Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepennthe -- 6 Şubat 2013; 13:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

O çapalı elemanlar ne acaba?
    Capture için kılıç sallayan elemanın işini yapmak isterdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

O çapalı elemanlar ne acaba?
    Capture için kılıç sallayan elemanın işini yapmak isterdim...

Sea Giant olabilirler warcraft evreninde buna benzer yaratıklar vardı sağlam düşmanlar galiba :)

Aynen Biz ki Kartal Tibet'in tarkanları Cüneyt'in filmleriyle büyümüş nesiliz yeminle on numara combat animasyonları çıkarırdık

• Gameinformer sayfa taramaları (paylaşmamız sorun olmaz heralde)

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• 2. oyunda kılıç dövüş sistemi neden gerilemişti anlayabilmiş değilim halen , diğer tüm özelliklerini beğenmiştim bunuda düzeltirlerse tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 6 Şubat 2013; 22:29:11 >
  • 2014'te Witcher bitecek, şu andan başlıyorum ağlamaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Gameinformer sayfa taramaları (paylaşmamız sorun olmaz heralde)

Evine kadar gelip bulacaklar seni :)

Şaka bir yana Geralt'a sakal gereksiz çok yakışmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Evine kadar gelip bulacaklar seni :)

Şaka bir yana Geralt'a sakal gereksiz çok yakışmış.

Psycho squad gelmedikçe sıkıntı yok.

Sakal gerçekten iyi gitmiş bende beğendim. Millet zaten başlamış Collectors Edition da sakalı istiyorum diye.
  • Ben 2. oyundaki dövmeyi istiyorum :) Bütün oyun boyunca boşuna dolanmadım o dövme ile
  • Bu sefer save import olayı daha geniş çaplı olur heralde. Kuzey sınırının kaderini çizdik sonuçta. Seçimlerimizin Nilfgaard saldırısından nasıl etkilendiğini görürüz umarım (seçimlere göre çok güçsüz kaosa atılmış bir Kuzey sınırı bırakmakta mümkündü).

Oyun W2 den 9 ay sonrasında geçiyormuş bu arada. Hem yanılmıyorsam Shani nin memleketi oyunun geçeceği yerlere yakınmış. W3 te görebiliriz diyorlar.
    Gameinformer sayfalarında bulunan 2 sample parçayı da dinledim. Müzikler şimdilik iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 8 Şubat 2013; 15:45:30 >

• Bana biraz sallayacaklar gibi geliyor import olaylarını (bakınız W1 den W2 ye gibi) 2. oyundan 10 ay gibi sonra geçiyor bu oyun ve daha çok Geralt odaklı.
    Anca kurtardığımız, yardım ettiğimiz elemanları görürüz az biraz, belki de 1-2 değişik görev olur ama politik çevreyele ilgili "canon" gidecekler bence. Üstüne basa basa Geralt artık başkaları için savaşmayı bıraktı diyorlar habire.

Yaratık avlamadan önce baya bir hazırlık yapmamız gerekecekmiş artık, önce olay yeri inceleme yapıp sorunun asıl kaynağnı bulacakmışız (CSİ Witcher :)) sonra gidip kitaplardan araştırma yapmak gerekliymiş (Supernatural :)) yaratığın zayıf noktalarını, anatomisini öğrenip öyle dalacakmışız aksiyona veya hiç aksiyona girmeden tuzaklarla, kandırmacayla yenecekmişiz. Önceki oyunlardaki gibi aslında, sadece daha detaylı.
  • Biri Aurora engine biri yeni oyun motorumuz ondan çok iyi yapamadık demişlerdi W1-W2 save import için. Ayrıca Witcher 1 yapılırken 2 nin üstünde çok düşündüklerini sanmıyorum ama Witcher 2 yapılırken 3ü daha göz önüne alarak yapmışlardır bence. Bıraktığımız politik durum oyunu tamamen etkileyecek birşey değildi zaten. Birkaç kısa dialog yada açılış videosunda durumu anlatsalar yeterli olur. Nilfgaard her şekilde saldırıyor çünkü.

Monster hunting olayı iyiymiş. Witcher 2 nin en büyük eksilerinden biri buydu bence. Kayran a hazırlık ve birkaç quest iyiydi bunların haricinde pek Witcher gibi hissetmiyorduk sürekli acelemiz olduğundan. Witcher 1 de ise tüm bunlar daha detaylı hazırlanmıştı. Umarım dedikleri gibidir sistem.

Edit: Yeni röportajhttp://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/08/designing-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Seçimlere göre giden 3 farklı epilogue olacakmış. Bunlar Witcher 2 gibi aynı questin farklı halleri olarak değil tamamen değişik bitişler olarak gelecekmiş karşımıza.

Edit 2: Hikayeden spoilerlar

-Nilfgaard neredeyse Pontar nehrine gelmiş.
    -Geralt artık pek macera peşinde değilmiş. Aradığı kayıp aşkını bulup daha başka şeylerle uğraşmak istemiyormuş. Yani seks hayatıda eskisi kadar aktif olmayacak. Hayatı ve ilişkileri üzerine yoğunlaşacak.
    -Her ne kadar aşkı başka biri olsada Triss ile birşeyler yaşadı 2 oyun boyunca. O yükü hala taşıyor (Triss-Yen seçimi onaylandı ).
    -İkinci oyun sonunda Triss le başka yönlere gitmişler işleri olduklarından. Ama aralarındaki ilişkiye isim koymadan veya bitirmeden. Witcher 3 başında birbirlerini uzun süredir görmemiş olacaklar fakat aralarındaki ilişki çekim yinede hissedilecek.
    -Scoia'tael değişmiş. Iorveth artık eskiden olduğu adam değil.
    -Temeria dağılmış.
    -Roche artık Foltest in adamı değil.
    -Zoltan ve Dandelion, Nilfgaard lılara yakın savaş alanlarından uzaklaşmışlar.
    -Witcher 3 ün senaryosu seri içinde en önemlisi olacakmış (Geralt ın kişisel hikayesi sonuçta).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 11 Şubat 2013; 15:53:14 >

• Sabırsızlıkla bekliyorum mükemmel bir oyun olacak
  • The Witcher 2 de en son nilfgaardlı ordusu kuzeye savaş ve yağma için gidiyordu galiba konusu kaldığı yerden devam ediyor.
  • Witcher'in üstüne RPG tanımam oynanış görsellik konu hepsi müthiş:)
  • ya evlenmeden oynamak gerek bu baş yapıtı witcher 2 yi 2 defa bitirmiştim.Hayatımda oynadığım en iyi oyundu diyebilirim.hiçbir oyuna bu kadar kaptırmamıştım kendimi.2013 yılının sonunda çıksa bari

witcher 2 deki save dosyamızı kullanabilecek miyiz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsuma -- 13 Şubat 2013; 16:47:47 >
  • İkinci oyunun sonunda külliyen yanlış seçimler yapmıştık, son 4-5 saati yeniden oynamak lazım. Gerçi nasıl çuvalladığımızı sonradan öğrenmiştik, oynarken jeton düşmemişti.

Kafa kol daldıydık ejdarhaya, oh ne güzel ayıkladık derken (o saate kadar yaptığımız seçimler genelinde bakınca) bir çuval inciri berbat etmişiz meğer haberimiz yok.
  • PC lerde nasıl bir sistem ister acaba

PS 4 ve new xbox'a çıkarsa yeni nesil konsol alma sebebi
  • Witcher 2 deki mini oyunlar daha kapsamlı olmalı bence.bilek güreşi mesela daha detaylı olabilir.bilek ve kas geliştirmek için antreman yapmak bunu gene mini oyunlarla geliştirmek.sonra 4-5 kişi yen bitti olmamalı.yüksek levelli rakipler için belli seviyeye ulaşmak gerekmeli falan filan.fable daki çalışma sistemi oyunda olabilir.değişik işlerde çalışabilmek güzel olur,hemde para kazanabilmek,çalıştığımız işe göre yeteneklerimiz gelişmesi..

fight clup devam etmeli. her gittiğimiz kasaba ya da şehirde bir fight clup olmalı
  • Buraya yazsam mı bilemedim ama

GoG de bir sürü RPG oyunu %50 indirimde. Witcher, Divinity, Gothic serisi gibi.
    Link
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.