Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Designer83

Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Bazılarınızın bildiği üzre ismim Ali.
    Ben de İstanbul'dan katılıyorum aranıza.

30 olalı da bir hafta oldu :)

Hoşgeldin Ali , psn adresini yazarsan ekleyeceğim seni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

Casillas - Dani Alves - Ramos - Pepe - Jordi Alba - Jesus Navas - Xavi - Essien - Di Maira - Messi - Falcao

Böyle bi LaLiga kadrosu kurmayı planlıyorum yakında. 4-4-1-1 taktiğinde , genelde kanatlardan hızlı adamlarla gidip kafa toplarında etkili olan Falcao'yu besleme düşüncesindeyim. Tabi alternatif olarak ortadan Xavi ve Messi'nin yaratıcılığından faydalanabilirim. Tek sıkıntı orta ikili Xavi - Essien ' in yeterli pres ve savunmayı yapıp yapamayacağından şüpheliyim. Önerileriniz varsa dinlemek istiyorum..

Geçen sene olduğu gibi bu senede orta saha etkisiz İspanyada , Essien ve Xavi orta sahayı kalabalık tuttuğun için dar alanda diğer taktiklerdeki gibi çok etkisiz kalmaz yinede , Ofansif olarak Özil , 2 yönlü Modric ve daha ucuz alternatif çalışkan bir oyuncu olarak Song da deneyebilirsin ortada
  • Tarık abi beni de ekler misin çok şükür seviyem iyidir saygılar abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Yaşını söylemekten utanan (38) bir fut cu olarak bende aranızdayım,inşallah güzel bir konu olarak devam eder...

hayırlı olsun ,istediğiniz gibi bi sayfa olur inşallah..
    edip abi bir ayağın çukurda artık,ut mirasına talibim

hadi len ordan bi ayağım çukurdaymış,sen benim fut mirasıma anca fifa2064 de kavuşursun...
  • bu arada arkadaşlar şuan için seria a kadrosu kullanıyorum coins miktarını istediğim seviyeye getirip bpl ye geçene kadar,sormak istediğim kalede marchetti ve handanovic kullanıyorum değişmeli olarak sizce buffon a o kadar coins vermeye değermi,birde st olarak pato,miccoli ve milito var di natale hakkındaki görüşleriniz neler.bir ara cavani kullandım hiç memnun kalmamıştım kağıt üstündeki değeriyle alakası yok gelmişti bana..
  • quote:

bu arada arkadaşlar şuan için seria a kadrosu kullanıyorum coins miktarını istediğim seviyeye getirip bpl ye geçene kadar,sormak istediğim kalede marchetti ve handanovic kullanıyorum değişmeli olarak sizce buffon a o kadar coins vermeye değermi,birde st olarak pato,miccoli ve milito var di natale hakkındaki görüşleriniz neler.bir ara cavani kullandım hiç memnun kalmamıştım kağıt üstündeki değeriyle alakası yok gelmişti bana..

Buffon için değmez bence , hepsini denedim , Marchetti aratmaz Buffonu , Miccoli Di Natale ' nin bir gömlek altı , Cavani bende beğenmemiştim , Pato için söylenecek bir şey yok zaten , sahada kuduz köpekler gibi resmen , saldırıyor , savaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

bu arada arkadaşlar şuan için seria a kadrosu kullanıyorum coins miktarını istediğim seviyeye getirip bpl ye geçene kadar,sormak istediğim kalede marchetti ve handanovic kullanıyorum değişmeli olarak sizce buffon a o kadar coins vermeye değermi,birde st olarak pato,miccoli ve milito var di natale hakkındaki görüşleriniz neler.bir ara cavani kullandım hiç memnun kalmamıştım kağıt üstündeki değeriyle alakası yok gelmişti bana..

Buffon için değmez bence , hepsini denedim , Marchetti aratmaz Buffonu , Miccoli Di Natale ' nin bir gömlek altı , Cavani bende beğenmemiştim , Pato için söylenecek bir şey yok zaten , sahada kuduz köpekler gibi resmen , saldırıyor , savaşıyor

Tarık ,Pato için dediklerine aynen katılıyorum bazen öyle bir hareket yapıp öyle bir şut çıkarıyoki ben bile şaşırıyorum ulen bu hareketi benmi yaptım diye

Di Natale yi bir alıp deneyeyim bakalım ,Miccoli dende çok çok memnun değilim açıkçası,Buffonu rafa kaldırdım o zaman şimdilik..
  • quote:

Tarık ,Pato için dediklerine aynen katılıyorum bazen öyle bir hareket yapıp öyle bir şut çıkarıyoki ben bile şaşırıyorum ulen bu hareketi benmi yaptım diye

Di Natale yi bir alıp deneyeyim bakalım ,Miccoli dende çok çok memnun değilim açıkçası,Buffonu rafa kaldırdım o zaman şimdilik..

Abi Miccoli geçen seneyi aratıyor resmen bende beğenmedim , Di Natale özellikle uzaktan şutlarda etkili 2 ayağı ilede sağlam vuruyor ben tek st oynadığım için Pato daha ağır basıyor o yüzden Di Natale kullanmıyorum , Buffon için kesinlikle değmez
  • Dostlar ıspanya ligi kuruyorum 4.3.3 acaba Lw de kim iyi olur önerisi olan var mi

• Pek kimse önermerse de bence Vucinic de Serie A için iyi bir seçenek.Özellikle Pato ile birlikte oynatılırsa daha da verimli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

Dostlar ıspanya ligi kuruyorum 4.3.3 acaba Lw de kim iyi olur önerisi olan var mi

İf Guardado , Pedro , Tello deneyebilirsin sırasıyla

quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

Pek kimse önermerse de bence Vucinic de Serie A için iyi bir seçenek.Özellikle Pato ile birlikte oynatılırsa daha da verimli oluyor.

Vucinic Pivot santrafor olarak denenebilir haklısın ama bence Milito daha önce tercih edilmelidir her zaman , fakat herkesin oyun stili farklı , birisinde harikalar yaratan bir oyuncu bir diğerinde yokları oynayabiliyor
  • Efsane kadromu kurmuş bulunmaktayım arkadaşlarım

Basın mensuplarına açık yapılan antremanda teknik direktör Zafer Gonzales, takımın tüm taktiklerini ortaya serdi (!) Rakipler için bulunmaz hint kumaşı niteliğindeki bu görüntülerden elde edilen bilgilere dayanarak işte Dudullu FC 'nin kadrosu ve taktiği:

Taktik: 5-2-2-1

Kalede: Diego Alves

Defans: Marcelo - Dede - David Luiz - Chiellini - Abate

Orta saha: Ramires - Yaya Toure

Forvet hattı: Neymar - Pato - Hulk

Div1 'de 7 maç yaptım 7'sini de kazandım. Çok fenayım çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 27 Ekim 2012; 22:41:17 >
  • 4-1-2-1-2 İspanyam var.r7 ,messi ,xavi ,iniesta ,ramos ,alves ,casillas hariç her mevkiye her adamı denedim çevirdim çevirdim oynadım ama hiçbir şekilde benim oyun tarzımla falcao dışından kimseden verim alamadım o yüzden kimseye tavsiye etmiyorum.Toplam 20-30 k ya mal ettiğim hep mütevazi olarak söylediğim fransa kadrom ispanyaya göre daha sağlam yere basıyor ve daha güzel oynuyorum.

Şunuda söylyeyim kesinlikle ispanya bu kadar kötü olmayı haketmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Yenerim , bir trader olarak sana birşey soracağım , daha önce hesaplar arası takas + coins şeklinde yapılan trade offerlarda kesinti olmadığını bir arkadaş paylaşmıştı resimleri ile birlikte fakat geçen başıma gelen bir durum oluştu 600k + 4 tane kart teklifi sonrası hesabıma 570k geçti , 30k yine buhar oldu yani , çok coins transferi yapan biri olarak bu durum olası mı ?

Kesinlikle kesilmiyor, ben hergun çılgınlar gibi aktarım yapıyorum. Ancak 4 oyuncu + coin yapmadım kardesim. genelde bir iki oyuncu artı coin yapıyorum...

Cok geç yanıt verdim ama bugün hayırlı bir is icin disardayim:))

Trade vb konularda elimden geldiğince yardımcı olabilirim, elimden geldiğince

Not:cepten giriyorum foruma cok zor takip ediyorum ama mümkün olduğunca yanıtlarım alıntı yaparsanız daha rahat ulasirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Ekim 2012; 22:47:43 >
  • Heyecanla tüm yazıları sonunda cep telin küçücük ekranından okudum:)

Mehsinyes: aramıza hosgeldin
    Burcinim: merhaba
    Muhibbi: manyak arkadasım merhaba
    Dikkat mersinli : merhaba kardeşim
    Zafer: merhaba turnuva şimdiden gözümde tutuyor :)

Young cesar: seni görünce şaşırdım, young cesar demek cok young değilmiş:) uzun süredir hep yazmıştık ama daha dün ismem tanışmak nasip olmuştu:)

Urtur : merhaba

fener.lee v akonay : bu sene turnuvada tanistik, turnuvada beni yendiniz ama kızgın değilim:) suan önceliğim Prof trade, sonra hesaplaşacağız ona gore:))

Herkese merhaba

Ben yimah reis i istiyorum burda Tarık:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Ekim 2012; 23:08:36 >
  • Trade offerlarda artık!! Kesiyor gitti 30k biraz önce:))

Değişmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

Efsane kadromu kurmuş bulunmaktayım arkadaşlarım

Basın mensuplarına açık yapılan antremanda teknik direktör Zafer Gonzales, takımın tüm taktiklerini ortaya serdi (!) Rakipler için bulunmaz hint kumaşı niteliğindeki bu görüntülerden elde edilen bilgilere dayanarak işte Dudullu FC 'nin kadrosu ve taktiği:

Taktik: 5-2-2-1

Kalede: Diego Alves

Defans: Marcelo - Dede - David Luiz - Chiellini - Abate

Orta saha: Ramires - Yaya Toure

Forvet hattı: Neymar - Pato - Hulk

Div1 'de 7 maç yaptım 7'sini de kazandım. Çok fenayım çok

Eywah

Allahtan aynı grupta değiliz , gerçekten çok dinamik bir kadro olmuş , bende bu akşam title dan döndüm 18 puanda kaldım , maç 2 - 2 giderken ds3 şarjım bitti , affederlermi , usb kablo vs. derken 1 tane attı acımadı , o hışımla 1 tane daha yedik 4-2 sonuç hüsran
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Ben yimah reis i istiyorum burda Tarık:)

Herkese kapımız açık gelebilir , ben kimseye kin tutmam bilirsin , senlede kapışmıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Takımı Premier Lig den topladım ... Genel olarak sorun yok ama Hernandez'in yanına hem güçlü hem hızlı bir forvet lazım önerisi olan var mı ??

tores i dene istesen
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.