Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

Arkadaşlar benim de şöyle bi sorunum var. Oyunu playstore üzerinden aldım ve hesabıma gönderilen link üzerinden oyunu indirdim ama keyler daha bugün geldi. Oyunu indirdiğim klasörde bulunan setup.exe dosyası üzerinden çalıştırdığımda key girmemi istiyor giriyorum oradan origin e yönlendiriyor. My Games klasöründe oyun görünüyor fakat Origin oyunu tekrardan 24 GB olarak indirmeye başlıyor. Ben zaten oyunu indirdim bilgisayarımda mevcut neden bir daha indiriyor ?

YARDIM EDİN!!!!!

Originin oyunu indirdiği yere, önceden indirdiğin 24gblık klasörü taşı. Bu kadar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle 93 liraya almış bulunmaktayım oyunu.. Lakin aklıma takılan şey, gtx590 ile bu oyunun mp sini full oynayabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun avrupa cıkısını yapsında rahat edelım oyuna gırmek ıcın 1000 takla atıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarvelX -- 30 Ekim 2013; 19:15:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

quote:

Arkadaşlar benim de şöyle bi sorunum var. Oyunu playstore üzerinden aldım ve hesabıma gönderilen link üzerinden oyunu indirdim ama keyler daha bugün geldi. Oyunu indirdiğim klasörde bulunan setup.exe dosyası üzerinden çalıştırdığımda key girmemi istiyor giriyorum oradan origin e yönlendiriyor. My Games klasöründe oyun görünüyor fakat Origin oyunu tekrardan 24 GB olarak indirmeye başlıyor. Ben zaten oyunu indirdim bilgisayarımda mevcut neden bir daha indiriyor ?

YARDIM EDİN!!!!!

Originin oyunu indirdiği yere, önceden indirdiğin 24gblık klasörü taşı. Bu kadar..

Hocam dediğiniz gibi aynı şekilde kopyaladım ve Origin'den yine preload çıktı, preload yaptım, indirmeye çalışıyor 24 GB'Yi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

quote:

YARDIM EDİN!!!!!

Hocam dediğiniz gibi aynı şekilde kopyaladım ve Origin'den yine preload çıktı, preload yaptım, indirmeye çalışıyor 24 GB'Yi

O zaman originin indirdiği klasörün içine, playstoredan indirdiğin klasörün içindekileri direk taşı. Ama bunu yaparken downloadu iptal etme. Pause yap sonra kopyala.

• Oynarsın ama bellek sıkıntısı nedeniyle anti açmanı tavsiye etmem.
  • yeni guncelleme var bende 677 mb sızde durum nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

An itibariyle 93 liraya almış bulunmaktayım oyunu.. Lakin aklıma takılan şey, gtx590 ile bu oyunun mp sini full oynayabilirmiyim?

Zor rami 2.2gb kullanıyor sizin kartınız 1.5 yetersiz kalır.
  • 1 saattir oyunu oynuyorum oynamak isteyenler eklesinler battlelog: lifesuxtr
  • Dediğiniz şekilde yaptıktan sonra klasörün içerisindeki autron'a tıkladığımda herşeyi toparladı, şuanda güncellemeyi yüklüyor.

Şu VPN değiştirme olayı nedir acaba???
  • quote:

An itibariyle 93 liraya almış bulunmaktayım oyunu.. Lakin aklıma takılan şey, gtx590 ile bu oyunun mp sini full oynayabilirmiyim?

rahat oynarsın bakma buradakilere sen. ben gtx 460 ile high da 2x aa ile oynuyosam sen hayli hayli oynarsın. mp da işlemcinin de rolü baya bir var ama gtx 590 varsa işlemcin iyidir diye düşünüyorum.
  • Hocam 4440375 playstoe yetkilisini iste sonra sikayetini belirt
  • Beyler benim sistem oyunu kaldırır mı acaba?

Asrock 970 Extreme3 AMD 970 AM3+DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart
    AMD Phenom II X4 965 Black Edition AM3 8MB 3.4GHz Dört Çekirdekli İşlemci
    Seagate 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK
    Kingston Value 4GB DDR3 1333MHz CL9
    Powercolor ATI HD6850 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı
  • ilk update de gelmiş 667 mb
    Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 30 Ekim 2013; 19:36:59 >
  • Hocam 4440375 playstoe yetkilisini iste sonra sikayetini belirt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Zor rami 2.2gb kullanıyor sizin kartınız 1.5 yetersiz kalır.

adamın kartını görmedin sanırım gtx590 var adamda ne 1.5gb'ından bahsediyon
  • bu ne saçma iş arkadaş dünyanın bi kısmı oynuyor diğerleri bekliyor

biz başka bir gezegendemiyiz niye bekletiyorsun madem oyunuda aldık

eğer adaletse 2 gün farkla online ı açmayacaksın

benle 2 gün önce oynamaya başlayan arasında zaten fark olacak

mesele disk sürümüyse onuda bulan her türlü buluyor

ama kafaya koymuşlar bi kez illa gavur eziyeti yapacaklar
  • Vpn ile denedim , 677 mb update var onu indiriyor şuan bu gece 1 demi açılacak tüm dünya geneli olarak oyun ?
  • Ati 4850 hd
    3 gb ram
    amd athlon 64 x2 4800+ :/
    Bu sistemle bf3 mediumda oynamıştım bf4 low'da oynayabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Vpn ile denedim , 677 mb update var onu indiriyor şuan bu gece 1 demi açılacak tüm dünya geneli olarak oyun ?

Evet arkadaşlar var mı kesin bir zaman?
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.