- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt

Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18755 Cevap1220975 Görüntüleme281 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     95 [97] 99 100 101 102 103 104      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 9:23:34 

quote:

Orijinalden alıntı: armada026

birisi cevap versin bu android os %32 pil kullanıyo nasıl düşürebilirim rom yükleyemem telefonumun garantisi var.bunun bi çözümü var mı çook acil lazım gören biri cevap versin

hocam bkaç gün önce şarj sorunum olduğunu söylemiştim, kullanmayı iyi bilmeyenler zannediyorum, optimum faydayı sağlamakta zorlanacağız.. bence android os'un %30 u fazla değil , dünkü serzenişimde(geceden sabaha 25 düşüyordu) benim android %60larda idi.. ben güvenli mod yapamdığım ve gereksiz uygulamaları durduramadığım için yalnızca fazla mb kapladığını düşünfüğüm e-mail hesabımı kapattım ve tango uygulamasını sildim.. geceden sabaha 3g kapalı 1 düşmüştür... şu anda 3 g açık yorum yapmam doğru olmayabilir ama çözümü yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi sürekli çalışan ama kullanılmayan uygulamaları durdurma, o da nasıl olacak ben anlamıyorum . epey tertışması var.. bilemedim..

67 Mesaj
27 Şubat 2013; 10:46:15 

Sabah kalktım hata uyarı verdi. Yeni yazılım güncellemesi diye. 153MB. 4.1.2 için. Acaba yapsam mı güncellemeyi. Ne geldi, ne gitti ki? Kimileri diyo tuş kilidindeki su efekti gidiyor diye. Bak sırf onun için düşünüyorum yapsam mı yapmasam mı diye. Yapanlar varsa ne geldi ne gitti bi yazabilirler mi ?

dyeten@gmail.com

www.dgncn.com

257 Mesaj
27 Şubat 2013; 10:55:31 

Merhaba beyler bir sıkıntım var
Telefonum S3 Mini daha 1 gün oldu alalı.USB ile taktığımda SAMSUNG MOBILE MTP DEVICE yuklenmiyor.KIES ile cihaz yükleniyor diyo kalıyor.Gerekli programları yükleyemedim bu yüzden. İşletim Sistemim xp sp3

Ne Mutlu Türküm diyene!
Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin.
Hedef Turan Rehber Kuran

33 Mesaj
27 Şubat 2013; 11:04:53 

quote:

Orijinalden alıntı: etemqaya

Sanada attım dostum

Bende istiyorum :)

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:17:22 

quote:

Orijinalden alıntı: cbmaden

hocam bkaç gün önce şarj sorunum olduğunu söylemiştim, kullanmayı iyi bilmeyenler zannediyorum, optimum faydayı sağlamakta zorlanacağız.. bence android os'un %30 u fazla değil , dünkü serzenişimde(geceden sabaha 25 düşüyordu) benim android %60larda idi.. ben güvenli mod yapamdığım ve gereksiz uygulamaları durduramadığım için yalnızca fazla mb kapladığını düşünfüğüm e-mail hesabımı kapattım ve tango uygulamasını sildim.. geceden sabaha 3g kapalı 1 düşmüştür... şu anda 3 g açık yorum yapmam doğru olmayabilir ama çözümü yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi sürekli çalışan ama kullanılmayan uygulamaları durdurma, o da nasıl olacak ben anlamıyorum . epey tertışması var.. bilemedim..

Sayın forum sakinleri ve özellikle benim yorumlarımı anlamadan okuyan arkadaşlar. Bakın bana laf yetiştirme çabasına girerkenki hassasiyeti neden bu arkadaşlar için de göstermiyorsunuz.. Burada bir çok sorunlarını dile getiren insanlara neden yardımcı olmuyorsunuz. Buyrun bakalım bu arkadaşın sorununa bir çözüm bulun bakalım ne yapması gerekiyor. Hani siz diyorsunuz ya S3 mini tüm telefonlarda güvenli moda girmeden tüm uygulamalar kapatılabiliyor. Hani sürekli bunun iddasında bulundunuz ya(zaten iddadan ileri gidemedi o ayrı mesele)..

Biz sanki tüm samsunglarda güvenli modda yapmadan sonlandırılır demişiz gibi herkes bir muhalefet oldu ya.. Buyrun arkadaşın sorununa çözüm bulunuz madem. Biz sanki teknoloji özürlüyüz sanki ilk defa bir androdimiz oldu da gelip burda sallıyoruz sanki.. Biz en başından beri dediğimizin arkasındayız. Bu tüm markalar ve android cihazlar için geçerlidir; normal modda devre dışı bırakılamayan uygulamalar güvenli modda devre dışı bırakılır dedik, sanki dünyanın sonu geldi demişiz gibi herkes bir havalara girdi.

Neyse benim gereksiz tartışmalara ayıracak vaktim yok. iddasını savunanlar varsa hala buyursunlar bana laf yetiştirmek yerine bu arkadaşın sorununa yardımcı olsunlar.. Bu arada ben yardımcı olurdum ama bazıları birilerine yardımcı olmamı ya kıskanıyorlar yada rahatsız oluyorlar.. Neyse biz yinede erdemimizi koruyalım alttan alalım madem..

quote:

Orijinalden alıntı: Dext3r

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:21:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Dorukkan

Merhaba beyler bir sıkıntım var
Telefonum S3 Mini daha 1 gün oldu alalı.USB ile taktığımda SAMSUNG MOBILE MTP DEVICE yuklenmiyor.KIES ile cihaz yükleniyor diyo kalıyor.Gerekli programları yükleyemedim bu yüzden. İşletim Sistemim xp sp3

USB ayıklama modunu etkinleştiriniz..

530 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:34:48 

quote:

Orijinalden alıntı: JonSnow7

hocam asphalt 7 apk+sd bana da pm atarsan çok sevinirim

Attım dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Bisiklet Severler Grubu[/center]

295 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:40:10 

quote:

Attım dostum

mümkünse bana da

2 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:42:52 

İyi günler s3 mininin sim kartı normal sim karttan farklı mı bunu merak ettim... Cevaplarsanız çok sevinirim...

530 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:46:08 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

mümkünse bana da

Sana da attım dostum

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 12:46:59 

quote:

Orijinalden alıntı: msxlabs1

İyi günler s3 mininin sim kartı normal sim karttan farklı mı bunu merak ettim... Cevaplarsanız çok sevinirim...

Samsung Galaxy S III mini; Normal(standart) sim kartı kullanılır..

0

2 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:01:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Samsung Galaxy S III mini; Normal(standart) sim kartı kullanılır..

0

0

Bazı Siteler mini sim diyor, bende bugüne kadar micro sim olarak bildim... Mini sim ile normal sim aynı mıdır...

295 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:08:08 

quote:

Sana da attım dostum

gelmedi

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:15:43 

quote:

Orijinalden alıntı: msxlabs1

0

Bazı Siteler mini sim diyor, bende bugüne kadar micro sim olarak bildim... Mini sim ile normal sim aynı mıdır...

Bunu telaffuz olarak algılayabiliriz. Kimisi mini diye ifade etmiş kimisi micro diye..

530 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:28:23 

http://androidliyim.blo...-heat-full-apk.html?m=1 isteyenler için asphalt 7 linki apk+sd

530 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

gelmedi

Simdi geldi mi gelmediyse asağıda link paylaştım oradan indirebilirsiniz

257 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:31:30 

arkadaşlar navigasyon varmı bizim telefonda?

86 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:50:01 

Evet

86 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:53:32 

Arkadaşlar iki sorum var.
1) Müzik dinlerken aynı anda facebook'a girmek istiyorum mesela ama müzik çalardan çıkınca müzik kapanıyor yok mu bir yolu?
2) Facebook'a girerken ekranda senkronize ekranı çıkıyor bunu bir daha açılmamak üzere nasıl kapatabilirim?

4 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:58:49 

quote:

hocam bkaç gün önce şarj sorunum olduğunu söylemiştim, kullanmayı iyi bilmeyenler zannediyorum, optimum faydayı sağlamakta zorlanacağız.. bence android os'un %30 u fazla değil , dünkü serzenişimde(geceden sabaha 25 düşüyordu) benim ndroid %60larda idi.. ben güvenli mod yapamdığım ve gereksiz uygulamaları durduramadığım için yalnızca fazla mb kapladığını düşünfüğüm e-mail hesabımı kapattım ve tango uygulamasını sildim.. geceden sabaha 3g kapalı 1 düşmüştür... şu anda 3 g açık yorum yapmam doğru olmayabilir ama çözümü yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi sürekli çalışan ama kullanılmayan uygulamaları durdurma, o da nasıl olacak ben anlamıyorum . epey tertışması var.. bilemedim..

hocam arkadaşta s3 var onda android os % 2 normali bu olmaıymış

257 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:00:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Beyza Erdogmus

Evet

nerde? nasıl kullanıyoruz?

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:14:34 

quote:

Orijinalden alıntı: armada026

hocam arkadaşta s3 var onda android os % 2 normali bu olmaıymış

elbette bu kadar üstad varken, özellikle mücahid kardeş bu kadar yardımcı olmaya çalışıyorken benim söylediklerim doğru/çözüm olmayabilir.. ama adndoidin pil ömründen %2 kullanıyor olması bana çok az geldi, başka bi yorum yapılırsa iyi olur elbet.. "hobba" desen telefonda yüzde iki zaten.. şöyle söyleyeyim tekrar(söylwenenler,yorumlar belki bana da yardımcı olur diye) geceden sabah 7ye %93 tü, sabahtan beri 3 g açık arada twit, face te,mesaj, whattsup gibi küçük işler, pil durumu şuan %80.. ekran 38 android os 26, cihaz boşat 11android sistemi 4.. ben pek anlamam bu andrid işlerinledn , güvenli modda kullanmka bana cazip gelmedi ve diğer şekilde uygulamaları durduramadım.. pil durumu bu şekilde azalacak olsa bana yeter diye düşünüyorum ama oyun oynasam veya uygulama yüklesem ne olur bilmiyorum..

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:17:59 

quote:

Arkadaşlar iki sorum var.
1) Müzik dinlerken aynı anda facebook'a girmek istiyorum mesela ama müzik çalardan çıkınca müzik kapanıyor yok mu bir yolu?
2) Facebook'a girerken ekranda senkronize ekranı çıkıyor bunu bir daha açılmamak üzere nasıl kapatabilirim?

cevap benimd e işime yarar..

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:20:07 

quote:

elbette bu kadar üstad varken, özellikle mücahid kardeş bu kadar yardımcı olmaya çalışıyorken benim söylediklerim doğru/çözüm olmayabilir.. ama adndoidin pil ömründen %2 kullanıyor olması bana çok az geldi, başka bi yorum yapılırsa iyi olur elbet.. "hobba" desen telefonda yüzde iki zaten.. şöyle söyleyeyim tekrar(söylwenenler,yorumlar belki bana da yardımcı olur diye) geceden sabah 7ye %93 tü, sabahtan beri 3 g açık arada twit, face te,mesaj, whattsup gibi küçük işler, pil durumu şuan %80.. ekran 38 android os 26, cihaz boşat 11android sistemi 4.. ben pek anlamam bu andrid işlerinledn , güvenli modda kullanmka bana cazip gelmedi ve diğer şekilde uygulamaları durduramadım.. pil durumu bu şekilde azalacak olsa bana yeter diye düşünüyorum ama oyun oynasam veya uygulama yüklesem ne olur bilmiyorum..

Yazılanları yanlış anlamışsınız sanırım. Güvenli modda kullanmıcaksınız cihazı. Güvenli modda gireceksiniz cihaza gereksiz uygulamaları sonlandırıp tekrar normal moda döneceksiniz.. Tüm detaylar ve cihazınızdan tam verim almak istiyorsanız lütfen forum imzamdaki tüm lünkleri okuyup inceleyiniz..

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:25:35 

quote:

quote:

1- Playeriniz müzik çalarken home(ana sayfa) tuşuna basarsanız müzik çalmaya devam eder..
2- Facebook uygulamasında iken menü tuşuna basıp ayarlar menüsünden en altta kişiler senkrenizasyonu bölümünden senkronize etme sekmesini seçerek sorununuz çözülür..

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:26:44 

o kadar zor ki yazılanların hepsini(doğru/eksiksiz) anlamak..

1281 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:27:46 

beyler bende eroyon.com dan dün cihazımı aldım telpa garantili ve çin malı şuan için bir sorun gözükmüüyor. sürüm 4.1.1

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

79 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:29:52 

quote:

Orijinalden alıntı: casper333

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler,

En baştan Toplam kapasite 8GB kullanılabilir kapasite 4.5 GB yazsalar insanın kafası karışmayacak.

rica ederim çok doğru söylüyosun bende pc ye takınca fark ettim inan bacaklarımın bağı çözüldü :) dedim yediler bizi valla

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:31:58 

quote:

1- Playeriniz müzik çalarken home(ana sayfa) tuşuna basarsanız müzik çalmaya devam eder..
2- Facebook uygulamasında iken menü tuşuna basıp ayarlar menüsünden en altta kişiler senkrenizasyonu bölümünden senkronize etme sekmesini seçerek sorununuz çözülür..

uygulama sırasında ayarlardan baktığımda zaten "senk. etme"ye ayarlı, ama face'den çıkış yapıp girdiğimizde tekrar "mevcut kişilere senk et" ekranı çıkıyor ve her girişte "senk etme-bitti"yi tıklamamız gerekiyor..

1675 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:34:12 

quote:

uygulama sırasında ayarlardan baktığımda zaten "senk. etme"ye ayarlı, ama face'den çıkış yapıp girdiğimizde tekrar "mevcut kişilere senk et" ekranı çıkıyor ve her girişte "senk etme-bitti"yi tıklamamız gerekiyor..

Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyiniz..

69 Mesaj
27 Şubat 2013; 15:39:04 

Merhabalar. Benim de yeniçarşım sitesinden aldığım telefon geldi. Android telefon ilk kez kullanacağım için sorularım olacak. Cevaplarsanız sevinirim.
İnternete sadece wifi üzerinden bağlanmasını istiyorum. Yani cep telefonu operatörünün internet paketini kullanmak istemiyorum. Bunu nasıl sağlarım?
Gelen çağrılarda Kişiye özel melodi ayarlamasını nasıl yapıyoruz?

34 Mesaj
27 Şubat 2013; 16:00:47 

google play store 'un açılmama nedeni ne olabilir, "yükleniyor" yazıyor..

32 Mesaj
27 Şubat 2013; 16:09:55 

cepkask sigortası yaptırmamızı tavsiye edermisiniz. gerçekten ödeme yapıyorlar mı ? kullanan var mı ?

109 Mesaj
27 Şubat 2013; 16:52:25 

quote:

Daha fazla açıklama yaparak kendimi yormayacağım herkes uygulamaları nasıl durdurmak istiyorsa öyle durdursun. cbmaden isimli üyenin yazdıklarında nasıl bir anlam çıkardın bilmiyorum.

iddiadan ileri gidemedi derken de sana kimse birşey ıspatlamak zorunda değil. güvenli mod adı altında açtığın konuyla bir çok takipçiyi yanıltmış, yanlış yönlendirmiş ve zamanlarını çalmışsın. sonlandırmaya sistem tarafından izin verilen programları sonlandırmak için telefonun 4.1.1, 4.1.2, rootlu, rootsuz, Türkiye, fransa, almanya romu olması önemli değil bu özellik android işletim sistemi kullanan cihazlara ice cream sandwich güncellemesi ile geldi ve jelly bean ile devam ediyor.

Sayın mücahid; sen amerikayı yeniden keşfetmişsin, kendini de ilk olduğuna inandırmaya çalışıyorsun...

Sonuç olarak forumu takip eden android 4.0 ve üzeri kullanıcıları; işinize yaramayan, kullanmadığınız, yada ne işe yaradığını bilmediğiniz ve sisteme ekstra yük bindiren, ramdan ve bataryadan daha fazla istifade etmemize engel olan, sistem tarafından da durdurulmasında bir sakınca olmayan uygulamaları:

AYARLAR>UYGULAMA YÖNETİCİSİ>HEPSİ (SADECE BİZİM YÜKLEDİKLERİMİZ YA DA ÇALIŞAN UYGULAMALAR DEĞİL TÜM UYGULAMALAR) sekmesinden ilgili uygulamanın üzerine dokunarak (örnekse Game Hub) devre dışı bırak seçeneği ile, siz ilgili uygulamayı tekrar aynı işlemleri uygulayıp etkinleştirene kadar sonlandırabilir ve dilediğinizde tekrar aktif hale getirebilirsiniz. BU İŞLEMLER İÇİN KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE GÜVENLİ MOD SAFSATASINA İHTİYACINIZ YOKTUR NOKTA

697 Mesaj
27 Şubat 2013; 18:08:45 

quote:

Orijinalden alıntı: eksen52

o konuda sıkıntı yok sanalreyonum faturalı gönderiyor zaten.benim endişem teknik servis yönündedi zaten,oda normal kvk genpa gibiyse sorun çıkmaz,şirket yeni o yüzdende fazla duyulmuş değil.bilgiler için teşekkür ederim.

Bende sanalreyonumdan alıcaktım ama beyazı yok bu fiyata deltaservis olan başka hangi site var ? veya uygun nerden alabilirim ?mağzada olur

bu akşam alıcam büyük ihtimalle söylerseniz çok sevinirim

66 Mesaj
27 Şubat 2013; 18:34:42 

quote:

Arkadaşlar lütfen biri bana tek link asphalt 7 apk+sd bulsun

Bi arada arkadaslar nfs mw ve vice Cityi yükledim apk+sd olarak sifir kasma

Kardeşim bu nfs ve vice city hafıza kartındamı telefon hafızasındamı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerli.1 -- 27 Şubat 2013; 18:36:35 >

67 Mesaj
27 Şubat 2013; 19:43:17 

4.1.2 Güncellemesi ile neler geldi, neler gitti arkadaşlar? Cevap verecek yok mu?

dyeten@gmail.com

www.dgncn.com

69 Mesaj
27 Şubat 2013; 19:49:32 

[/quote]
Bende sanalreyonumdan alıcaktım ama beyazı yok bu fiyata deltaservis olan başka hangi site var ? veya uygun nerden alabilirim ?mağzada olur

[/quote]

http://www.yenicarsim.c...ep-telefonu/id/1669777/ Ben burdan aldım. Delta garantili. Satıcıyla ilgili yorumlar iyi. Gerçi benim telefonu söylediği günden bir gün sonra kargoya verdi ama telefon sorunsuz. Değerlendirebilirsin.

114 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:05:01 

quote:

Orijinalden alıntı: dyeten

4.1.2 Güncellemesi ile neler geldi, neler gitti arkadaşlar? Cevap verecek yok mu?

Aslında pek gelen bir şey görmedim varsa da bilmiyorum ama giden şeyler var. Tuş kilidi ekranında dalga efekti artık yok mesela. Ve ana menüden google movie, google books, flipboard gibi şeyler kalkmış. :)

2052 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:06:15 

quote:

Siz güvenli moda girerek kapatın uygulamalarınızı Biz ise güvenli moda girmeden kapatıyoruz.. Bu kadar kisiyi yalancı yaptınız ayıptır ama nasıl olsa bir gün bizim dedigimizin dogru oldugunu göreceksiniz ama o zaman gelip özür dileme erdemini gösterebilecekmisiniz bilemiyorum..

Sizi inandırmanın hic bir yolu yok o sebeple saglıcakla kalın...

Nihat ile Sivrisinek 24 saat Full Muhabbet
winamp kanalı http://31.3.230.122:9934

697 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:13:00 

quote:

Orijinalden alıntı: taflan61

http://www.yenicarsim.c...ep-telefonu/id/1669777/ Ben burdan aldım. Delta garantili. Satıcıyla ilgili yorumlar iyi. Gerçi benim telefonu söylediği günden bir gün sonra kargoya verdi ama telefon sorunsuz. Değerlendirebilirsin.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bore -- 27 Şubat 2013; 20:19:22 >

86 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:20:22 

Fotoğraf atacağım ama foruma resim nasıl yüklüyoruz?

1 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:29:51 

arkadaşlar bugün okulumun adsline baglandıktan sonra ekran kilidini kaydır hareket yüz kilidi , yüz ve ses kilidi yapamıyorum sistem yöneticisi,şifreleme politikası veya kimlik bilgisi belleği tarafından devre dışı bırakılmıştır yazıyo bunu nasıl düzeltebilirim

165 Mesaj
27 Şubat 2013; 20:46:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Bore

teşekkürler

Aynı satıcıdan bende 1 adet mavi telefon aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Telefon Vietnam malı çıktı. Ayrıca site World kartınız varsa %10 worldpuan veriyorlar.

Telefon totalde 700TL Gelmiş oldu.

Deli sormuş deliye aşk nedir diye? deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye?

202 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:07:29 

merhaba, bende bugün aldım s3 mini. benide ekleyebilirsiniz kulübe.
Şarj yapma konusunda size bir soru soracağım. şarj tamamen bitince mi şarj etmek gerekli?

5388 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:11:53 

quote:

Orijinalden alıntı: berninger07

merhaba, bende bugün aldım s3 mini. benide ekleyebilirsiniz kulübe.
Şarj yapma konusunda size bir soru soracağım. şarj tamamen bitince mi şarj etmek gerekli?

hayır %15 in altına düştümü takmalısın android telefonlarda bataryayı sıfırlamak batarya ömrünü azaltır....

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

67 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:16:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ZiyaAygun

Aslında pek gelen bir şey görmedim varsa da bilmiyorum ama giden şeyler var. Tuş kilidi ekranında dalga efekti artık yok mesela. Ve ana menüden google movie, google books, flipboard gibi şeyler kalkmış. :)

Eee dalga efekti için yüklememek daha cazip geldi şimdi. Şarj durumu nasıl oldu peki? Ayrıca kamerası için artıları var mı? 153MB güncelleme yapacaz ama gelen bişey yok, giden var öyle mi :D Bu Samsung beni öldürecek...

dyeten@gmail.com

www.dgncn.com

202 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:50:14 

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

hayır %15 in altına düştümü takmalısın android telefonlarda bataryayı sıfırlamak batarya ömrünü azaltır....

bi kaç yerde tamamen bitirince şarj edin diye yazıyor bende ikilemde kaldım :s
ilk şarj olayını nasıl yapmalıyım peki? ilk android telefonda..

5388 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:54:08 

quote:

Orijinalden alıntı: berninger07

bi kaç yerde tamamen bitirince şarj edin diye yazıyor bende ikilemde kaldım :s
ilk şarj olayını nasıl yapmalıyım peki? ilk android telefonda..

lityum pillerde gerek yok baytarya dolunca çıkarırsın.senin söylediklerin kadmiyum piller için geçerliydi.yalnız sen yinede en az %10 un altına asla düşürme

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

114 Mesaj
27 Şubat 2013; 22:22:35 

quote:

Orijinalden alıntı: dyeten

Eee dalga efekti için yüklememek daha cazip geldi şimdi. Şarj durumu nasıl oldu peki? Ayrıca kamerası için artıları var mı? 153MB güncelleme yapacaz ama gelen bişey yok, giden var öyle mi :D Bu Samsung beni öldürecek...

Şarzım çok iyi gidiyor. Mesela gece yüzde 2 falan gidiyor 10 saat civarı hiç ellemesem

813 Mesaj
27 Şubat 2013; 22:37:53 

Türkiyeye geldimi 4.1.2 ?