Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Oyunun yapımcılarından galiba birisi PC de mükemmel bir oyun PS4 de de eh işte falan tarzında bişey yazmıştı.

Buna rağmen PC 59 TL , PS4 199 TL böyle bir uçurum varken neden PC ye almayı düşünmüyorsunuz ki?

şundan birtane alma gücün varsa ozaman pc iyidir 10.000 TL pc alana adam 59 tl yerine 159 tl de verir merak etme bukadar insan enaiyi değil sonuçta en çok oyun konsolda satılıyor neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: RuF Koo7

Twitch yayını mevcut suan

link paylaşabilir misiniz bulamadım bir türlü

neyse ben buldum :)

http://www.twitch.tv/xdigitalherox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 14 Mayıs 2015; 11:36:15 >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    demek istediğim 59 TL ile 199 TL arasındaki fiyat farkı. 59 TL ile 100 TL falan olsa neyse. 10.000 TL lik PC de gerekmiyor bu oyun için abartmayın lütfen.

Her oyuna 200 TL verene kadar güzel bir PC toplanıyor zaten uzun vadede. Bende de PS4 var ama mümkün olduğunda PC de oynamaya çalışıyorum oyunları.

PS4 exc oyunlarında kullanıyorum daha çok. PC de hem modlar hem direksiyon hem TR altyazı vs.

Ama bu oyun yüksek donanım istiyor haklısınız. Forumda da bakıyorum 4000 5000 tlnin altında PCsi olan pek az. Herkes imzasında hava atmayı biliyor. O zaman daha ucuz ,PC ye niye almıyor diye yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Tr psnde Season pass 254 TL - Normal sürüm 188,10 TL
    Farkları nedir acaba ? Açıklayabiliecek olan var mı ?

beyler up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Dragon age'i tokatlayabilecek mi sence?

Rpg çok genel bir etiket. Üzerine konuşmak için daraltmak lazım. Bıraktığı etki üzerinden baksan da çok şahsi kalıyor, herkese göre değişebilir. En net karşılaştırma satış başarısı üzerinden olacak yine. O da oyunlar arasındaki kaliteyi, "daha iyi" ya da "daha başarılı" sıfatını doğrudan gösteren bir şey değil. Hiç bir şekilde karşılaştıramıyorsun. Ben de bıraktığı etki açısından Rpg'yi her zaman farklı kategorilere ayırıp dört döneme ayırarak seçiyorum.

Old School Rpg'ler için zirve Torment'tir.
    Aksiyon bazlı Rpg'lere geçiş döneminin zirvesi KotOR 2'dir.
    Aksiyon bazlı Rpg'lerin zirvesi Mass Effect 2'dir.
    Modern Rpg'lerin zirvesi Dragon Age'dir.

Bunların hiç biri birbiriyle kıyaslanmayacak kadar kalite prodüksiyonlar. Witcher serisi modern Rpg'ler içinde diye düşünüyorum. Belki ilk Witcher'ı geçiş oyunu olarak düşünebiliriz. Apayrı bir güzelliği olsa da önceki oyunların bendeki etkisine göre bir DA değil. Ha DA'dan daha çok oynamışımdır o ayrı. Yalnız 3. oyun Inquisition'ın yerini alacak gibi görünüyor. Inq ultra epik bir oyun olsa da belirli açılardan eksikliği olan, daha oyuna başlarken Lore'u belli edip başlangıç ve final arasındaki görevlerin finalden sonra gereksiz olduğunu gösteriyor ve biraz da Mass Effect oyunlarında görülen Team Member gibi olayların tekrarını yapıyor. Witcher 3'ün bu konuda diğer açık dünyalardan farkı, anakarakterin varlık sebebinin Main Quest'in yanında yan görevleri yapmak adına doğal motivasyon sağlaması. Bir beldede çözülemeyen bir konu, ödüllü bir iş, kontrat varsa ortaya ayrı bir hikaye olarak çıkacak bunlar. Karakterin kişisel hedefleri ne kadar ön planda olsa da, diğer savaşlara da bulaşıyorsun. Bu açıdan Open World'ün kullanımını, belli noktalardan yan görevlerin de ana quest kadar büyük olduğunu çok rahat göreceğiz. Oyundan yana çok çok beklentilerim var tabii, Inq'den daha fazla hype yaptığım da kesindir.

• quote:

quote:

Tr psnde Season pass 254 TL - Normal sürüm 188,10 TL
    Farkları nedir acaba ? Açıklayabiliecek olan var mı ?

beyler up

Season pass li sürümde cikacak dlc ler icin tekrar ucret ödemiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 da çıkan fallout 2 yi hala oynuyorum ve hala değişik şeyler oluyor oyunda.
  • Dragon Age Inquisiton ps4 grafikleri gayet güzel gelmişti bana, ondan kötü olacak hali yoktur herhalde grafiklerin diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Hocam ben us psn'den aldım. Dolar ucuzken hesaba para atmıştım zamanında. Şimdi işime yaradı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Entreri_

Dragon Age Inquisiton ps4 grafikleri gayet güzel gelmişti bana, ondan kötü olacak hali yoktur herhalde grafiklerin diye düşünüyorum.

Şuan indirimde bu fiyata alınır mı?
  • ben de evdekilere indirtiyorum. yoğunluk var herhalde 14 saat sonra tamamlanacak. Normalde 3 veya 4 saat sürmesi gerekiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLyWar

quote:

Orijinalden alıntı: Entreri_

Dragon Age Inquisiton ps4 grafikleri gayet güzel gelmişti bana, ondan kötü olacak hali yoktur herhalde grafiklerin diye düşünüyorum.

Şuan indirimde bu fiyata alınır mı?

Dragon Age ise bence değer hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

demek istediğim 59 TL ile 199 TL arasındaki fiyat farkı. 59 TL ile 100 TL falan olsa neyse. 10.000 TL lik PC de gerekmiyor bu oyun için abartmayın lütfen.

Her oyuna 200 TL verene kadar güzel bir PC toplanıyor zaten uzun vadede. Bende de PS4 var ama mümkün olduğunda PC de oynamaya çalışıyorum oyunları.

PS4 exc oyunlarında kullanıyorum daha çok. PC de hem modlar hem direksiyon hem TR altyazı vs.

Ama bu oyun yüksek donanım istiyor haklısınız. Forumda da bakıyorum 4000 5000 tlnin altında PCsi olan pek az. Herkes imzasında hava atmayı biliyor. O zaman daha ucuz ,PC ye niye almıyor diye yazdım.

Steame eklediğin oyunu satamıyorsun ama PS4te aldığın oyunu çok yakın fiyata satabiliyorsun. Oyun fiyatları o yüzden çok problem değil yani. He ben 10 oyun birden oynamak istiyorum dersen onu bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: selverin

ben de evdekilere indirtiyorum. yoğunluk var herhalde 14 saat sonra tamamlanacak. Normalde 3 veya 4 saat sürmesi gerekiyordu.

Tr psn mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Oyunu almaya karar verdimde DR da 171 TL ama 22 sinde yollanmaya basliycakmis ? Spottada cok pahali nerelerden aldiniz ?

Dr den al 2 gün geç oynarsın ama en azından türkiye satışlarına katkın olur hemde ön spariş hediyelerini alırsın. Ama spotta zaten 190 tl den geçirecekler millete yani her türlü avantajlı dr.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

quote:

Orijinalden alıntı: selverin

ben de evdekilere indirtiyorum. yoğunluk var herhalde 14 saat sonra tamamlanacak. Normalde 3 veya 4 saat sürmesi gerekiyordu.

Tr psn mi?

Us psn

• us psn hocam, Tha Alumni kardeşimiz saolsun cevaplamış. :)

• Elim ayağım titriyorrrr !!!!!!! 1080p seyredin beyler bayanlar. Ps4 sürümü bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 14 Mayıs 2015; 14:25:47 >

• Day 1 patch ile Witcher 3 tam istenilen seviyeye geldi gibi gözüküyor.

Video dan çok net gözükmese de patchsiz halinden çok daha iyi durumda olduğunu görüyoruz.

• Beyler spot hakkında bilgi var mi?

İstanbul'da gelecek yer tarih?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.