Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: streamin Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadıköy'de dolandım durdum bir " Netmaster WDS-540 Access Point Router " bulamadım yaa :( Var mı gören ?
  • hepsiburada.com'a bakın...
    quote:

Orjinalden alıntı: arrob

arkadaşlar netmaster wirelless kablo medem fiyatı şuan ne kadar..ucuz olan bir yer biliyor musunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SyntaxError

hepsiburada.com'a bakın...
    quote:

Orjinalden alıntı: arrob

arkadaşlar netmaster wirelless kablo medem fiyatı şuan ne kadar..ucuz olan bir yer biliyor musunuz?

Hizlial.com 'a da bakabilirsiniz; genelde Hepsiburada.com' dan ucuz oluyor..
  • İnternetten alışveriş yapmadım hiç ve çekiniyorum, bu firmaların dükkanları var mı? Koskoca Kadıköy'de bir router nasıl olmaz? :(
  • cbw700 web siteleri yazmasa bile mecidiyeköy gold pc den almıştım 150-160 ytl gibi bir fiyatı vardı
  • telefondan, internetten veya şubeden başvuru yapmak fark eder mi? şube bize çok uzakta anlaşmalı olan ptt telefondan başvuru yapmamı önerdi.
  • Kadıköy DMS firmasına gittim, orada kablo internet modem satılıyor. Dükkanda wds-540 router yok fakat 300 numaralı bir router var 130 ytl fiyatı var. wds-540 65ytl civarında satılıyor, o varken bu 300lü modeli kim alır? Garip bu işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 4 Ekim 2008; 14:54:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkin_park20

telefondan, internetten veya şubeden başvuru yapmak fark eder mi? şube bize çok uzakta anlaşmalı olan ptt telefondan başvuru yapmamı önerdi.

Turksat' ın sitesinden başvurmuştum gece; sabahında gelip kurmuşlardı.. Boşuna telekomu zengin etmeye gerek yok bence; netten başvursanız da olur.. Onlar sizi arıyorlar randevu almak için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

quote:

Orjinalden alıntı: linkin_park20

telefondan, internetten veya şubeden başvuru yapmak fark eder mi? şube bize çok uzakta anlaşmalı olan ptt telefondan başvuru yapmamı önerdi.

Turksat' ın sitesinden başvurmuştum gece; sabahında gelip kurmuşlardı.. Boşuna telekomu zengin etmeye gerek yok bence; netten başvursanız da olur.. Onlar sizi arıyorlar randevu almak için..

tesekkürler.
  • Rica ederim
  • antepde türksat çalışmasından sonra net 24 saat açık banamısın demiyor valla şuan antepde kablo net bağlatacaklara hiç durmasın derim çok iyi alt yapısı sorun yok
  • http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26516 modeminize takın birkaç küçük ayar ve kablolardan kurtulun,şu an kullanıyorum ve çok memnunum.
  • Ya bende bi soru sorayım.Bu tedaşa da pis tav oluyorum cuk diye kesiyo elektriği yağmur toprağa düşüyo elektrik gidiyo.bide sadece bizim trafonun kullanıldığı yerlerde gidiyor.neyse ups çaktım bitane.modem falan cart curt hepsi buna bağlı.sorum şu elektrikler gittiğinde neden internette gidiyo.aşağıdaki beslemede elektrikle mi çalışıyo pano yani.olmazsa ups ten oraya hat çekem.herkeste bu durum mevcutmu?
  • İstanbul Mecidiyeköy de 3MB kablo kullanıyorum. Hızda sorun var diyemem 350KB/s kullanabiliyorum ama pingler beni çıldırtıyor. Çok dengesiz ping süreleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chathakan

Ya bende bi soru sorayım.Bu tedaşa da pis tav oluyorum cuk diye kesiyo elektriği yağmur toprağa düşüyo elektrik gidiyo.bide sadece bizim trafonun kullanıldığı yerlerde gidiyor.neyse ups çaktım bitane.modem falan cart curt hepsi buna bağlı.sorum şu elektrikler gittiğinde neden internette gidiyo.aşağıdaki beslemede elektrikle mi çalışıyo pano yani.olmazsa ups ten oraya hat çekem.herkeste bu durum mevcutmu?

Bizim apartmanda da durum aynı.. UPS yedekli sistemim fakat elektrik gidince; kablo.net kutusu da elektrikle çalıştığı için, internet kesiliyor.. :(
  • arkadaşlar merhaba, kablonete basvurdum bugun. wireless kablo modem almak istiyorum. birkaç sorum olacak.
    1- wireless kablo modem için öneriniz hangi markadır? internetten alışveriş yapmayı sevmiyorum. istanbulda nereden alabilirim
    2- wireless kablo modem aldıgımda, 3 kişi aynı anda başka bir ayar yapmadan rahatça kullanabilir miyiz? önceki mesajlarda arkadaşlar, routerdan falan bahsetmiş, bu yuzden sordum bu soruyu.

daha önceki iletilerin hepsini okuyamadım, çünkü halihazırda cep telefonundan baglanıyorum internete ve çok yavaş, daha önce yazılanlarda sorularımın cevabı varsa kusuruma bakmayın. şimdiden teşekkürler, iyi günler.
  • quote:

quote:

Ya bende bi soru sorayım.Bu tedaşa da pis tav oluyorum cuk diye kesiyo elektriği yağmur toprağa düşüyo elektrik gidiyo.bide sadece bizim trafonun kullanıldığı yerlerde gidiyor.neyse ups çaktım bitane.modem falan cart curt hepsi buna bağlı.sorum şu elektrikler gittiğinde neden internette gidiyo.aşağıdaki beslemede elektrikle mi çalışıyo pano yani.olmazsa ups ten oraya hat çekem.herkeste bu durum mevcutmu?

Bizim apartmanda da durum aynı.. UPS yedekli sistemim fakat elektrik gidince; kablo.net kutusu da elektrikle çalıştığı için, internet kesiliyor.. :(

ups'den 3lü veya 2li priz ile çıkış yapıp arta kalan fazla prizlerden birisini modem için kullanabilrsin. ben daha önceden öyle yapmıstım. eski evimde de çok elektrik kesiliyordu, netin gitmesinden sıkılmıstım ve bu yönttemi uygulamıstım.

• quote:

Orjinalden alıntı: etacarinae32

quote:

quote:

ups'den 3lü veya 2li priz ile çıkış yapıp arta kalan fazla prizlerden birisini modem için kullanabilrsin. ben daha önceden öyle yapmıstım. eski evimde de çok elektrik kesiliyordu, netin gitmesinden sıkılmıstım ve bu yönttemi uygulamıstım.

Modem de UPS yedekli fakat apartmandaki kablo.net dağıtım kutusu da elektrikle çalıştığı için malesef elektrikler gidince internete giremiyoruz.. ADSL de problem olmuyordu bende de..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: etacarinae32

quote:

quote:

Modem de UPS yedekli fakat apartmandaki kablo.net dağıtım kutusu da elektrikle çalıştığı için malesef elektrikler gidince internete giremiyoruz.. ADSL de problem olmuyordu bende de..

:) bu açıdan düşünmemiştim.

• Apartmanın amfisini çözsenizde eğerki mahallenin ana amfisinin de elektriği bu trafoya bağlı ise gene internet olmayacaktır :)
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.