Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben konsol ile pc sürümü arasında kararsız kaldım. Konsola dair videolar yayımlanınca Pc de karar kıldım. Bugün sipariş verecektim baktım tükenmiş. Neyse Türkiye'de iyi satış yapmasını istediğim bir oyundu. Steamden aşağı yukarı aynı paraya geliyor
  • Oyunun boyutu pc de kaç gb olacak belli oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ole lukoje -- 10 Mayıs 2015; 4:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Hocam ben konsol ile pc sürümü arasında kararsız kaldım. Konsola dair videolar yayımlanınca Pc de karar kıldım. Bugün sipariş verecektim baktım tükenmiş. Neyse Türkiye'de iyi satış yapmasını istediğim bir oyundu. Steamden aşağı yukarı aynı paraya geliyor

Dün baktığımda ilk iki oyuna sağlam indirim vardı.Onlara sahip olursan 3. oyun daha da ucuza geliyor.Yeter ki oyna hocam,hangi platform olduğu fark etmez.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    2.sini almıştım az önce de 1.sini aldım. 2,7 TL havale yaparken utandım resmen Oyun pazartesi hesabıma eklenir, o zaman nasıl bir indirim olduğunu anlarım
  • Arkadaşlar farkettiyseniz Merlin'in Kazanı kaldırmış Türkçe yama haberini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

daha yeni gruptaki kişi witcher 2ye Önüne gelenleri öldürmeken başka birşey yapmıyorsun üstüne sıkıcı bir hikayesi var dedi oda yetmiomuş gibi bloodborne un hikayesi daha iyi dedi abi inanmıyorum ya bu insanlar neresiyle oyun oynuyor ? gerçekten inanmıyorum

Ağır ergenus dur kendileri.Muhattap almaya bile gerek yok.Witcher serisine herşeyine mok at hadi bir nebze anlarım ama hikayesine mok atıyorsa özellikle bloodborne gibi bir oyun daha iyi diyorsa beyni baya kıt birisi olması lazım.Hatta direk beyinsiz bir ergende diyebiliriz.
  • D&r da oyun tükenmiş ^^
  • Witcher 3 71 TL Season Pass te 39 TL Toplam 110 TL ye geldi.

STEAM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr de oyunun tükenmesi iyi haber.umarım geliştiricilerde bunun farkına varırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

D&r da oyun tükenmiş ^^

O fiyata tukenmese sasardim.

• Ön yükleme ile ilgili yeni haberler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Dr de oyunun tükenmesi iyi haber.umarım geliştiricilerde bunun farkına varırlar

Hocam tükenmesi ile ilgili bir haber vs varsa banada şutlayın lütfen.. Geçen bethesda aralla anlaştı biliyorsunuz o haberi görür görmez bütün oyunlarınızı torrentleyeceğim vs diye mesaj attım. Adamlar Türklerin alım değerlerine bakıp vs ona göre fiyat belirleyeceğiz dedi.. Bu haberlerin alayını göndereyim şunlara elder vs serisi komedi gibi 180 lira olmasın. Teşekkürler.

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Sound Track ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 10 Mayıs 2015; 15:59:37 >

• D&R da oyunun tükenmesine sevindim. Demek ki doğru fiyat politikası ile Türkiye'de de orijinal oyun satılabiliyormuş. Üstelik daha oyun piyasaya çıkmadı bile. Belkide önsipariş adetlerini az tuttular bilemiyorum ama genede sevindirici bir haber.
  • i54200h 8gb ram gtx850m ile bu oyunu medium'da oynamak hayal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchihasasukee -- 10 Mayıs 2015; 17:31:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Dr de oyunun tükenmesi iyi haber.umarım geliştiricilerde bunun farkına varırlar

Hocam tükenmesi ile ilgili bir haber vs varsa banada şutlayın lütfen.. Geçen bethesda aralla anlaştı biliyorsunuz o haberi görür görmez bütün oyunlarınızı torrentleyeceğim vs diye mesaj attım. Adamlar Türklerin alım değerlerine bakıp vs ona göre fiyat belirleyeceğiz dedi.. Bu haberlerin alayını göndereyim şunlara elder vs serisi komedi gibi 180 lira olmasın. Teşekkürler.

http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/the-witcher-3-wild-hunt-pc//oyunlar/rpg-role-playing-games-/urunno=0000000625209

• quote:

Orijinalden alıntı: ole lukoje

Oyunun boyutu pc de kaç gb olacak belli oldu mu?

http://www.gamepur.com/news/18605-witcher-3-wild-hunt-xbox-one-install-size-304gb-not-2515gb-35gb-ps4.html

30 gb xbone 35 gb ps4 olduğuna göre,35 ila 40 civarlarında olur
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    - hidden treasure
    - dungeon
    - monster nest
    - place of power
    - person in difficulties
    - war loot
    - smuggler hideout
    - guarded treasure
    - abandoned place
    - bandits camp
    - monster camp
    ''Tamamı bu kadar değil.''

Harita büyük olduğu kadar içide dolu olucak sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 10 Mayıs 2015; 22:44:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Bloodborne'u saatlerce oynadım ve çokta beğendim fakat hikayesinden aklımda kalan ufak birkaç detaydan başka şey yok. Oyunu da dikkatli ve etraflıca oynadığımı düşünüyorum, yani hikaye anlatımı konusunda Witcher'ın yanından bile geçemez. Kim demişse kusura bakmasın da ciddiye alınacak bir yorum yapmamış.

Bloodborne'u anlamamışsınız. From'un yaptığı oyunlar böyledir. Mistik bir havası vardır. Size hikayeyi doğrudan anlatmaz sizin çıkarmanızı bekler. Oyunda bir sürü imgeler göndermeler ve ipuçları saklıdır. Oyunun kendisi de ucu açıktır, her türlü yorum yapılabilir. Bu yüzden souls serisinin oyunlarında hep bir hikaye spekülasyonu yapılacakken bu tür oyunlarda direkman hikaye öğrenilip bir anda alevlendikten sonra ateşi sönecektir. Ama tabi ki yine de bu witcher'ı kötü yapmaz. Witcher'ın hikayesi de çok güzeldir, ikisinin de yeri ayrı.

• Az kaldı

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.