya. Oyun için laptop alınmaz. masaüstü alamıyosan sürekli hareket halinde isen mecburen anca o zaman alırsın. ama sabit bir yerde yaşıyosan o zaman masaüstü alıp iyi bi oyun pc toplar geri kalan paranla ucuz bi laptop alırsın diğer işler için. şimdi daha bunun nesini anlamıysun sen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 7 Kasım 2013; 9:56:07 >
  • HDGAMER kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen tercihtir. Sen elbette fikrini söyleyebilirsin, ben de şahsen oyun için laptop'ları önermem ancak kullanıcılara da hakaret etme hakkımız yok. "Almayın, kullanmayın, önermiyorum" diyebilirsin ama "kullanmak aptallıktır, cahilliktir" gibi ithamlarda bulunmak doğru olmuyor.

Bu konuda biraz daha duyarlı olalım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Campaign oyununda medium ayarlarda 65-100 arası değişen fps,high 55-80 arası fps alıyoru.Orjinal almayı düşünüyorum multiplayerda fpsde oynama olurmu,oyunu almalımıyım?

Spde ki fps ye güvenip alma alacaksan derim mp de durum farklı,en azından bf3 de öyleydi bunu bilmiyorum

Ne kadar oynama yapar ki? En kötü ihtimal lowa alırım.

Çok kalabalık sunucuda biraz düşebilir ama orta ayarda 65 civarıysa düşükde sorunsuz oynanır ozaman.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Bu tamamen tercihtir. Sen elbette fikrini söyleyebilirsin, ben de şahsen oyun için laptop'ları önermem ancak kullanıcılara da hakaret etme hakkımız yok. "Almayın, kullanmayın, önermiyorum" diyebilirsin ama "kullanmak aptallıktır, cahilliktir" gibi ithamlarda bulunmak doğru olmuyor.

Bu konuda biraz daha duyarlı olalım lütfen.

ben orda espriyle yaklaştım millet atladı. deriz ya hani şunu şöyle yapan ağır cahildir diye vs..bu hakaret değildir o zaman yurt dışı forumlarda neler yazıyo millet kimse de bu kadar alınmıyo azcık sakin...

laptopu oyun için almayına getiriyorum ben..
  • quote:

bundan sonra bana oyun için laptop alınır diyenleri blokluyorum saçma sapan insanlarla vakit kaybedemem:

daha benim anlatmak istediğimi anlamamışlar buyurun anlatmak istediğim bu :

yahu oyun için laptop alınmazın nesini algılayamıyosunuz ya ??

Alınır mı arkadaşlar biri izah etsin bunlara. Oyun için laptop alınmaz. masaüstü alamıyosan sürekli hareket halinde isen mecburen anca o zaman alırsın. ama sabit bir yerde yaşıyosan o zaman masaüstü alıp iyi bi oyun pc toplar geri kalan paranla ucuz bi laptop alırsın diğer işler için. şimdi daha bunun nesini anlamıysunuz ?
    Paylaş

Senin anlatmak istediğin ne ki,benim anladığım sana öre laptopla oyun oynayanlar aptal ,cahil oluyor.Yoksa benmi yanlış anladım.

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.