Şimdi Ara

ttnet 1 aralık itibari ile zamlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
1
Favori
6.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her sene 4 tl zam.bu böyle devam edecek.
    Internet kullanımını ve fiyatlandırmasını, Libya'daki düzeye çıkarmaya çalışıyorlar sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 4 Kasım 2012; 14:06:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan fabrikada çalışıyorum adamlar % 2 mi versek zam yoksa % 3 mü diye tartışıyorlar ama türkiyede içecekten giyime hertürlü ihtiyac malzemelerine bi sürü zam geliyor ama maaşlara düzgün zam yapamıyolar. ondan sonrada geip karşımıza utanmadan ekonomi iyi fasa fiso diyorlar harbiden bıktım. ama böyle koyun oldukça daha hak bize. bu nedir ya
  • taahhüdüm bitsin biri adsl 1mbit sınırsız 45tl tarifesine geçeceğim,,ttneti de tüm ortaklarını da öpeyim,,10 günde hız zaten 3mbite düşüyor, 1 olsa ne olur 3 olsa ne olur,,63lira vereceğime 45lira veririm.
  • Hız aynı hız fiyata geçir geçirebildiğin kadar,Yok zaten bilmem kaş lira kar açıklamışsın halen neyin zammında bu şirket anlamadım. BTK nın arkadaş zaten yeterince kazanıyosun zam falan yok devlet de vergiyi azaltsın sen de fiyattan azalt da diğer memleketlerdeki gibi ücretsiz internet vermesek de koltuğumuzun hakkını verelim demesi gerekirken. Ver gazı ver gazı. Biri bu tekelciliğe dur demedikçe ve de yasalar bizi bu konuda da korumadıkça bu işler zor . Sonuçta adam 8mbit e kaar diyo kafasına göre veriyo yok dolap uzak yok bilmem ne ben camdan bakınca görüyorum la dolabınızı neresi uzak
  • Ne kadar ağlasakta sızlasakta paşa paşa ödüyoruz zamlı ücretleri, ben her ay btkya hem internet üzerinden hem dilekçe ile şikayette bulunuyorum ama demekki türk telekomla btk kanka olmuşlar müşterinin ne durumda olduğu umurlarında değil. 60 küsür lira ödüyorum 24 mbite 16 mbit 12 ay tahahütlü kampanya fena durmuyor aylık 44 lira buna mı geçsem acaba.
  • Yetti Be.!!!!!!! Postadan yazılı zarfla açıklama göndermişler bide. Netdisk, wifi, sabit hat vs istemeden zorla ürün satıp fiyat şişirmekten başka bir şey yapmıyor bu adamlar yahu.!!!

Kanun, devlet herşey bunlardan yana, tepki vermez isek bu adamlar daha çok sömürür bizi.

Yazıklar olsun be.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 5 Kasım 2012; 17:00:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugoss

Yetti Be.!!!!!!! Postadan yazılı zarfla açıklama göndermişler bide. Netdisk, wifi, sabit hat vs istemeden zorla ürün satıp fiyat şişirmekten başka bir şey yapmıyor bu adamlar yahu.!!!

Kanun, devlet herşey bunlardan yana, tepki vermez isek bu adamlar daha çok sömürür bizi.

Yazıklar olsun be.!!

"Postadan yazılı zarfla açıklama göndermişler bide." dediniz, acaba mektubun içeriği ne? Zorla ürün veya hizmet satışı olamaz, tabi kanunu çiğneyerek yapabilirler. Btk veya tüketici mahkemesi bu durumda.

Sizin durumunuz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Yetti Be.!!!!!!! Postadan yazılı zarfla açıklama göndermişler bide. Netdisk, wifi, sabit hat vs istemeden zorla ürün satıp fiyat şişirmekten başka bir şey yapmıyor bu adamlar yahu.!!!

Yazıklar olsun be.!!

"Postadan yazılı zarfla açıklama göndermişler bide." dediniz, acaba mektubun içeriği ne? Zorla ürün veya hizmet satışı olamaz, tabi kanunu çiğneyerek yapabilirler. Btk veya tüketici mahkemesi bu durumda.

Sizin durumunuz nedir?

Mektupta, netdisk kapasite artırımı ve ttnet wifi dakiları 6 ay ücretsiz olacak diye ibare var, bunların arkasına sığınarak bu zamları yapıyorlar bunu kast etmiştim, tabii birse sabit hat. Yani yeni birşey yok...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Yazıklar olsun be.!!

Sizin durumunuz nedir?

Mektupta, netdisk kapasite artırımı ve ttnet wifi dakiları 6 ay ücretsiz olacak diye ibare var, bunların arkasına sığınarak bu zamları yapıyorlar bunu kast etmiştim, tabii birse sabit hat. Yani yeni birşey yok...

Anladım. Ücret ve fatura detaylarında yer almayan ve hediye ayağına güya bedelsiz olarak bize verildiği ima edilen zırvalardan bahsettiniz değil mi?

Allah bir bela gönderir bu zulmü yapanlara bir gün.

• bu vesıle ıle 8mb net lımıtsız ınternet ve telefon hattımı kapattırma kararı aldım. sımdıden 1 musterı kaybettıler.
  • evet zamlanmış ne yazıkki bugün bana posta ile bildirim göndermişler 01 aralık da 63 lira olarak güncellenecektir diye tam soyguncu bunlar tabi hızı 3mb yükselttiler millet 8mb net limitsize geçti haliyle haklılar 2mbps 74 lira verene 59 veririm daha iyi diye bunlarda fırsat bildi tak zammm iyi bundan sonra aylık 300gb dan aşağı yaparsam ne oluyum hakkını verelim 63 liranın

• seçimler yaklaşsın indirim olur merak etmeyin,en çok zammın artışın olduğu dönem bunların dönemi ama helal olsun adamlara bizim gibi koyunlara geçirdikce geçiriyorlar affetmiyorlar
  • her şeye zam yakında nefes almak için bile para vericez
  • allah belalarını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: başlıksakat

her şeye zam yakında nefes almak için bile para vericez

skk yoksa ve öğrenci değilsen nefesde verigye bağlı.bakınız genel sağlık sigortası
  • Bu kez ttnet'e birşey söylemiyorum.O kadar yazdık, çizdik, eleştirdik, söyledik.Meğer beyhudeymiş.Görünen o ki ttnet cephesinde değişen birşey yok.Değişeceğine dair bir belirti de yok.Babamın ekmeğini yiyip de ttnet'e akıl veremem.Nasıl biliyorlarsa öyle yapsınlar.
  • sol de olmaz inşallah
  • biri de desinki ben bu net diski kullanıyorum cok yararlı bir icattır allah senden razi olsun ttnet. elin gavuru hd yi geçtim ultra hd ye geçmiş biz tivibuda sd yayınla kota doldurmamaya çalışıyoruz. amacın ne ttnet 1 de zam yap ohhh.. ne ala memleket aynen devam sömürülmeye...
  • Slm,
    Hayırlısı olsun deyip, konuyu geciyorum,

bölümde tansiyon oldukca yüksek çünkü..
  • sen hiçbir hizmet verme ama zam yap olucak iş değil ttnetden kaçayım diyorum diğerlerininde ttnetten farkı yok şu ülke interneti ne zaman düzgün kullanabilecek acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.