Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murt82 kullanıcısına yanıt
    AKK Sınırsız olacak demedim nasıl okuyorsunuz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hero-

Kulak içi kulaklıklar da marka olarak pek bilgim yok ama sennheiser marka için iyi diyorlar, modellerine göz atabilirsin. Benim kullandığım oyuncu kulaklığı Creative Tactic 3D Sigma modeli.

Benim müzik dinlemeye ihtiyacım var.Zaten ayak sesini benim kulaklıkla dinliyorum.
  • Heyecanla bekliyoruz.

• Gta v onlinede para kazanma olayı nasıl arkadaşlar nasıl para kazanıyoruz bide haritalar en fazla kaç kişi oluyo

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    Karakteri beğendiğim için kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murt82

Gta v onlinede para kazanma olayı nasıl arkadaşlar nasıl para kazanıyoruz bide haritalar en fazla kaç kişi oluyo

30 kişiye kadar haritalar olacak deniyor.
  • Şu oyun Türkçe olsaydı yıkılırdı buralar ama işte yama çıkana bekleyip göreceğiz
  • Beyler gta V'i steam'e key olarak alabileceğim uygun bir site var mı? 180 tl bütçem yok benim steamden alamıyorum. Daha uygun bir yer bulabilir miyim? Ne biliyim en azından 100 tl falan olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

oyun çıkar çıkmaz vatan stoklarinada gelirmi beyler

sevkiyat durumuna göre değişebilir herhangi bir sorun olmazsa aral 13 ünde teknoloji hipermarketlerine gönderir

peki diğer ürünlere olduğu gibi oyuna da taksit yaparlarmi tek seferde 180 TL vermek agir geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA 5 PC Steam üzerinden 7 Nisanda indirilecekmiş şeklinde bir haber okudum leadergamer sitesinde sizce doğru mudur?

Rockstar Games, bugün resmi sitesinden yaptığı bir açıklamayla Grand Theft Auto V'in ne zaman ön yüklemeye açılacağını duyurdu.

Belirtilene göre GTA V'i ön sipariş eden PC oyuncuları 7 Nisan'dan itibaren hem Rockstar Warehouse, hem de Steam üzerinden oyunu indirebilecekler. Rockstar oyunun saat kaçta ön yüklemeye açılacağını önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiriyor.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204657218

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurutucu -- 4 Nisan 2015; 13:25:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurutucu

GTA 5 PC Steam üzerinden 7 Nisanda indirilecekmiş şeklinde bir haber okudum leadergamer sitesinde sizce doğru mudur?

Rockstar Games, bugün resmi sitesinden yaptığı bir açıklamayla Grand Theft Auto V'in ne zaman ön yüklemeye açılacağını duyurdu.

Belirtilene göre GTA V'i ön sipariş eden PC oyuncuları 7 Nisan'dan itibaren hem Rockstar Warehouse, hem de Steam üzerinden oyunu indirebilecekler. Rockstar oyunun saat kaçta ön yüklemeye açılacağını önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiriyor.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204657218

Rockstar resmi sitesinden aciklama yaptiysa yalandir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaliG- -- 4 Nisan 2015; 13:29:12 >
  • Anlaşmalı banka kartlarına 9-12 ay taksit seçeneği vardır muhtemelen
  • önyükleme ertelenirse şaşırmayın
  • Ben ilk başta kadın karakter açmak istiyorum.2. karakteri açtığımda oyun içi paramı 2. karakterimde de kullanabiliyor muyum?
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Gift olarak satan arkadaşlar var 120-130 tl falan satıyorlar.

• Oyun klasik 8mbit 50gb akk ile 23 saat gibi bir sürede inecek. HDD'ler ısınacak

• multiTYRT kullanıcısına yanıt
    22 Saat değil mi ya?

• arkadaşlar birkaç sorum olacak..
    ilki şu oyun 65 gb fakat yapacağımız indirme 65 gb olmayacak sanırım değil mi? bundan önce başka yüksek boyutlu oyunları indirirken kapladığı yerin nerdeyse yarı yarıya olan kısmını download ettiğimi hatırlıyorum..
    2.si ise sssd'de 82 gb yer var acaba oyunu ssdye yüklemek risk mi, bana çok faydası dokunur mu, bunun üstüne bir de heist güncellemesi gelirse boyutu sanki aşar gibi 82 gbyi
  • 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.