Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (467. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jetler aşırı güçlü olmuş,yada bana sürekli iyi oynayanlar denk geliyor.Helikopter bırakmıyorlar havada zaten oldum olası sevmedim bi işe yaramıyorlar,dahada cok sinirlerim bozuldu.
  • teşekkür ederim cevabınız için bf3 de auto ayarda (ulta high medium karışık) 30 fps sabit alıyodum full hd de muazzamdı yani 30 az bile olsa 50 55 fps de oynar gibi oynuyodum inş bf4 de de o hissi verir

bu arada notebook

asus n56vz
  • quote:

Orijinalden alıntı: arakadamaniac

Hocam bi kaç gün bekle bence benchmark sonuçları falan çıksın bende duruma göre W7'den 8'e geçecem duruma göre

Çok Haklısın bence mantıklı nabız yoklamış oluruz sağol ben beklemedeyim ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow_Six

quote:

hayır 2-3 ay kadar önce sıfır aldım. Senin ki V1 mi yoksa V2 mi?

benimki v1 ama alakası yok hiç bir 7950 1050 ye voltajsız çıkmaz imkansız görülmemiş duyulmamış bir olay

Hocam görülmemiş şey olur mu yav aldığımdan beri böyle kullanıyorum hatta istesem 1060'ı zorlarım voltajsız ama gerek yok

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

• 1050 ye voltajsız 7950 çıkmaz v1 veya v2
  • 1050 ye çıktıgında ve yük bindirdiginde voltajın kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

ben bazi silahlari sirf isminden dolayi oynamiyorum :D

birinci bu rex kopek ismi gibi bide pkp pecheneg var o nasil isim yahu :)

Yapma bunu :( İkiside muhteşemdir. Rus yapımı ikiside. Pecheneg çok çok ünlüdür hele. Hep amerikanlara alışmışsın belli :)
  • quote:

1050 ye çıktıgında ve yük bindirdiginde voltajın kaç ?

Arkadaş Furmark resmi koymuş o hali zaten yük altındadır. Hatta hiç bir oyun o kadar yük bindiremez karta.
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    ilk aldığımda her türlü testi yaptım, stok'tayken voltaj kaç ise 1050'ye çektiğimdede voltaj değeri aynı zaten voltaj vermesi söz konusu olamaz çünkü power management'ta öyle bi yetki vermedim CCC'den. Kartın aynısını abimede aldık o 1070'te kullanıyo mesela voltajsız ben çıkamıyorum 1070'e maksimum 1060'a çıkıyorum ama tam sınırda olduğundan 1050'de kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 30 Ekim 2013; 17:34:44 >
  • Playstore üzerinden oyunu alıp nasıl aktifleştirdiniz bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse iyi olur. Çünkü ben denediğimde Origin üzerinden oyunum görünüyor fakat origin tekrardan indirmeye başladı oyunu !
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    arkadaşım yük binmiş de voltaj limiti ne benim standart vm 994 ama v2 versiyonda default voltajı yükseltmiş olabilirler orayı çözmeye çalışıyoruz
  • anladım da default voltaj degeri ne v2 de belki yukarıya çemişleridr benmi 994 mv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 30 Ekim 2013; 17:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Arkadaşlar burada adam single da gayet güzel ayarlarda oynuyor ben 1366x768 de oynayacağım very high da veya high da oynanırmı aşağıdaki sistemle

?

wut?

• quote:

arkadaşım yük binmiş de voltaj limiti ne benim standart vm 994 ama v2 versiyonda default voltajı yükseltmiş olabilirler orayı çözmeye çalışıyoruz

Çözülecek ne var daha? Adama inanmıyorsun ondan dedim. Birçok 7950 o hızı görür. V1 hatalı sürümdü hocam.
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    Buyur tüm değerler burada voltaj değeri v1'de ne olduğunu bilmiyorum alttakinde yük altındayken ki değerleri görebilirsin
    Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Çözülecek ne var daha? Adama inanmıyorsun ondan dedim. Birçok 7950 o hızı görür. V1 hatalı sürümdü hocam.

yahu hatalı sürüm deil bazı veski asus top versiyonlarının sogutma blogu sorunlu idi n-montaj hatasından dolayı ve ısınca sogutamıyordu kartı ben 1050 deil 1200 bile görüyorum ama v2 de acaba default voltaj degerleri yükseltilmişmi onu ögrenmek istiyorum v1 v2 sogutucu blogundan başka degişsen yanı yok

• archVillain A kullanıcısına yanıt
    Arkadaş o kadar iddialı söyledi ki göremez o değerleri diye yemin ediyorum lan yoksa ben 7970 mi aldım diye şüpheye düştüm
  • quote:

Buyur tüm değerler burada voltaj değeri v1'de ne olduğunu bilmiyorum alttakinde yük altındayken ki değerleri görebilirsin
    Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

olay anlaşılmıştır Default voltaj degerlerini yukarı çekmişler v1 lerde default max 994 v iken sende 1090 v görmüş

• bu gün nihayet oynama fırsatım oldu.Hikaye modunu 3-4 bölüm oynadım bf3 göre çok daha iyi olmuş Dıce sp de grafiklere baya abanmış:)
    sitemim;
    amd phonem 2 x6 1090t
    6gb ddr3 ram
    gtx 470 amp 1280mb
    256gb ssd
    ile sp de 1080p ulrta 4xaa 15-20fps alıyorum 2xaa ve high ta ise 25-30 fps,mp de ise 3,4 fps fazla alıyorum
    daha sonra yeni aldığım zotac gtx 670 amp ile sp 1080p ultrada 45-70 fps alıyorum
    multiplayerda ses sorunu var sesler tamamen gidip geliyor birde anlık takılmalar mevcut ve grafikler bf3 te oldugu gibi sp ye göre biraz kısılmış
    şuan için bf "4" olmamış ama bazılarının dediği gibi bf 3,5 te degil o kadar acımasız olmamak gerek:) bana göre 3.7 olmuş:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d_enjoy

bu gün nihayet oynama fırsatım oldu.Hikaye modunu 3-4 bölüm oynadım bf3 göre çok daha iyi olmuş Dıce sp de grafiklere baya abanmış:)
    sitemim;
    amd phonem 2 x6 1090t
    6gb ddr3 ram
    gtx 470 amp 1280mb
    256gb ssd
    ile sp de 1080p ulrta 4xaa 15-20fps alıyorum 2xaa ve high ta ise 25-30 fps,mp de ise 3,4 fps fazla alıyorum
    daha sonra yeni aldığım zotac gtx 670 amp ile sp 1080p ultrada 45-70 fps alıyorum
    multiplayerda ses sorunu var sesler tamamen gidip geliyor birde anlık takılmalar mevcut ve grafikler bf3 te oldugu gibi sp ye göre biraz kısılmış
    şuan için bf "4" olmamış ama bazılarının dediği gibi bf 3,5 te degil o kadar acımasız olmamak gerek:) bana göre 3.7 olmuş:)

Hocam peki mp'de death lag devam ediyomu? Hani adamı vuruyoduk 1-2 saniye sonra ölüyodu ya hani o sorun kalkmış mı? Betada daha iyi gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 30 Ekim 2013; 17:53:06 >

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.