Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.206
Cevap
252
Favori
1.561.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brandt

Yıl olmuş 2015 hala sistem gereksinimi bekleyenler var. Az buçuk tahmin yapabilirsiniz çalıştırır mı çalıştırmaz mı diye.. Sistem gereksinimleri tamamen saçmalıktır. Fifa 15 önerilen için 8 gb ram istiyordu, 4 gb çalıştırdı. Ekran kartıda düşük modeldi yinede çalıştırdı full ayarda 60 fps kilitli şekilde.

Mesela dayz için istediği sistemin 5 katı yüksek sistemle 30 fps kitleyemeyen arkadaşım var..

Düşük - Orta ayarlarda oynamak için 4 çekirdekli 3 ghz bir işlemci, Hd 7850 yeterli olacaktır..

Orta - Yüksek için Fx 6100 dengi işlemci, Gtx 660, 660ti, 670 ve dengi ekran kartları yeterli olacak..

Ultra grafikler içinde Gtx 680 ve dengi kartlar yeterli olacak.. Olabilir demiyorum olacak yani. Aynen bu şekilde olacak.

kesinlikle katılmakla beraber yukardaki mesajımdada belirttim arkadaşlar bu oyun 1080p de bir apu(ps4 ve xbox ın işlemcileri apudur - cpu+gpu) ve 8gb sistem belleği ile çalışıyorsa ya 7870 im var oynarmıyım demenin anlamı yok.orta - üst seviye bir sisteme sahipseniz oyun zaten sizi üzmez ama sistemi güncel olmayan arkadaşlar kesinlikle min spec leri beklemeli...
  • bu oyun bi harika dostum. benim bugüne kadar gördüğüm en iyi oyun. (oynayamayacak)

EDIT: This item will be released on January 27, 2015. [27 OCAK 2015]

source:http://www.amazon.com/gp/product/B00KVXB5YQ/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00KVXB5YQ&linkCode=as2&linkId=YOENTXTY6GYK4X5O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut9334 -- 7 Ocak 2015; 6:50:28 >
  • Valla açık söyliyim Kutulu + Kdv li Faturalı almak istediğim (şirket) için Araldan 160 TL ye aldım.

edit: eksileyenlere not: İnternetim yavaş uğraşamam download ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 9 Ocak 2015; 13:08:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

Valla açık söyliyim Kutulu + Kdv li Faturalı almak istediğim (şirket) için Araldan 160 TL ye aldım.

Tebrikler. Tüm Forum olarak Seni Kocaman Alkışlıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

quote:

Yıl olmuş 2015 hala sistem gereksinimi bekleyenler var. Az buçuk tahmin yapabilirsiniz çalıştırır mı çalıştırmaz mı diye.. Sistem gereksinimleri tamamen saçmalıktır. Fifa 15 önerilen için 8 gb ram istiyordu, 4 gb çalıştırdı. Ekran kartıda düşük modeldi yinede çalıştırdı full ayarda 60 fps kilitli şekilde.

Mesela dayz için istediği sistemin 5 katı yüksek sistemle 30 fps kitleyemeyen arkadaşım var..

Düşük - Orta ayarlarda oynamak için 4 çekirdekli 3 ghz bir işlemci, Hd 7850 yeterli olacaktır..

Orta - Yüksek için Fx 6100 dengi işlemci, Gtx 660, 660ti, 670 ve dengi ekran kartları yeterli olacak..

Ultra grafikler içinde Gtx 680 ve dengi kartlar yeterli olacak.. Olabilir demiyorum olacak yani. Aynen bu şekilde olacak.

kesinlikle katılmakla beraber yukardaki mesajımdada belirttim arkadaşlar bu oyun 1080p de bir apu(ps4 ve xbox ın işlemcileri apudur - cpu+gpu) ve 8gb sistem belleği ile çalışıyorsa ya 7870 im var oynarmıyım demenin anlamı yok.orta - üst seviye bir sisteme sahipseniz oyun zaten sizi üzmez ama sistemi güncel olmayan arkadaşlar kesinlikle min spec leri beklemeli...

bu dedikleriniz port olmayan geliştirme platformu pc için olan oyunlar için sonuna kadar geçerlidir. fakaaat iş gta iv hatta geriye gidelim san andreas gibi pc portunda batırılmış örnekleri bilince insanların aklında soru işaretleri oluyor. yine ilk cümleme geri dönüyorum max payne3te de pcye ayrı ekiple geliştirildiğinde ne kadar harika sonuç olduğu da ortada , eğer söylentiler gerçekse ve gta v için pc portunda aynı ekip görevlendirildiyse çok başarılı olacaktır
  • https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-preorder-steam-cd-key-global.html
    biraz daha düşerse g2adan alacağım
    Aral gameye kalsak y..ğı yedik adamlar 180 liraya oyun satmaya çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkke -- 7 Ocak 2015; 9:33:46 >
  • Steam gelse de alsak :)
  • Beyler bu özelliklerle GTA5'i hangi ayarlarda oynarım
    windows7 64 bit
    8 gb ram
    amd fx(tm)-6300 six-core processor (6cpu) ~3.5ghz
    amd radeon r7 265 (yaklaşık toplam bellek 4gb)

dxdiag'da yazanları yazdım aynen. bu işlerden pek anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağa mı didin? -- 7 Ocak 2015; 9:26:38 >
  • Watch dogs için kopartılan kıyametin yapılan reklam kampanyasının yarısı Gta 5 pc sürümü için yapılsaydı millet apple store tarzı çıkış tarihinde kapısında kuyruk olurdu. Rockstar çok değişik bir politika izliyor garip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

quote:

bu dedikleriniz port olmayan geliştirme platformu pc için olan oyunlar için sonuna kadar geçerlidir. fakaaat iş gta iv hatta geriye gidelim san andreas gibi pc portunda batırılmış örnekleri bilince insanların aklında soru işaretleri oluyor. yine ilk cümleme geri dönüyorum max payne3te de pcye ayrı ekiple geliştirildiğinde ne kadar harika sonuç olduğu da ortada , eğer söylentiler gerçekse ve gta v için pc portunda aynı ekip görevlendirildiyse çok başarılı olacaktır

o zamanlar pc ve konsol mimarisi farklıydı fakat şu anki nesilde pc de konsollarda x86 mimarisi kullanıyor bu da portları kolaylaştırıyor ve daha optimize olmasını sağlıyor
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Medium
  • berkke kullanıcısına yanıt
    Gift ile karıştırdık :)

Gift için bölge kısıtlaması gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Ocak 2015; 11:21:53 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aha kesin bilgi mi ? .Ee nereden alicaz şimdi 160 tl bayılıp arala mi tokatlancaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

g2a'dan alacağınız keyi, TR steam'de etkinleştiremezsiniz.

alakası yok, her yerde etkinleştirilebilir.
  • Gift ile karıştırdık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Ocak 2015; 11:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Aha kesin bilgi mi ? .Ee nereden alicaz şimdi 160 tl bayılıp arala mi tokatlancaz

En kötü ihtimal GMG, Amazon gibi yerlerden 60 dolara alırız. Yine Aral'dan ucuza gelir. Aral alacağımız son yer olur. Büyük ihtimal GMG'de indirim kuponu falan da olur. Daha da ucuza gelir.

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    Gift ile karıştırdık :)

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Ne panik yaptiriyon adama Zaten telekom ile kavga ediyorum ısrarla kabul etmiyorlar sıkıntıyı.

• Steam 130 'dan pahalı olursa param G2A'nındır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2A Key olarak my yolluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.