Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kel_ferit

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

quote:

quote:

en yakın rakiplerinden Jetta ile kıyasladığımda daha geniş ve uzun olmasının yanı sıra 3 cm kadar da alçak bir kasa olmuş .

Bu araca mmt ve 1.4 dizeli koyup inşallah HARAKİRİ yapmazlar.

kesinlikle katılıyorum hocam ama gelişme var mı bilgim yok ; BMW ortaklığı, alınacak dizel motorlar vs...

Gecen bayide konuştuğumuzda 1.6 134 hp ve 8 ileri tam otm olma ihtimali var deniyordu.

onlar da olursa , geriye o zaman iç mekan kalıyor denilebilir herhalde

Kardeşine benzemez ise bu tasarimla ve BMW motor sanzimaniyla inletir resmen. Ama nedense bir sürpriz yapar bu Japonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guzel olmus bu sefer..Ama arkasi latitude

• quote:

Kardeşine benzemez ise bu tasarimla ve BMW motor sanzimaniyla inletir resmen. Ama nedense bir sürpriz yapar bu Japonlar.

valla global pazardaki en büyük silahıdır herhalde Corolla , TOYOTA'nın ,hata yaparlar kesinlikle . Honda'nın Civic'de yaptığı gibi .
  • arka kısmını oldukça beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yambol

quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

DH benzetme ekibi daha iyi bilir ama arkası Hyundai Elentra

yok şahin k

• 2.0 Dizel 184PS motorla 50.000 TL'ye gelirse ezip geçer.

Cruze 163PS ile ciddi bir etki yaptı 47.000'e. Eee... bu da Corolla. 3000 TL pahalı olsun hakkıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 5 Şubat 2013; 23:53:12 >
  • demek toyota istese yakışıklı design yapabiliyomuş..
    dünyanın en çok satan modeline bu tasarım yakışır
  • Dış tasarım olarak güzel olmuş.

İçi Auris'ten farklı olur umarım.
  • Gayet guzel olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

2.0 Dizel 184PS motorla 50.000 TL'ye gelirse ezip geçer.

Cruze 163PS ile ciddi bir etki yaptı 47.000'e. Eee... bu da Corolla. 3000 TL pahalı olsun hakkıdır.

2011'de yerli üretim VERSO 2.0 D4Dizel 60.000 tl'den 54.000'lere düşmüştü (kampanya ) , mesajı görünce o aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_ferit -- 6 Şubat 2013; 0:00:38 >
  • quote:

quote:

2011'de yerli üretim VERSO 2.0 D4Dizel 60.000 tl'den 54.000'lere düşmüştü (kampanya ) , mesajı görünce o aklıma geldi

2 litre motorlu araç pahalı olacak diye bir kural yok.

İstenirse bütün C sınıfı araçlar 2 litre motorla 40-50000 TL aralığına bütün firmalarca kar ederek satılır.

• Yeni nesil sanziman ve motorla fiyatlari dudak ucuklatacaktir.. Tasarimini begendim

• Beni de beğenenlere yazın, şimdi geriye tek bi soru işareti kaldı; iç mekan?
    O da güzel olursa estirir bence de..
  • ucuza gelirse neden olmasın
  • mevcut kasa baz 38-40.000'e alınabiliyor herhalde, ama daha da rekabetçi olması lazım
  • quote:

şu an full 1.4 dizel otomatik 60.000 tl iken 2.0 50.000 imkansız, 1.6 dizel bile o fiyata satılmaz. zaten corollaya 2.0 motor koymazlar koysalar da TR'de iş yapmaz.
  • beğendim fena gözükmüyor...
  • Önden honda arkadan Latitude.

Çüş lan :)
  • Sonra vay efendim toyota tasarım yapamıyor diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 hafta önce bazı arkadaşlar şu çakma PS çalışmasını diyorlardı Yeni Corolla için ve makara geçiyorlardı kendilerince , şimdi neredeler acaba ???

http://cdn3.worldcarfans.co/2013/1/8/large/929149921806820471.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_ferit -- 6 Şubat 2013; 1:45:42 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.