Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda steam atölye desteği olmayacak sanırsam. oyuna mod yüklediğimizde steamde ve rockstarclubda offline mı görüneceğiz? ayrıca enb modu çıktığında ve yüklediğimizde online olarak enb modlu oynayabilecekmiyiz?
    half life 2 ye grafik modu yükleyince steamde offline oynanıyodu. achivmentlarda işlemiyodu buyüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

22 Saat değil mi ya?

22 saat 40 dakika gibi bir süre ancak Türkiye'de internetler o kadar stabil değil Bu arada hesaplama 0 harcanmış AKK ile yapıldı, yani önceden bir harcamanız varsa bu süre daha uzun olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman bi format cakalim ssd ye

• kotayı niye dert ediyosunuz. ben kotayı 200gb aştığım halde mtu değiştirerek 1.3 mb/sn ile çatır çatır indiriyorum steamden. tek sıkıntı normalde hızım 1.6mb/sn kotayı aşınca 1.3mb/sn oluyo
    ha bide internete giremiyosunuz, steamde de dolaşamıyosunuz ama indirmeyi yapıyo. aynı şekilde uplaydende mtu değiştirerek stabil 1mb/s üstü indirebiliyosunuz. origindende aynı şekilde, torrentte stabil olmuyo ama, 300-800 kb arası gidip geliyo.
    hızım 16mbit. sizinki 8mbit ise 600le falan indirirsiniz. 25 se 2mb/s ile iner heralde. buarada en son mtu ile bişeyler indireli uzun zaman oldu. bişeyler değiştiyse bilmiyorum artık. 3 ay olmuştur en son kullanalı.

edit: mtu ne diyorsanız googledan bakabilirsiniz yeri burası değil çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 4 Nisan 2015; 14:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtakanTT

Bu sistem oyunu bana hangi ayarlarda oynatır ?

• Intel Core i7 Ivy Bridge işlemci
    • 2 GB NVIDIA GeForce GT650M + 2 GB NVIDIA GeForce GT650M [SLI]
    • 8 GB RAM

Cevap bekliyorum beyler.
  • türkçe yama geldikten sonra kayıtlı oyunlardan devam edebilecek miyiz herhangi bir sıkıntı çıkar mı? çeviri yapan ekip bununla ilgili bir bilgi verdi mi?
  • ssd e kurmasak ne değişecek şimdi bende 128 lik ssd var ama formattan sonra 70gb boş yer varsa yavaş yavaş şişiyor 40gb kalmış bi format atıp gta kursam ssd dolcak sistem yavaşlamaya başlayacak bence hiç gerek yok ben hdde kurmayı düşünüyorum
  • quote:

quote:

• 8 GB RAM

Cevap bekliyorum beyler.

Bir site var sistem bileşenlerini ekleyip oyun performanslarını tahmin edlyor, bulursam koyarım foruma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

türkçe yama geldikten sonra kayıtlı oyunlardan devam edebilecek miyiz herhangi bir sıkıntı çıkar mı? çeviri yapan ekip bununla ilgili bir bilgi verdi mi?

Oyunun türkçe yamasının çıkmayacağını düşünmem ike birlikte eğer çıkarsa save sorunu çıkarmaz.

• M.E.S.A.R.S M kullanıcısına yanıt
    Xbox controller ile Watch Dogs'u oynadım araba sürüşleri mouse ve klavyeye göre çok daha rahat oluyor, büyük ekranda oynamak daha zevkli olacağından GTA V'i de tv'ye aktararak oynayacağım, mouse ve klavye yanlızca nişan almada kolaylık sağlıyor controller'a alışmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Nisan 2015; 14:34:42 >
  • Nuuvem'de satılan GTA V İngilizce dil mevcutmu acaba. Yoksa tek Portekizce dilmi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehriyet -- 4 Nisan 2015; 14:44:54 >
  • quote:

quote:

• 8 GB RAM

Cevap bekliyorum beyler.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1308&game=Grand%20Theft%20Auto%20V
    http://www.pc-specs.com/pc-custom-builder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 4 Nisan 2015; 14:42:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

türkçe yama geldikten sonra kayıtlı oyunlardan devam edebilecek miyiz herhangi bir sıkıntı çıkar mı? çeviri yapan ekip bununla ilgili bir bilgi verdi mi?

Oyunun türkçe yamasının çıkmayacağını düşünmem ike birlikte eğer çıkarsa save sorunu çıkarmaz.

ekibin adını hatırlamıyorum ama şu an türkçe yama %99 bitmiş durumda yapımcı ekip oyun çıktıktan sonra son bir kez daha test edip yayınlayacaklarını söyledi. türkçe yama çıkacak haberin olsun mutlu ol biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurutucu

GTA 5 PC Steam üzerinden 7 Nisanda indirilecekmiş şeklinde bir haber okudum leadergamer sitesinde sizce doğru mudur?

Rockstar Games, bugün resmi sitesinden yaptığı bir açıklamayla Grand Theft Auto V'in ne zaman ön yüklemeye açılacağını duyurdu.

Belirtilene göre GTA V'i ön sipariş eden PC oyuncuları 7 Nisan'dan itibaren hem Rockstar Warehouse, hem de Steam üzerinden oyunu indirebilecekler. Rockstar oyunun saat kaçta ön yüklemeye açılacağını önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiriyor.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204657218

Ön yükleme sadece o. İndiriyorsun; ama o kadar. Oyun çıkış tarihinde açılacak, o zaman oynanabilecek.

Hem açıklama Rockstar Games'in resmî sitesinden. Doğru olmama olasılığı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

• 8 GB RAM

Cevap bekliyorum beyler.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1308&game=Grand%20Theft%20Auto%20V

Verdiğin ikinci sitede dizüstü bilgisayar donanımları seçilemiyor gördüğüm kadarıyla.

Ha, dizüstü bilgisayardaki bir ekran kartının masaüstü bilgisayar için olan ekran kartları arasındaki en yakın muadili eklenebilir.

• komşu çocuğu kullanıcısına yanıt
    Bende 250 lik ssd var format atıp sadece gta ve ets 2 yüklerim tamam işte.Birde birkaç program falan
  • Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Yakıştı beeh
  • 7sinde preload açılması çok iyi oldu :) AKK'yi 100 gbye çıkardım.. hızımı da modemden 3 mbite sınırladım 3 daire kullandığımız için.. sabırsızlıkla bekliyorum 16 mbit internetimle açılsın preload kökleyecem :) sabırsızlanmamak elde mi yaaaa
  • Hemen 2 tane encard cikart. Steam hesabina 50ser tl yukle her kartla. 2. ay da ayni seyi yaparsan oyunu steamden 90 tlye almis olursun. Aile bireylerinle birlikte toplam 4 encard cikarirsan hemen bu ay da alabilirsin oyunu 90 tlye. 35 dolar gibi bi fiyata almis olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maskeli Bilo -- 4 Nisan 2015; 14:59:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

• 8 GB RAM

Cevap bekliyorum beyler.

Verdiğin ikinci sitede dizüstü bilgisayar donanımları seçilemiyor gördüğüm kadarıyla.

Ha, dizüstü bilgisayardaki bir ekran kartının masaüstü bilgisayar için olan ekran kartları arasındaki en yakın muadili eklenebilir.

Donanım oluşturma sitesi olduğundan olabilir.
    Yalnız ilk site gayet başarılı tahminler yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.