Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spotcular cuma, cumartesi gelebilir diyor. Oyunun tedarikcisi Aral degil malesef, yoksa cok daha erken dagitim olurdu spotculara. Bilkom bu piyasayi pek bilmiyor galiba:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alakasiz olucakta, Dragon Age Inq'te efsane oyundur. Ozellikle ilk 2 oyunu oynayanlara sonu kafayi yedirtir, ben hala deliriyorum ufaktan :D

• oyun spota düşdümü arkdaşlar us psn de on yuklme acılmıs dogrumu eger öyleyse oyunu alacak varsa beraber alabılırz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre343434

oyun spota düşdümü arkdaşlar us psn de on yuklme acılmıs dogrumu eger öyleyse oyunu alacak varsa beraber alabılırz

Beceriksiz Bilkom yüzünden gelmiyor.

Cumartesi günü bir ihtimal.
  • grafiklerin düşürüldüğü kesin mi dostlar.
  • MikeMİller M kullanıcısına yanıt
    Kesin diye bir şey yok ama forumlarda felan hep düşürüldüğü söyleniyor,çıkana kadar bir şey söylemek gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 14 Mayıs 2015; 17:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Kesin diye bir şey yok ama forumlarda felan hep düşürüldüğü söyleniyor,çıkana kadar bir şey söylemek gereksiz.

Teşekkürler
  • Oyunu aldım ve US PSN'den indirmeye başladım ben de
    Şu önümüzdeki 5 gün hakikaten zor geçecek
  • hong kong psn yi bekleyenlerin oyunu herhangi bir şekilde indirme yolu yokmudur dostlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneEighty -- 14 Mayıs 2015; 18:36:53 >
  • Galiba downgrade yedik. Büyük söylentiler dolanıyor E3 2013tekiyle arasında belirgin fark var diyorlar
  • Tahmini oynanış süresi ne kadar olacaktır sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Tahmini oynanış süresi ne kadar olacaktır sizce?

Tamamen oyuncuya bağlı olarak değişir. Hızlı bitirmek istersen yani bütün ara videoları geçeyim falan dersen yapımcılar 20-25 saat sürer dedi. Geçmeyeceğim dersen sadece ana hikayeyi oynayarak 50-60 saat. Birde bunun tabii yan görevleri var. Eğer bütün görevleri yapmak istersen 100 saat hatta 200 saat bile sürer dedilerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Tahmini oynanış süresi ne kadar olacaktır sizce?

Tamamen oyuncuya bağlı olarak değişir. Hızlı bitirmek istersen yani bütün ara videoları geçeyim falan dersen yapımcılar 20-25 saat sürer dedi. Geçmeyeceğim dersen sadece ana hikayeyi oynayarak 50-60 saat. Birde bunun tabii yan görevleri var. Eğer bütün görevleri yapmak istersen 100 saat hatta 200 saat bile sürer dedilerdi.

Buralar bayağı dolacak o zaman, teşekkürler dostum cevap için.

• Tutorial olur mu oyunun başında? Pek rpg oynamadım türe yabancıyım. Ama bu oyunu oynamam lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canavar gibi geliyor oyun. Ben bekleyip kutulu alacağım muhtemelen. Zaten 19'unda gelmiş, bugün gelmiş bana aynı. 25'inden önce oyunu oynama ihtimalim yok. Malum, iş güç.

Serinin ilk iki oyununu da oynadım, kitapları okuyamadım. İngilizcelerini bulamadım Türkiye'de. Yine güzel bir hikaye olacaktır; özellikle Yennefer'i merak ediyorum.

Diğer konuya gelelim; grafikler. Ben mi yanlış biliyorum; Türkiye low-end cenneti değil mi? Ülke olarak zengin değiliz ve çoğu insan ortalama sistemlerle oyun oynuyor. Herkesin GTX980'i var da ben mi yanlış biliyorum. Ülkedeki tek 7850 kullanıcısı ben miyim? Kaç kişi bu oyunu ultra ayarlarda çalıştırabilecek. Şu 'master race' muhabbetini yapanları teknoloji nazileri olarak görüyorum. Sigmund Freud yaşasaydı da şu nesli inceleyebilseydi keşke. Bu tiplerin bastırılmış cinsel sorunları konusunda aydınlatsaydı bizi. Hangi 'küçüklükleri' bastırmak için PC konfigürasyonlarını büyüttükleri konusunda bir fikrimiz olurdu.

Neyse. The Witcher oynayacak bireyler (oyuncular'dan bahsediyorum, teknolojik bodybuilderdan değil) hikayesini hazmetmek için oynayacak. Oyunun (hikayenin) barındırdığı kara fantezi dünyası içinde rol yapmak için oynayacak. Grass density'ye falan kafa yormayacak.

• Adam iyi özetlemiş sistem kompleksini

• THE WİTCHER 3:WİLD HUNT CİNEMATİC LAUNCH TRAİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 14 Mayıs 2015; 20:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Orijinalden alıntı: emre343434

oyun spota düşdümü arkdaşlar us psn de on yuklme acılmıs dogrumu eger öyleyse oyunu alacak varsa beraber alabılırz

Beceriksiz Bilkom yüzünden gelmiyor.

Cumartesi günü bir ihtimal.

Beceriksiz bilkom? Arala veya spotculara para yedirmeye amma meraklısınız. Drde 177 liraya alınıyor, oradan alın 5 10 lira için satış sayısını düşürmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes likle oyjnu alcak oln varmi bu kdar tartismaya gerek yok oyunun muzikleri yetr
  • Oyunda eğer sadece görevden göreve koşar,hiç ölmez,hiç bir yan görev yapmaz veya keyfi gezmes isen 25 saat sürüyor
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.