Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaanyazıcı

quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

bu sene 5-6 m coin satmışımdır.1 m üstü paket açtım.Elimde şuan 3 küsür m coin ve 3 kadro var.bunların hemen hemen hepsini ticaret ile yaptım.

bir önceki turnuvada oyunun futbol kısmının benim için bittiğini söylemiştim.Ticaret bile sıktı.3-5 sürekli kazanıyorsun ama kazan kazan ne yapıcam coini.10 gündür doğru dürüst yüzüne bakmıyorun ut nin

Dostum hangi taktikle yaptigini paylasirsan bari oynayanlara yardimci olursun tabi istersen ben merakla bekliyorum sahsen

Adam al-sat kardesim, bundan daha kolayi yok, zamanini verirsen sen de yaparsin.

Yani yan gel yat degil, kestirme yolu falan yok, maclari takip et, paketleri takip et, zamaninda al zamaninda da sat. Kaan senin ictenlikle sordugunu biliyorum ama simdi akbabalar hangi programla yapiliyor diye sormadan cevaplamak istedim dostum.

Cok haklisin dostum ama hangi adami alsam elimde patliyor en azindan bi kac isim bi kac ince tuyolar verebilirsiniz

Gecen sene olsaydi adam alirdin birkac gun sonra bile rahat rahat satardin. Bu sene EA kendini de asti, surekli durmadan yeni birseyler geliyor piyasaya, durum boyleyken adam almak mantikli degil. Yeni yil icin de ozel paketler gelir, en iyi ilk 11 gelecek daha TOTY, iyi performans gosteren oyuncularin Overall Rating'leri artacak falan yani Ocak 20'ye kadar tahminim zaten aldigin adamin fiyatinin yukselme ihtimali cok dusuk (ozel oyuncular haric)

Bu nedenlerden oturu yatirim yapilacak zaman degil, en dusukten alip 6 saat icinde sattin sattin bence. Turkiye'de oldugunu varsayarak senin saatinle aksam 8-9'a kadar piyasadaki kart sayisi yuksektir o saatten sonra duser, senin orda sabah 4-5 gibi tenhalasir, butun avrupa uyur , kartlar dokulmedigi icin satabilecegin fiyat yukari cekilir.

Burdan yola cik bakalim iste

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu sene 5-6 m coin satmışımdır.1 m üstü paket açtım.Elimde şuan 3 küsür m coin ve 3 kadro var.bunların hemen hemen hepsini ticaret ile yaptım.

bir önceki turnuvada oyunun futbol kısmının benim için bittiğini söylemiştim.Ticaret bile sıktı.3-5 sürekli kazanıyorsun ama kazan kazan ne yapıcam coini.10 gündür doğru dürüst yüzüne bakmıyorun ut nin

Dostum hangi taktikle yaptigini paylasirsan bari oynayanlara yardimci olursun tabi istersen ben merakla bekliyorum sahsen

Adam al-sat kardesim, bundan daha kolayi yok, zamanini verirsen sen de yaparsin.

Yani yan gel yat degil, kestirme yolu falan yok, maclari takip et, paketleri takip et, zamaninda al zamaninda da sat. Kaan senin ictenlikle sordugunu biliyorum ama simdi akbabalar hangi programla yapiliyor diye sormadan cevaplamak istedim dostum.

Cok haklisin dostum ama hangi adami alsam elimde patliyor en azindan bi kac isim bi kac ince tuyolar verebilirsiniz

Gecen sene olsaydi adam alirdin birkac gun sonra bile rahat rahat satardin. Bu sene EA kendini de asti, surekli durmadan yeni birseyler geliyor piyasaya, durum boyleyken adam almak mantikli degil. Yeni yil icin de ozel paketler gelir, en iyi ilk 11 gelecek daha TOTY, iyi performans gosteren oyuncularin Overall Rating'leri artacak falan yani Ocak 20'ye kadar tahminim zaten aldigin adamin fiyatinin yukselme ihtimali cok dusuk (ozel oyuncular haric)

Bu nedenlerden oturu yatirim yapilacak zaman degil, en dusukten alip 6 saat icinde sattin sattin bence. Turkiye'de oldugunu varsayarak senin saatinle aksam 8-9'a kadar piyasadaki kart sayisi yuksektir o saatten sonra duser, senin orda sabah 4-5 gibi tenhalasir, butun avrupa uyur , kartlar dokulmedigi icin satabilecegin fiyat yukari cekilir.

Burdan yola cik bakalim iste

Fenerlee kardesimiz peki nasil yapmis oyleyse bisey ima etmiyorum sakin ola yanlis anlamasin beni sadece merakimdan soruyorum cunku bende bu paralari kazanip takimima robben olsun ribery olsun almak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Teşekürler Alptuğ beni de kurtardın akbabalardan

@Kaan Alptuğ'un dedikleri tamamen işin özü...Bunun benim bildiğim bir rehberi yok.Piyasaya bilip takip edip ucuza alıp pahalıya satacaksın.Bu da zamanla olacak iş ,gerekirse zarar ederek öğrenilecek birşey.Fifa 11 den beri fut oynuyorum belki de bunun verdiği birikimle elimdeki coine göre ne alabilirim ne kadara ve ne zamanda satabilirim diyerek al-sat yapıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekürler Alptuğ beni de kurtardın akbabalardan

@Kaan Alptuğ'un dedikleri tamamen işin özü...Bunun benim bildiğim bir rehberi yok.Piyasaya bilip takip edip ucuza alıp pahalıya satacaksın.Bu da zamanla olacak iş ,gerekirse zarar ederek öğrenilecek birşey.Fifa 11 den beri fut oynuyorum belki de bunun verdiği birikimle elimdeki coine göre ne alabilirim ne kadara ve ne zamanda satabilirim diyerek al-sat yapıyorum.

Aynen

• arkadaşlar yalvarıyorum ya kaleci ile karşı karşıya nasıl daha rahat gol atabilirim kaleciyle karşı karşıya kaçırdığım 1000 olmuştur heralde plase yapsam elini uzatıyor bi adamla maç yaptım 5 kere karşı karşıya kaldı 5 ide gol yerden atıyor nasıl yapıyorsa bide kalecinin hangi taraftayken hangi köşesine vurmamız gerekiyor nasıl vurcaz lütfen ustalardan ricam bi açıklasınlar sıyırıcam yoksa:D
  • quote:

arkadaşlar yalvarıyorum ya kaleci ile karşı karşıya nasıl daha rahat gol atabilirim kaleciyle karşı karşıya kaçırdığım 1000 olmuştur heralde plase yapsam elini uzatıyor bi adamla maç yaptım 5 kere karşı karşıya kaldı 5 ide gol yerden atıyor nasıl yapıyorsa bide kalecinin hangi taraftayken hangi köşesine vurmamız gerekiyor nasıl vurcaz lütfen ustalardan ricam bi açıklasınlar sıyırıcam yoksa:D

şut tuşuna seri şekilde 2 kere basarsan yerden vurur
  • Ultimate Team'i açmıyorum çok fena Virtual Pro'ya sardım
  • arkadaslar bir kotu haberim var.fifa14 de momentuma bu vurus eklenecekmis
    http://www.facebook.com/photo.php?v=445783025485601&set=vb.110982472295119&type=2&theater
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordo33

arkadaslar bir kotu haberim var.fifa14 de momentuma bu vurus eklenecekmis
    http://www.facebook.com/photo.php?v=445783025485601&set=vb.110982472295119&type=2&theater

• quote:

Orijinalden alıntı: bordo33

arkadaslar bir kotu haberim var.fifa14 de momentuma bu vurus eklenecekmis

• Yeni yılınız kutlu olsun
  • Beyler , hepinize aileniz ve sevdiklerinizle daha nice mutlu , huzurlu yıllar geçirmeniz dileklerimle..
  • herkesin yeni yılını kutlarım, 2013 yılının tüm kardeşlerime bol şans,mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ederim...
  • bu arada eklemden geçememeyeceğim,eski hesabımdaki takımı sildim ve yeni baştan tane takım kurarak eski hesabıma dönüş yaptım(tedbili mekanda ferahlık vardır hesabı),gerçekten bazı oyuncular kendi aralarında bile farklılık gösteriyor,örneğin aguero bundan önce en az 15 aguero ile oynamıştım,ama yeni aldığım aguero dehşet çıktı,7 maç 23 gol oha dedim,adam her poziyonda var her vurduğu gol,aynı şekilde de nasri ..garip bir durum oyuncular bile kendi içlerinde farklı...
  • Değerli FUT +30 üyeleri yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar mutlu ve Bol Galibiyetli seneler dilerim...
  • Arkadaşlar herkezin yeni yılını kutlarım.Yeni yılda size ve ailenize sağlık ,mutluluk ve huzur dilerim
  • Herkese iyi yıllar dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin yeni yılı mutlu huzurlu sağlıklı para dolu olsun

Hepinize Mutlu Yıllar ...
  • Sevgili dostlarim,

Herkezin yeni yili kutlu mutlu mubarek olsun, hayirlara vesile olsun. Kavgasiz, gurultusuz, dertsiz, tasasiz , her turlu sikintidan uzak guzel ve mutlu bir yil gecirmenizi temenni ederim.

FUT zevk modulum yandigi icin gecen seneki gibi guzel seyler yazamayacagim oyun hakkinda ama oyundan halen zevk alabilen dostlarimin bu mutlulugu bozulmasin insallah.
  • Bütün dostlarımın yeni yılını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim...
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.