Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (591. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

Son güncellemeden sonra bugün hiç sorun yaşamadan oynadım, güzel oldu.

Yalnız bir iki harita dışında epey sıkılmaya başladım mevcut haritalardan, özellikle Golmund, Hainan, Lancang, Rogue bence çok kötü ve sıkıcı haritalar; Operation'da Metro'nun BF4 şubesi olmuş; neyse ki China Rising 3 hafta sonra çıkıyor, yoksa yürümezdi oyun bu haritalarla.

O ismi geçen haritalar özellikle golmund rogue hainan favorilerimdir.
  • Campaign oyununda medium ayarlarda 65-100 arası değişen fps,high 55-80 arası fps alıyoru.Orjinal almayı düşünüyorum multiplayerda fpsde oynama olurmu,oyunu almalımıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Campaign oyununda medium ayarlarda 65-100 arası değişen fps,high 55-80 arası fps alıyoru.Orjinal almayı düşünüyorum multiplayerda fpsde oynama olurmu,oyunu almalımıyım?

Spde ki fps ye güvenip alma alacaksan derim mp de durum farklı,en azından bf3 de öyleydi bunu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Campaign oyununda medium ayarlarda 65-100 arası değişen fps,high 55-80 arası fps alıyoru.Orjinal almayı düşünüyorum multiplayerda fpsde oynama olurmu,oyunu almalımıyım?

Spde ki fps ye güvenip alma alacaksan derim mp de durum farklı,en azından bf3 de öyleydi bunu bilmiyorum

Ne kadar oynama yapar ki? En kötü ihtimal lowa alırım.
  • beyler playstoredan nasıl alırım ya da nakite aynı fiyata alabileceğim mağazalar var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

O zaman sorun olmaz

• Ya anlamadigim bir sey vara online de adami vruyorum adam beni gorup bana ates ediyo ilk vuran ben olmama ragmen oluyorum. Pc ye aldim orjinal oynuyamadim cok zor geldi ps3 e aldim ondada ayni sinir oldum onceden bf3 te gayet iyi oynardim (ps3) bunda tutturamiyom adami . Bu aradapc de fullda actiktan sonra ps3 okadar cöp geldiki anlatamam yani ps4 cikick diye ozenmi gostermiyolar anlamiyorum bildigin cop cozunurluk desen sifir kaplama desen 480p kaplamalar snki bide arkadas team death match yapiyorum hep ayni haritalar geliyo 2 3 tane harita gordum su ana kadar . Pc dede ps3 tede toplam pc de ve ps3 te 300 liraya ykin para verdim ama yazik oldu 2 sindede tatmin etmedi beni bf3 gibi degil kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim. İyi oyunlar..

• nucs kullanıcısına yanıt
    daha ek paket çıkmadı çıkınca gelir
  • quote:

quote:

quote:

Çok kalabalık sunucuda biraz düşebilir ama orta ayarda 65 civarıysa düşükde sorunsuz oynanır ozaman.

• yardımcı olusanız sevınırım :)

2 gun once bf4 oyununu satın aldım aldım ama cpu sıcaklıgı ve bellek sıcaklıgı benı oldurecek cok cabuk ısınıp fps yıde alt ust edıyor kasmalar meydana gelıyor acaba sebeb nedir ?

leptobumun ozellıklerı :

İşlemci :Intel(R) Core(TM) i5-240M CPU@2.30GHz 2.30 GHz

Bellek :4.00 Gb DDR3

Sistem Türü 64 Bit

Ekran Kartı: NVIDIA GEFORCE GT540 M CUDA 1GB

Özelliklerim mi yetmıyordur sızce ?

Şimdiden Tesekkurler :)
  • OYUNDA GRAFİK AYARLARINI YAPAMIYORSANIZ:

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=189065.0
  • _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    kalitesiz internet oluyor bu dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

yardımcı olusanız sevınırım :)

2 gun once bf4 oyununu satın aldım aldım ama cpu sıcaklıgı ve bellek sıcaklıgı benı oldurecek cok cabuk ısınıp fps yıde alt ust edıyor kasmalar meydana gelıyor acaba sebeb nedir ?

leptobumun ozellıklerı :

Sistem Türü 64 Bit

açmaz hocam masaüstü alın
  • quote:

leptobumun ozellıklerı :

Sistem Türü 64 Bit

sanırım ayarlarınız biraz yüksek o yüzden olabilir.Bf4 başlığını bayadır takip ediyorum sebebide eski bir pc ye sahibim acaba oyundaki optimizasyon nasıldır neler yazılıyor diye.Genel görüş oyun güçlü bir pc istiyor ama orta veya üstü ayarlar için.sizin pc oyunu oynamaya yeter.Çünkü ben core duo t6600 işlemci ve gt240m ile şuan oyunu yarıladım.evet kasmalar oluyor ama 1280*720 de low ayarlarda çokta can sıkmayacak kasmalar.

• quote:

leptobumun ozellıklerı :

Sistem Türü 64 Bit

Ayarları lowa çek,bi tek mesh quality high olsun.Onun dışında notebookta oyun oynuyorsanız alta soğutucu almak zorundasınız.Sıcaklığı ise şöyle azaltabilirsiniz.Güç seçeneklerine girin.Plan ayarlarını değiştire tıklayın ve gelişmiş güç ayarlarına gelin.İşlemci güç yönetimine gelin ve en yüksek işlemci durumunu 70-75 arası değer verin.Ama alta alüminyum bir soğutucu şart.İşlemci 90 derece iken oyun oynanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Beyler su an en ucuz nerede ve kac tl . Dayanamayacagim alacagim artik.

meksikada bf4 : 80 premium:70 tl

Teşekkür ederim hocam bu hafta alacağım İnşallah

• Dun sasirtici sekilde oyunu aldigim ilk gunden beri ikk defa sorunsuz oynadim. Bakin sorunsuz dedigim 3 5 kere koptum yine :)) oyle bi duruma geldik bu sekilde sorunsuz gibi geliyor artik :)) abi o grafiklerde oynamak tdmdeki yikimlar falan hosuma gitti kendime yol acip devam ettim duvardan duvara ama bazi haritalar cok kotu hanian resort igrenc bir harita. Operation lockerin domination olani igrenc.
    Zavod flood zone paracel storm dawnbreaker shangai guzelmis

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

Ya anlamadigim bir sey vara online de adami vruyorum adam beni gorup bana ates ediyo ilk vuran ben olmama ragmen oluyorum. Pc ye aldim orjinal oynuyamadim cok zor geldi ps3 e aldim ondada ayni sinir oldum onceden bf3 te gayet iyi oynardim (ps3) bunda tutturamiyom adami . Bu aradapc de fullda actiktan sonra ps3 okadar cöp geldiki anlatamam yani ps4 cikick diye ozenmi gostermiyolar anlamiyorum bildigin cop cozunurluk desen sifir kaplama desen 480p kaplamalar snki bide arkadas team death match yapiyorum hep ayni haritalar geliyo 2 3 tane harita gordum su ana kadar . Pc dede ps3 tede toplam pc de ve ps3 te 300 liraya ykin para verdim ama yazik oldu 2 sindede tatmin etmedi beni bf3 gibi degil kesinlikle

Türk serverlarında çok oluyor bana bu olay, adam beni görür görmez tek kurşunda indiriyor, hile mi var nedir dedim adam oyunun hatası o dedi ben sana 10 mermi sıkıyorum ama sen 1 tane görüyorsun dedi. Onun dışında olay ping ile alakalı olabilir. Sen 200 pingle karşıdaki adam 10 pingle oynarsa o seni, senin onu gördüğünden daha önce görüyor böylece daha önce vuruyor. Aslında ilk o ateş ediyor ama senin ping yüksek olduğu için ilk sen ateş ediyormuşsun gibi geliyor.

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.