Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu sürüm steam mi yoksa cd Project nin kendi pazarı olan gog mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_74

Kutulu sürüm steam mi yoksa cd Project nin kendi pazarı olan gog mu

GOG
  • Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Hocam Bloodborn'u anlamanın pek mümkün olmadığını yine siz kendi ifadelerinizle savunuyorsunuz baktığınız zaman. Oyundaki boşlukları doldurmayıp oyuncunun hayal gücüne bırakmak bana göre mistik değil işin kolayına kaçmaktır. Şu da olabilir bu da olabilir türü bir hikaye bana gizemli görünmez şahsen. Evet herkesin kabul edeceği üzere oyuna yerleştirilen parçalar asıl hikayeyi derinleştirir bu konuda kötü bir iş yaptıklarını da düşünmüyorum. Lakin oyunda karşılaştığım NPC lerle konuşmama, hatta yetinmeyip forumlarda olası hikayeyi araştırmama rağmen . Bulabildiğim tek şey herkesin kendi hayal gücü ile yorumlaması... Witcher oyunlarında ise yaratılmış devasa bir evren ve bu evrene ait hikayelerden birini çok daha açık ve anlaşılır oynuyoruz. Bu ikisini yan yana koyunca bana makul gelen Witcher oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_74

Kutulu sürüm steam mi yoksa cd Project nin kendi pazarı olan gog mu

kutulu sürümden gog key'de çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Hocam Bloodborn'u anlamanın pek mümkün olmadığını yine siz kendi ifadelerinizle savunuyorsunuz baktığınız zaman. Oyundaki boşlukları doldurmayıp oyuncunun hayal gücüne bırakmak bana göre mistik değil işin kolayına kaçmaktır. Şu da olabilir bu da olabilir türü bir hikaye bana gizemli görünmez şahsen. Evet herkesin kabul edeceği üzere oyuna yerleştirilen parçalar asıl hikayeyi derinleştirir bu konuda kötü bir iş yaptıklarını da düşünmüyorum. Lakin oyunda karşılaştığım NPC lerle konuşmama, hatta yetinmeyip forumlarda olası hikayeyi araştırmama rağmen . Bulabildiğim tek şey herkesin kendi hayal gücü ile yorumlaması... Witcher oyunlarında ise yaratılmış devasa bir evren ve bu evrene ait hikayelerden birini çok daha açık ve anlaşılır oynuyoruz. Bu ikisini yan yana koyunca bana makul gelen Witcher oldu

Yapmayın hocam ya. Oyundaki her bir itemin açıklamasında bir hikaye var resmen. Benim için ikisi de muhteşemdir. İşin kolayına kaçmıyorlar tam tersi böyle bir anlatım yapmak daha zor direkman hikayeyi anlatmak yerine birbirini destekleyen ama ucu açık parçaları bırakıyorlar. Oyunda her bir npc, heykel, yazının ayrı bir anlamı var. Bazıları birini diğerine göre daha çok sevebilir tabi ama bu diğerinin kötü olduğu anlamına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

Az kaldı

Gün sayıyoruz artık. Uzun süredir bir oyunu böylesine beklediğimi hatırlamıyorum,en son GOW 3 için bu kadar heyecan yapmıştım.
  • PS4 için d&r'dan ön siparişi az önce verdim. Daha önce hiç witcher oynamadım ama bu oyunun videoları beni etkiledi bakalım umarım güzel olur.
  • Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Hocam Bloodborne Ps4'te şu ana kadar oynayıp en fazla zevk aldığım oyundur. Fakat hikaye anlatımı konusunda tam olarak neyi başardığını anlamakta zorluk çekiyorum. Oyun, bana gelişme kısmının olmadığı sadece giriş ve sonuçla yetinilen bir kompozisyon gibi geldi. Oyundaki NPC'ler ya da keşfettiğimi parçalar hikayeden çok sanki atmosferi tamamlasın diye konulmuş. Oyunu oynadığınız da bir şeylerin varlığını hissettiriyor fakat ne olduğunu hayal gücünüze bırakıyor. Ve gerçekten ben bu tür bir anlatımı daha doğru ifadeyle koca boşluğa iyi hikaye sınıfına sokamıyorum. Ve yine belki sırf bu yüzden oynarken karakterle hiç bütünleşemedim, kim olduğunu nereden geldiğini hiç umursamadım. Witcher'da ise benzer şekilde NPC'lerin konuşmalarında, etrafta bulduğunuz nesnelerden orada yaşanılanlara dair ipuçları keşfediyorsunuz ve firma bununla yetinmeyip sizi bıraktığı dünyada kim olduğunuzu, ne yapabileceğinizi güzel bir hikaye ile sunuyor. Tekrar ifade edeyim, Bloodborne kötü oyun demedim,sizinde atını çizdiğiniz gibi birinin iyi olması diğerini kötü yapmak zorunda değil fakat kıyaslama yapıyorsak birinin diğerine üstünlüğünü savunmak kadar doğal bir durum yok

• Börcır kullanıcısına yanıt
    Haber siteden kaldırıldı çünkü fail babasını verdiler. İlk başta resmi yama geliyor dendi, habere sayısız meaj atıldı sonra hemen habersiz nedensiz kaldırıldı.

Üstüne ayıp oldu sanırım deyip forumda gayri resmi geliyor diye murat bey tarafından bir konu açıldı. Orada bir arkadaş dh'den sanırım murat bey ile biraz atışmış. Murat bey'de biraz laf salatası yapıyor konuda.

Neyse türkçe bir yama gelecekse de uzun bir süre beklenecektir. Merlinde ki forum konusu bu nasıl haber çarpıtılır iyi bir örnek.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    aldığım duyumlara göre sonradan da gelecek olsa o yama iptal, resmi bir çalışma olmayacakmış.
  • D&R'da tükenmiş hepsiburada'dan 63 tl ve kargo ücretsiz şeklinde alınabiliyor . D&R yerine hepsiburada'dan alsak birşey kaybetmiş olur muyuz?
  • burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın ki oyun aynı oyun.
  • Vaybe d&r da tükenmiş harbiden, ön siparişte bitti :) iyki geçen hafta vermişim siparişi

• quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    - hidden treasure
    - dungeon
    - monster nest
    - place of power
    - person in difficulties
    - war loot
    - smuggler hideout
    - guarded treasure
    - abandoned place
    - bandits camp
    - monster camp
    ''Tamamı bu kadar değil.''

Harita büyük olduğu kadar içide dolu olucak sanırım..

Harita büyüklük rekoru GTA 5 de şuan ama single da anca gezip tozmaya yarıyor diyebilirm, Witcher 3 öyle olmıycak umuyorum, boyut olarkta rekoru alcak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

- hidden treasure
    - dungeon
    - monster nest
    - place of power
    - person in difficulties
    - war loot
    - smuggler hideout
    - guarded treasure
    - abandoned place
    - bandits camp
    - monster camp

Harita büyüklük rekoru GTA 5 de şuan ama single da anca gezip tozmaya yarıyor diyebilirm, Witcher 3 öyle olmıycak umuyorum, boyut olarkta rekoru alcak zaten

Konu sadece büyüklükse başkan haritası witcher 3 den büyük 10 veya daha fazla oyun mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

quote:

- hidden treasure
    - dungeon
    - monster nest
    - place of power
    - person in difficulties
    - war loot
    - smuggler hideout
    - guarded treasure
    - abandoned place
    - bandits camp
    - monster camp

Konu sadece büyüklükse başkan haritası witcher 3 den büyük 10 veya daha fazla oyun mevcut

Real gezilen başka hangi oyunlar varki?

• evohan kullanıcısına yanıt
    GTA V ten biraz daha büyük harita ama GTAV in büyük bir kısmını da deniz kaplıyor. W3 te kara parçası daha çok. Ek olarak zindanlardır, mağaralardır, saraylardır var içine girilip gezilecek.(bir de boyutlar arası gezme olabilir) Gez gez bitmez gibi geliyor bana.

Bu arada, GoG dan alanlar için indirme dosyaları görünmeye başlamış hesaplarında ama daha indirmeye izin yokmuş Bugün veya yarın açılacak ön yüklemeye gibin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

quote:

- hidden treasure
    - dungeon
    - monster nest
    - place of power
    - person in difficulties
    - war loot
    - smuggler hideout
    - guarded treasure
    - abandoned place
    - bandits camp
    - monster camp

Real gezilen başka hangi oyunlar varki?

Daggerfall var başkan RYO olarak ilk aklıma gelen hatta en büyük oyun sayılabilecek bir oyun 161000 km kare ile witcher i 1000 kez içine alır haha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

GTA V ten biraz daha büyük harita ama GTAV in büyük bir kısmını da deniz kaplıyor. W3 te kara parçası daha çok. Ek olarak zindanlardır, mağaralardır, saraylardır var içine girilip gezilecek.(bir de boyutlar arası gezme olabilir) Gez gez bitmez gibi geliyor bana.

Bu arada, GoG dan alanlar için indirme dosyaları görünmeye başlamış hesaplarında ama daha indirmeye izin yokmuş Bugün veya yarın açılacak ön yüklemeye gibin.

GTA nın haritasından hem daha büyük GTA 60GB Witcher 3 25GB (hem de açık alanda gezerken loading yapmayacak) ilginç gerçekten. GTA da da yaşayan bir dünya var. Witcher 3 de de aynı yaşayan bir dünya bir de ekosistem olacak. Witcher 3 her konuda bizleri şaşırtacak gibi. şu oyunun 25 GB olması şaşırttı beni. (Not: xbox one için konuşuyorum) diğer platformlar daha fazla alan isteyebilir.

• Steam achievement ve trading cards sistemı oyuna gelmiyecek sanıırm bayadır takıp ediyorum sayfasını eklenmedi hala üzücü bir olay benim için.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.