Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atsuma

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

GTA V ten biraz daha büyük harita ama GTAV in büyük bir kısmını da deniz kaplıyor. W3 te kara parçası daha çok. Ek olarak zindanlardır, mağaralardır, saraylardır var içine girilip gezilecek.(bir de boyutlar arası gezme olabilir) Gez gez bitmez gibi geliyor bana.

Bu arada, GoG dan alanlar için indirme dosyaları görünmeye başlamış hesaplarında ama daha indirmeye izin yokmuş Bugün veya yarın açılacak ön yüklemeye gibin.

GTA nın haritasından hem daha büyük GTA 60GB Witcher 3 25GB (hem de açık alanda gezerken loading yapmayacak) ilginç gerçekten. GTA da da yaşayan bir dünya var. Witcher 3 de de aynı yaşayan bir dünya bir de ekosistem olacak. Witcher 3 her konuda bizleri şaşırtacak gibi. şu oyunun 25 GB olması şaşırttı beni. (Not: xbox one için konuşuyorum) diğer platformlar daha fazla alan isteyebilir.

Yer kaplayan genelde ses dosyaları ve ara sahnelerdir. Yüksek çöüzünürlüklü kaplamalarda baya yer kaplar. Çok fazla ara sahne olmadığını gösteriyor bu. GTA V te hem görevlerden önce hem de görevlerden sonra ara sahneler giriyor devreye uzunca, bayada görev var.
    PC de 40 GB yer kaplayacakmış oyun, 25 GB indirilecek dosya büyüklüğü olabilir.

• Beyler D&R da ön sipariş kapatılmış pc için bilgisi olan var mı ?
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Stokları tükendi galiba. Hepsiburada'da da var, kargo dahil 63 lira.
  • Stokların tükenmesi çok iyi haber umarım bunlar farkedilir. Steam'de Witcher 1 ve 2 çok komik rakamlara alınabiliyor şu anda almadıysanız mutlaka bakın derim. Akşam 8'de bitiyor indirim.

http://store.steampowered.com/sale/witcherfranchise
  • Şaka maka bir kaç gün kaldı. =)
  • Arkadaşlar sistemim i7-4700MQ gta765m 16gb ram sizce nasıl kaldırır sistemim?

mobil ekran kartı olduğu için bazen tahmin edemiyorum oyunların nasıl kaldıracağını ve can you run it sitesi genellikle hatalı test ediyor laptopları.
  • 8 gün önceden pre load açılmış ve sadece 22gb
  • Gog da açılmış pre load(steamde yok henüz ama o da yakındır herhalde) ama serverlar çökmüş galiba
  • Sonunda çıkacak şu oyun, cidden mutluluk çöktü üstüme, the witcher 1 ve the witcher 2 efsaneydi. Oyun oynamayı 3 önce bıraktım, zaten çok abartı süre oynamaz idim, bıraktıktan sonra ara sıra battlefield 3 multi atıyordum onu bile biraktım ama tek unutamadığım, bayıldığım, hastası olduğum oyundur bu. Böyle bir hikaye, atmosfer her şeyi harika, daha dnr da çıktığında ön sipariş ettim, şubattan mayısa ertelenince çok üzüldüm ama mutlu son artık :) Paylaşayım dedim, foruma çok post atmam ama beni gören görüyordur bazen, Avatarım bile Witcher sign dır, Geraltın taktığı kolyenin kırmızı temalısıdır. Mükemmel bir oyun olması dileğiyle.
  • inceleme ambargosu yarın bitiyor değilmi?yarın gelecek ilk puanlar?
    şöyle 95-100leri görelimde oyun çıkmadan iyice heveslenelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarından itibaren incelemeler akmaya başlayacakmış, siteler PS4 versiyonları verilmiş inceleme için. Gamespot yazarlarından biri olan Kevin VanOrd (nadir güvendiğim tiplerden endüstride) "100 sürdü bitirmem incelemeden önce" diyor, 1 hafta oynamış komple. Baya bir yazacakmış yarın görecez bakalım nasıl buldu.

https://twitter.com/fiddlecub/status/597640247128641536
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

8 gün önceden pre load açılmış ve sadece 22gb

Hangi Platform ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

quote:

Hangi Platform ?

gogdan alanlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

GTA V ten biraz daha büyük harita ama GTAV in büyük bir kısmını da deniz kaplıyor. W3 te kara parçası daha çok. Ek olarak zindanlardır, mağaralardır, saraylardır var içine girilip gezilecek.(bir de boyutlar arası gezme olabilir) Gez gez bitmez gibi geliyor bana.

Bu arada, GoG dan alanlar için indirme dosyaları görünmeye başlamış hesaplarında ama daha indirmeye izin yokmuş Bugün veya yarın açılacak ön yüklemeye gibin.

Aynen onlarıda hesaba katarsak koskoca bir dünya çıkıyor ortaya, yan görev vb. aksiyonlarda keyifli olursa, köküne kadar kurutcam tüm mekanları inş. :)

• quote:

Ayıptır ya bir anda sevindim bende steamde geldi diye : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

acı gerçek.

http://leadergamer.com.tr/the-witcher-3-wild-huntin-ilk-duyuruldugu-gun-hali-ile-simdiki-hali-karsilastirildi-72751.html

hep bu konsol hegomonyası yüzünden

Biz pc ciler önceki nesilde neler çektik şimdi aynısını yeni nesil diye geçen çöp konsollar yüzünden gene çekmeye devam edeceğiz.İnşallah pc ye çıktıktan bir süre sonra patch le falan grafik artırma yaparlar.Yapmasalarda sıkıntı yok orası ayrı.Adamlar garibim napsın konsol piyasasından pay kapmak ve konsol sürümünü çok ezik göstermemek için buna başvurdular.Bu lanet konsollar yüzünden daha nice oyunlar heba olacak.Şimdi bu yazdıklarımı görüpte sadece grafiğe odaklandığımı düşünmesin.Tabiki herşey grafik değil ama grafik dışında zaten bu oyunda bir sıkıntımız endişemiz yok.Elimizdeki güçlü donanımlardan artık tam verim almak istiyoruz.Artık yeter gına geldi.Daha iyi grafikler görmek hakkımız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

acı gerçek.

http://leadergamer.com.tr/the-witcher-3-wild-huntin-ilk-duyuruldugu-gun-hali-ile-simdiki-hali-karsilastirildi-72751.html

hep bu konsol hegomonyası yüzünden

Biz pc ciler önceki nesilde neler çektik şimdi aynısını yeni nesil diye geçen çöp konsollar yüzünden gene çekmeye devam edeceğiz.İnşallah pc ye çıktıktan bir süre sonra patch le falan grafik artırma yaparlar.Yapmasalarda sıkıntı yok orası ayrı.Adamlar garibim napsın konsol piyasasından pay kapmak ve konsol sürümünü çok ezik göstermemek için buna başvurdular.Bu lanet konsollar yüzünden daha nice oyunlar heba olacak.Şimdi bu yazdıklarımı görüpte sadece grafiğe odaklandığımı düşünmesin.Tabiki herşey grafik değil ama grafik dışında zaten bu oyunda bir sıkıntımız endişemiz yok.Elimizdeki güçlü donanımlardan artık tam verim almak istiyoruz.Artık yeter gına geldi.Daha iyi grafikler görmek hakkımız.

İnşallah. EE ile grafik patchi gelmesi ümidiyle bekleyelim.

• PC grafikleri en top noktaya gelecektir zamanla, evt ilk başta konsollarla çok fark olmasın diye kısık geliyor, ama dediğim gibi çoğu oyunda basit .cfg ayarları bile işler hallediliyor

• Şu önceki hali ve şimdiki haline niye bakıyorsunuz anlamıyorum. Birebir aynı mekandaki görüntü olsa tamam diyeceğim ama öyle değil.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.