Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Türk serverları arama kısmında çıkmıyor.Link olarak serverları buraya yazsanıza.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/pc/
  • töbe töbe oyundan atıyor multideyken ya da server çöküyor bütün kazandıklarımız gidiyor işe bak. acayip sinir oldum. her server illaki çöküyor. level düştüm şaka gibi
  • Oyunda ben hiç sıkıntı yaşamadım son derece stabil çalışıyor fakat renk paleti biraz gerçekçiliği baltalamış gibi yada öyle geliyor yeni başladığımız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Oyunda ben hiç sıkıntı yaşamadım son derece stabil çalışıyor fakat renk paleti biraz gerçekçiliği baltalamış gibi yada öyle geliyor yeni başladığımız için.

Hangi isletim sistemini kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock0

quote:

Oyunda ben hiç sıkıntı yaşamadım son derece stabil çalışıyor fakat renk paleti biraz gerçekçiliği baltalamış gibi yada öyle geliyor yeni başladığımız için.

Win 8.1 ilk cıktıgı günden beri sistemim i7 3770k-8gb ram-680lightning msi gayet optimize edilmiş oyun bf3'e göre daha akıcı..
  • windows 8.1 i nasıl yükleriz ya.. key yok mu key.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    ikinci video cok iyi cok begendim atmosferi
  • Haritalarıda pek begenmedim bir caspian gibi harita yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Türk serverları arama kısmında çıkmıyor.Link olarak serverları buraya yazsanıza.

Espri mi yaptın sözde aklınla.

quote:

Orijinalden alıntı: Ehrmantraut

quote:

Filtrelerden normal,hardcore yazan kısımlardaki tik olan yerleri kaldır ve yenile o zaman çıkar.

Sağol..

• Error
    Game disconnected: client closed down connection.

Bu nedir beyler.Oyuna igiriyorum 5 dk sonra bu hatayı veriyor
  • quote:

Arkadaşlar soru sormuştum , yamalar ne zaman çıkar? Directx hatası almaktan bıktım artık. Para veripte oynayamıyor insan oyunu.

Bende de oluyordu o hata, Oyunun kurulu olduğu yerdeki Installer klasöründe Directx in setup'ından Direct X'i güncelle.İlk bf4'ü açtığımda hiç açılmamıştı oyun daha sonra directx'i yüklediğimde 1 saatte fln hata verip atıyordu ama pc yi yeniden başlattıktan sonra bf4'e girdiğimde hiç directx error yazıp oyundan atmadı.
  • ardaq kullanıcısına yanıt
    normal sartlarda server atsin atmasin farketmez puanlariniz bir sure sonra yuklemis olmasi gerekir bir sorun olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Espri mi yaptın sözde aklınla.

quote:

quote:

Filtrelerden normal,hardcore yazan kısımlardaki tik olan yerleri kaldır ve yenile o zaman çıkar.

Sağol..

ne alaka ukala herif,o linke tıklayınca tr serverlar liste olarak gözüküyor bende ondan attım.iyilik yaramaz bizim millete

• quote:

Orijinalden alıntı: anayın

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Beyler oyunda donmalar oluyor.Oyun kasmıyor aslında.Sanki yükleme yapıyor.Ekran kartım 7850 lowdada oluyor ultradada oluyor bu.

Yokmudur beyler bir çözümü?

aynı sorun bendede vardı kardeşim oyun 70 ile55 fps arasında oynuyorum... normalde 30 karesaniyeye kadar akıcılığını koruması gerekirken oyunda gereksiz bir tutulma oluyor fps ye bakıyorum 60 70 ama saçma bir tutulma oluyordu 2 gündür bunla uğraşıyorum oyundaki post quality ayarını low yap düzeldiğini göreceksin bu ayar nedense oyunda saçma bir kasıntıya sebeb veriyor tüm ayarları tek tek denedin sorunlu ayar bu...şimdi 30 fps de bile kastığını hissetmiyorum umarım sendede işe yarar

Hocam henuz denemedim ama ayni sey olacagini dusunuyorum.Neden derseniz ordaki tum ayarlari low yaptigimdada aynisi olmustu muhtemelen post qualityde low olmustur.Ama hala duzelmemisti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock0

quote:

Win 8.1 ilk cıktıgı günden beri sistemim i7 3770k-8gb ram-680lightning msi gayet optimize edilmiş oyun bf3'e göre daha akıcı..

O halde 8.1 kurmak daha mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna verilen puanlar cok kotu diyen arkadaslar gormustum buyrun;

GameTrailers – 9.5
    Ausgamers – 9.4
    CVG – 9
    Videogamer – 9
    Joystiq – 4.5/5
    Gamesradar – 4.5/5
    Gamefront – 89/100
    IGN – 8.5
    PC Gamer – 84/100
    Eurogamer – 8
    Gamespot – 8
    Xbox 360 Achievements – 80/100
    Polygon – 7.5
    Shack News – 7
    USGamer – 3.5/5

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_4un_ilk_inceleme_Puanlari-42667.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

normal sartlarda server atsin atmasin farketmez puanlariniz bir sure sonra yuklemis olmasi gerekir bir sorun olabilir

valla tekrar aynı levele çıkıp unlock ettim daha önce açılan itemi betada atsada yüklenirdi puanlarım bunda bilmiyorum yama felan gelir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 31 Ekim 2013; 22:46:18 >
  • windows 8.1 konusunda yardım edebilecek biri var mı ? :D
  • Origin'de satın almada problem yaşıyorum kartlarla.

Bir de Playstore varmış sanırım, hemen alıp indirebiliyoruz mu oyunu oradan?
  • bu bolumdeki oynanis ve atmosfere bayildim multiplayer gercekten cok keyifli gozukuyor yarin gelsede aksam oynasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 31 Ekim 2013; 22:47:47 >
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.