Şimdi Ara

Windows 8.1 Rehberi, Sorunlar & Çözümleri, Resimli Anlatımlar [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.672
Cevap
152
Favori
414.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gatged pack süper oldu fakat 8.1 de offlie hesap olayını yapamadım sinir oldum arkadaş ben illa kişisel bilgilerimi microsofta vermek zorundamıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 8.1 Kullanıyorum 7 ye geçsemmi diye kararsızım performans artısı olurmu birde telefonum lumia bir artısı olurmu win8 in
  • quote:

Orijinalden alıntı: PushItt

Hocam 8.1 Kullanıyorum 7 ye geçsemmi diye kararsızım performans artısı olurmu birde telefonum lumia bir artısı olurmu win8 in

bir artısı olmaz.

7 tam anlamıyla bir windows nerdeyse herşeyi yapıyorsun sorunsuz birşekilde herşeye uyumlu ve sorun çıkarmıyor 8.1 biraz vistaya benziyor adam etmek için uğraşıyorsun olmadık yerde bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Hocam 8.1 Kullanıyorum 7 ye geçsemmi diye kararsızım performans artısı olurmu birde telefonum lumia bir artısı olurmu win8 in

bir artısı olmaz.

7 tam anlamıyla bir windows nerdeyse herşeyi yapıyorsun sorunsuz birşekilde herşeye uyumlu ve sorun çıkarmıyor 8.1 biraz vistaya benziyor adam etmek için uğraşıyorsun olmadık yerde bozuluyor.

Sonuçta ? sistemimde iyi sayılır 8gb ram hd7870 xt fx 6300
  • quote:

Sonuçta ? sistemimde iyi sayılır 8gb ram hd7870 xt fx 6300

sonuç bu

Windows 7 Ultimate SP1 x64 EN IE10 April 2013 Integrated
  • Faydalı konu. Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayağı faydalandım. TŞK ler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rencber74

Bayağı faydalandım. TŞK ler...

amacımızda buydu zaten ne mutlu bize
  • Arkadaşlar Asus s400ca ile birlikte gelen Windows 8 im var ve sanıyorum ki Windows işletim sistemi zarar gördü. Onarma kurtarma yapamıyorum recovery de yapmama izin vermiyor. Şuan normal açılıyor fakat eksiklikler var. Elimde windows diski yok makine ile birlikte geldiğinden elimde lisans no var mı bilemiyorum.

yardım rica edebilir miyim sizden ?

Tam sürüm disk şeklinde ücretsiz olarak Windows 8 e nasıl ulaşabilirim. Cihazda Dvd sürücü yok bu arada ultrabook , sitesinden indirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Arkadaşlar Asus s400ca ile birlikte gelen Windows 8 im var ve sanıyorum ki Windows işletim sistemi zarar gördü. Onarma kurtarma yapamıyorum recovery de yapmama izin vermiyor. Şuan normal açılıyor fakat eksiklikler var. Elimde windows diski yok makine ile birlikte geldiğinden elimde lisans no var mı bilemiyorum.

Tam sürüm disk şeklinde ücretsiz olarak Windows 8 e nasıl ulaşabilirim. Cihazda Dvd sürücü yok bu arada ultrabook , sitesinden indirebilir miyim?

recovery bölümü vardır Windows 8 yüklü geldiyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Arkadaşlar Asus s400ca ile birlikte gelen Windows 8 im var ve sanıyorum ki Windows işletim sistemi zarar gördü. Onarma kurtarma yapamıyorum recovery de yapmama izin vermiyor. Şuan normal açılıyor fakat eksiklikler var. Elimde windows diski yok makine ile birlikte geldiğinden elimde lisans no var mı bilemiyorum.

bilgisayarın bataryasını çıkar fişinide çek kapat sonra fişi tak F9 a basılı tut ve alttaki menü gelince 2.yi tıklayıp devam et.

1. refresh your pc without affecting your files (dosyalarınıza zarar vermeden pc.nizi tazeleyin)

2. remove everything and reinstall Windows (herşeyi silin ve windowsu yeniden kurun)

• Windows 8 kullanıyorum easy software yükledim fakat sManager.exe giriş noktası bulunamadı diyo ne yapmalıyım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdnksz

Windows 8 kullanıyorum easy software yükledim fakat sManager.exe giriş noktası bulunamadı diyo ne yapmalıyım??

birşey yapamassın
  • windows 8.1 masaüstünde pek bir sorun yaratmadı ama Lenovo z500 dizüstüme yükledim perişen etti makinayı . Mesut abinin belirttiği kadar yerden yere vurulacak bir işletim sistemi değil ama stabil olmadıgı su götürmez bir gerçek . Malesef windows 8 olmadı boşuna uğraşmayın sorun yaşıyorsanız windows 7ye dönün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

windows 8.1 masaüstünde pek bir sorun yaratmadı ama Lenovo z500 dizüstüme yükledim perişen etti makinayı . Mesut abinin belirttiği kadar yerden yere vurulacak bir işletim sistemi değil ama stabil olmadıgı su götürmez bir gerçek . Malesef windows 8 olmadı boşuna uğraşmayın sorun yaşıyorsanız windows 7ye dönün .

bunu hep söylüyorum zaten konusunu açmama rağmen.
  • @bjk__murat Bi yerde hata yaptılar ve ne olduysa bir türlü düzeltemediler . Windows 8 yine 8.1e göre daha stabildi . Kaş yapalım derken göz çıkardı adamlar . İşin kötüsü windows 7ye döneyim diyorum dizüstünde bazı driverları bulamıyorum .

Windows 7 home premıum kutulu sürüme 255 tl ödemiştim yanılmıyorsam ama son kuruşuna kadar hak etmişti . Bu windows 8 bana hayal kırıklığı oldu
  • quote:

@bjk__murat Bi yerde hata yaptılar ve ne olduysa bir türlü düzeltemediler . Windows 8 yine 8.1e göre daha stabildi . Kaş yapalım derken göz çıkardı adamlar . İşin kötüsü windows 7ye döneyim diyorum dizüstünde bazı driverları bulamıyorum .

Windows 7 home premıum kutulu sürüme 255 tl ödemiştim yanılmıyorsam ama son kuruşuna kadar hak etmişti . Bu windows 8 bana hayal kırıklığı oldu

iletişime geç ben bulurum sana driverlari
  • Şu ana kadar 144 hz sorunu dışında çözülemeyecek bir durumla karşılaşmadım.7 ye göre daha hafif ve performanslı bir işletim sistemi.Benim gibi makinesini çoğunlukla 3d uygulamalar için kullananlar için daha doğru bir seçenek olacaktır.Ufak araştırmalarla çözülemeyecek gibi gözüken bir sürücü yada uygulama hatası fixlenebiliyor.Zaten bu konudada çoğundan bahsedilmiş.
  • quote:

@bjk__murat Bi yerde hata yaptılar ve ne olduysa bir türlü düzeltemediler . Windows 8 yine 8.1e göre daha stabildi . Kaş yapalım derken göz çıkardı adamlar . İşin kötüsü windows 7ye döneyim diyorum dizüstünde bazı driverları bulamıyorum .

Bunu ben de anlamadım. 8'i beğenmesem de stabilite sorunu pek yoktu. 8.1 canı sıkılınca mavi ekran veriyor, çöküyor, kitlenip kalıyor. Driver sorunu desem başka makinelerde de durum aynı.

7 lisansı olanlar için kafaya takacak bir durum yok. 9 gelene kadar 7 alemin kralı şimdilik, görünen o

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

iletişime geç ben bulurum sana driverlari

eyvallah dostum şöyle bir şey yaptım . bilgisayarı sıfırlayıp windows 8e döndüm . şimdilik 8de bir sıkıntım yok ama aklına takılan şu var sadece . Bu microsoft windows 8e güncelleme desteği falan sürdürecek mi yani ayrı bir işletim sistemi olarak mı görüyor yoksa 8.1 e güncellemediğimiz müddetçe tehdit altında mı olacağım ?

buna göre ilerleyen süreçte ya 7ye döneceğim ya 9u bekleyeceğim cevabın önemli ..

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.