Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (498. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m@vibereli

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Windows 7 64 bit kullanıpta oyunda sorun yaşayan kimse varmı.?
    Oyunla alakalı sorun yaşayanların çoğu Win 8.1 kullanıcıları gibi görünüyor.
    Malum sistemin birçok yerde inanılmaz sorunlar dolu olduğunu okuyorum..

Win 7 stabilesi gelene kadar 7 ile yola devam. daha bir kere sorun çıkarmadı oyun. bilginiz olsun.

hocam aynı işlemciyi kullanıyoruz ama oc yok bende bf4 için ilerde gtx760 almayı düşünüyorum sizce işlemci ile darboğaz yaparmı?

bende de 660 ti amp ed. var nerdey onun ayarı bir karttır herhangi bir sıkıtnı yaşamazsın ram kaç acaba
  • bu china rising dümenini , back to karkand lada yapmışlardı sanırım
  • 8le zor oynuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

Selamlar arkadaşlar, ben oyunu origin üzerinden indirdim ve kendi otomatik olarak kurdu. Playstore'den China Rising ek paketiyle birlikte 76 liraya geldi bana oyun. Sorum şu; oyunu öncelikle hikaye modunda bitirmek istiyorum. Orjinal oyuna türkçe altyazı yaması kurabiliyor muyuz her şeyi tam olarak anlamak açısından? Bir de playstore bana tek kod yolladı China Rising ek paketi için de kod yollaması gerekmiyor muydu?
    Teşekkürler.

Türkçe yama 2-3 aya anca çıkar. O süreye ingilizce öğrenmeye harcasan daha iyi olur senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberky

quote:

Orijinalden alıntı: kadir5523

arkadaslar oyunu ilk korsan oynayip alayim dedim fps durumlarina gore gayet akici ayarlarim söyle

sistem amd 6300 o.c 4.5 ghz
    hd 7850 2gb o.c
    8 gb ram

yanliz oyun fena ram kullaniyor 5.5 gb ram kullaniyor suan birde fps ye nerden bakarim ?

hocam oc yok bende 7850 hepsi high şimdi ultraya çekebilir miyim senin gibi msaa 4x falan yapabilir miyim ?

en yüksek ayarla oynama basla kasarsa kısarsin bende kasmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_74

quote:

Orijinalden alıntı: m@vibereli

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Windows 7 64 bit kullanıpta oyunda sorun yaşayan kimse varmı.?
    Oyunla alakalı sorun yaşayanların çoğu Win 8.1 kullanıcıları gibi görünüyor.
    Malum sistemin birçok yerde inanılmaz sorunlar dolu olduğunu okuyorum..

Win 7 stabilesi gelene kadar 7 ile yola devam. daha bir kere sorun çıkarmadı oyun. bilginiz olsun.

hocam aynı işlemciyi kullanıyoruz ama oc yok bende bf4 için ilerde gtx760 almayı düşünüyorum sizce işlemci ile darboğaz yaparmı?

bende de 660 ti amp ed. var nerdey onun ayarı bir karttır herhangi bir sıkıtnı yaşamazsın ram kaç acaba

8gb 1333mhz ddr3 ram var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Beyler oyunda donmalar oluyor.Oyun kasmıyor aslında.Sanki yükleme yapıyor.Ekran kartım 7850 lowdada oluyor ultradada oluyor bu.

Yokmudur beyler bir çözümü?

aynı sorun bendede vardı kardeşim oyun 70 ile55 fps arasında oynuyorum... normalde 30 karesaniyeye kadar akıcılığını koruması gerekirken oyunda gereksiz bir tutulma oluyor fps ye bakıyorum 60 70 ama saçma bir tutulma oluyordu 2 gündür bunla uğraşıyorum oyundaki post quality ayarını low yap düzeldiğini göreceksin bu ayar nedense oyunda saçma bir kasıntıya sebeb veriyor tüm ayarları tek tek denedin sorunlu ayar bu...şimdi 30 fps de bile kastığını hissetmiyorum umarım sendede işe yarar

• oyun efsane olmuş
  • Arkadaşlar BF4 Campaign modunu oynadım, güzel de gitti. Ama şu an çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Settings'i sildim. Her şeyi denedim. Oyun orijinal. Neden yapar bunu anlamadım ?
  • yahu bu bellek veri kaybı engelendi diyip oyunu durdurma saçmalıgıda nedır bi anlamadım
  • herkes camping alayı sniper olmuş oyunda
  • oyunun premium takvimi açıklandı mı?

oyun yarın kutulu olarak china rising le birlikte elime ulaşacak. şimdi hemen premium almanın avantajı var mı?
  • BENDEDE AYNI SORUN VAR ŞU ANDA MULTİ DE SERVER LERDEN ATMADA VAR ZAMAN AŞIMINA UĞRADI DİYE ATIYOR...HERHALDE YARIN BİR YAMA GELİR ÇÜNKÜ SORUNLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR....
  • oyunun yapay zekasi sadece bana saldiriyor :S benim botlara dalmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

TTnetli olmak zorunda mıyız ordan bir şey almak için ? TTnetli değilim ben

Hayir faturaya yansitmak istersen ttnetli olman gerek. Mobil odeme ve kartla alacaksan gerekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya anlayın şunu artık.oyun daha yeni çıktı illa sorunlar olacak.dünyada hangi oyun ilk çıktıpında sorunsuz olmuş ki
    10 sayfa önce yazdım yine yazayım.
    oyunun adam olması için enaz 1-2 ay var
    betada da aynısı oldu , millet sövdüde sövdü betaya.işte bizi gavurlardan ayıran özelliğimiz bu.adamlarda "gamer" kültürü var.
    Demin bi TR serverda gavurun biri 20-0 yaptı(bariz hile)admin ve diğer oyuncular film izler gibi izliyor.kimsede demiyor bu o pingle nasıl oynuyor utanmasalar adama pro diyip klana alcaklar yok aga yok biz adam olmayız

• quote:

Orijinalden alıntı: kubisaray

BENDEDE AYNI SORUN VAR ŞU ANDA MULTİ DE SERVER LERDEN ATMADA VAR ZAMAN AŞIMINA UĞRADI DİYE ATIYOR...HERHALDE YARIN BİR YAMA GELİR ÇÜNKÜ SORUNLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR....

Aynen. Acele etmeyelim dediler daha beter ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Dün AMD Win 8.1 için 13.11 betasını optimize etmiş bakalım nasıl bir sonuç verecek ? Gerçi EA forumlarında directx, redist, punkbuster, gpu, vs. tüm güncellemeleri yapıp hata alanlar var. Ne güzel hikayeye de ısınmıştım campaign modunda böyle bir sorun çıktı karşıma, iyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

TTnetli olmak zorunda mıyız ordan bir şey almak için ? TTnetli değilim ben

Hayir faturaya yansitmak istersen ttnetli olman gerek. Mobil odeme ve kartla alacaksan gerekmiyor.

Peki bilgi için teşekkürler
  • Amd fx 8350 işlemci
    nvdia 7850 2 gb 256 bit ekran kartı
    8gb corsair ram
    gigabyte 970 ud 3 anakart
    işlemci üzerinde thermaltake contac 21 işlemci soğutucu mevcut

sistemim bu şekilde.
    oyunda koşarken küçük takılmalar oluyor , biryerde durup ateş ettiğinde sorun yok.
    ve ayrıca en önemli sorun checkpoint veya büyük patlamalar yaşandığında 10 saniyede bir ağır bir kasılma geliyor. ses ve grafik slowmotion ilerliyor bu 3-4 saniye sürüp geçiyor. bu geldiği zaman sürekli her 15-20 saniyede bir oyun yavaşlıyor ses ile birlikte.
    sistemimden dolayı bir sorun mu ?

ekran kartı driveri güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: refruze

Amd fx 8350 işlemci
    nvdia 7850 2 gb 256 bit ekran kartı
    8gb corsair ram
    gigabyte 970 ud 3 anakart
    işlemci üzerinde thermaltake contac 21 işlemci soğutucu mevcut

sistemim bu şekilde.
    oyunda koşarken küçük takılmalar oluyor , biryerde durup ateş ettiğinde sorun yok.
    ve ayrıca en önemli sorun checkpoint veya büyük patlamalar yaşandığında 10 saniyede bir ağır bir kasılma geliyor. ses ve grafik slowmotion ilerliyor bu 3-4 saniye sürüp geçiyor. bu geldiği zaman sürekli her 15-20 saniyede bir oyun yavaşlıyor ses ile birlikte.
    sistemimden dolayı bir sorun mu ?

ekran kartı driveri güncel

windows 7 mi kullanıyorsun ?
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.