Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Bu aracın dizelleri ülkemizde ne zaman satışa çıkacak? Bilgisi olan var mı?

Sonbahar'a doğru bekliyoruz ama yıl sonuna da sarkabilir.

Umarız bir an önce gelir.

1.6 HDi 91 hp fiyatı tahminen ne kadar olur?

Captur ve Juke fiyatlarına benzer olur.

1.6 HDi motordan henüz haber yok.

Avrupa'ya 1.4 HDi ünitesiyle geldi.

Sanırım yıl sonunda koyacaklar.

Full dizel otomatik olarak 50.000-55.000 bandında olabilir.

Tabi donanımları görmek lazım önce.

Captur modelinde de dizel otomatik yok şu an.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu aracın dizelleri ülkemizde ne zaman satışa çıkacak? Bilgisi olan var mı?

Sonbahar'a doğru bekliyoruz ama yıl sonuna da sarkabilir.

Umarız bir an önce gelir.

1.6 HDi 91 hp fiyatı tahminen ne kadar olur?

Captur ve Juke fiyatlarına benzer olur.

1.6 HDi motordan henüz haber yok.

Avrupa'ya 1.4 HDi ünitesiyle geldi.

Sanırım yıl sonunda koyacaklar.

Full dizel otomatik olarak 50.000-55.000 bandında olabilir.

Tabi donanımları görmek lazım önce.

Captur modelinde de dizel otomatik yok şu an.

Sağolun hocam.

• Aracı bugün eskişehirde gördümm farklıı bir araç biraz alçak gibi geldii bana juke gibi değill aynı outdoor 207 gibiydii . ayrıca benzinlilerini almak için biraz beklemek gerekk 1.2 thp modelleri çıkacak mış galibaa :
  • Bugün Bursa Nilkar'da inceleme fırsatım oldu ,henüz test sürüşü yaptırmıyorlar.Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.İnternetten videolarda gördüğümle alakası yok çok ufak geldi bana.İçi 3008'le kıyaslanırsa çok vasat.Belki aracımı satıp alabilirim diye düşünüyordum vazgeçtim.Muhakkak sevenlerde olacaktır ama bana 3008'den sonra kötü geldi.Fiyatlarıda henüz belli değilmiş.Cam tavanlı dizel otomatik allure 65 den aşağı olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agates

Bugün Bursa Nilkar'da inceleme fırsatım oldu ,henüz test sürüşü yaptırmıyorlar.Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.İnternetten videolarda gördüğümle alakası yok çok ufak geldi bana.İçi 3008'le kıyaslanırsa çok vasat.Belki aracımı satıp alabilirim diye düşünüyordum vazgeçtim.Muhakkak sevenlerde olacaktır ama bana 3008'den sonra kötü geldi.Fiyatlarıda henüz belli değilmiş.Cam tavanlı dizel otomatik allure 65 den aşağı olmaz diye düşünüyorum.

Dizel otomatik var mıydı??

Avrupa'da 1.4 HDi manuel şanzımanla satılıyor.
  • Evet var ,sergilenen model allurenin bir alt modeliymiş. Active olabilir cam tavan falan yoktu.Auto6r şanzıman koymuşlar yine.Peugeot 3 kavramalı bir şanzıman geliştiriyormuş yakında araçlara koyacaklarmış. DSG ye rakip geliyor galiba performans olarak.
  • Yarın bir aksilik olmazsa bende inceleyeceğim.arac active 1,6 e-hdi 92 beygirmiş.ben capture ı daha yüksek düşünüyordum ama değişmiş.muhtemelen 2008 de öyle gözüküyor.fiyatları önümüzdeki hafta içi açıklanacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

Yarın bir aksilik olmazsa bende inceleyeceğim.arac active 1,6 e-hdi 92 beygirmiş.ben capture ı daha yüksek düşünüyordum ama değişmiş.muhtemelen 2008 de öyle gözüküyor.fiyatları önümüzdeki hafta içi açıklanacakmış

Fiyatlari cok merak ediyorum ama pek umutlu degilim acikcasi.

• Capture a göre fiyat belirlerler.1,4 e-hdi 208 active 47k desek motor farkını 50 ye tamamlar.araç model farkından 5 k dersek ben bu aracı 55k civarı bekliyorum

• Bende bu aracı uzun zamandır bekliyorum inşallah fiyatı uygun olur. Bide Dizel otomatik seçeneği gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pburak1903

Bende bu aracı uzun zamandır bekliyorum inşallah fiyatı uygun olur. Bide Dizel otomatik seçeneği gelecek mi?

Geldi bile.1,6 e-hdi 92 beygir

• quote:

quote:

Bende bu aracı uzun zamandır bekliyorum inşallah fiyatı uygun olur. Bide Dizel otomatik seçeneği gelecek mi?

Aracı inceleme fırsatı bulabildiniz mi?
  • quote:

quote:

quote:

Aracı inceleme fırsatı bulabildiniz mi?

buldum.otomobil genelde fırsat bulursam konusunu açacağım.genel olarak olumlu ama keşke biraz daha hormonlu ve yüksek olsaymış

• aracı epey bir inceledim tek eksi yönü arka koltuklar kalabalık aileler için kullanışlı olmayan arka bölüm ama küçük bir aile için süper araç yakıt olarak eğerkı ortalamalar tutarsa araç ta iyi tutar gibi bakalım bu hafta içi fiyatlar belirleniyor ii fiyat çıkarsa ilk alanlardan olucamyüksek çıkarsa seat altea xl alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatt06

aracı epey bir inceledim tek eksi yönü arka koltuklar kalabalık aileler için kullanışlı olmayan arka bölüm ama küçük bir aile için süper araç yakıt olarak eğerkı ortalamalar tutarsa araç ta iyi tutar gibi bakalım bu hafta içi fiyatlar belirleniyor ii fiyat çıkarsa ilk alanlardan olucamyüksek çıkarsa seat altea xl alıcam

Dizel otomatik mi düşünüyorsunuz??
  • EVET PEJOYU DA SEAT ALTEA XL YIDE DIZEL OTOMATIK DÜŞÜNÜYORUM SEAT GÜZEL FİYAT VERDİ BUNUN FİYATLARI AÇIKLANSIN ONA GÖRE BU HAFTA KARAR VERİCEM SEAT HAZIR HEMEN ALABİLİYORUM
  • Cuma günü Eskişehir' den İstanbul'a gidicem. Peugeot bayisi şehir dışında olduğu için fırsatım olmamıştı. O gün önünden geçerken uğrayıp incelemeyi düşünüyorum. Yorumlarımı paylaşırım.
  • Merhabalar dün aracı Showromda inceleme şansım oldu,Captur ve 2008 i çktan beri beklemekteydim fakat Captur bende büyük hayal kırıklıgı yaratmişti.

2008 i daha suv görünümlü vede daha donanımlı olacagını düşünmekteydim,sonuç olarak Captur a göre daha albenisi olan vede daha kaliteli duran bir araç olmuş.

Benim ilgilendigim 2008 +dizel +otamatik +cam tavan +alınabilecek en dolu olan paket olarak almak,Showromdaki araç Aktive verrsiyon dizel+otomatik araçtı aracı genel

olarak begendigimi belirtiyim,iç dizayn çok başarılı olmuş,dizel olması otomatik olması,cam tavan olması yakıt ortalamasının 3,8 litre olması çok güzel....

Fakat araç bekledigimden küçük,arka koltuklar Captur a göre geniş ama bir C Suv gibi degil.Bagaj yine bir C Suv kadar geniş degil,Ön koltuklar ve oturma pozisyonu ise oldukça başarılı olmuş.

Tabiki önemli olan konu Dizel +Otamatik + Cam tavan Olacak şekilde Fuul paket fiyatını saormaya gelince Fİyatların açıklanmadıgını fakat tahmimni olarak 60.000.tl

üzerinde olabilecegini söylediler,bu bendse hayal kırıklıgı yarattı,60.000.tl ve üzeri bu araç için Ölü doğmak demektir.......

Bekleyip görecegiz.....İyi forumlar Arkadaşlar.......

• Arkadaşlar fiyatlar açıklanmış.

Baz 1.2 litrelik benzinli model 42.500 TL olacak.

Kaynak:http://www.ototest.tv/yeni-peugeot-2008in-turkiye-satis-fiyati-ne-kadar-oldu/4434
  • quote:

Orijinalden alıntı: mashar2alanson

Arkadaşlar fiyatlar açıklanmış.

Baz 1.2 litrelik benzinli model 42.500 TL olacak.

Kaynak:http://www.ototest.tv/yeni-peugeot-2008in-turkiye-satis-fiyati-ne-kadar-oldu/4434

Sitede bilgi yok??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.