Şimdi Ara

Ninja Turtles (2014) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
7
Favori
33.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rocksteady, bebap süperdi :) ama malesef bu çizgi film dışında hiç bir yerde gözükmediler..
  • orjinal senaryoda 89 çizgi filminin aksine krang bir tane değildi.. yeni sezondaki gibi robotlar içinde bir çok krang vardı

1987 çizimi, aynı şimdi nikoledeonunkiler gibi

Ninja Turtles (2014)

buda kara kalem tasarımı

Ninja Turtles (2014)

• Çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

Karatecisiniz demek var mi bana ogretebileceginiz bir kac numara? biraz karate bilseydim iyi olurdu aslinda

Yazdiklarinizi anladim hocam da benim demek istedigim o degil tam olarak Ninjutsu ustasi olan biri 1 den fazla dovus stili bilen birisini yenebilir mi? Hani illa adami oldurecek gibi algilamayin, o alintiladigim mesajdaki gibi (ilk cumlesi) birsey mi bu dovus turu onu merak ediyorum

Burada bir kaç güzel hareket var. Ama maalesef türkçesi yok.

Edit: 23:35'te ninjutsu da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 4 Nisan 2014; 23:37:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Ninja Turtles (2014)

Bunlarıda görebilecekmiyiz filmde acaba?

Her ne kadar adamım donatellonun, "Mutasyon zekâlarına hiç etki etmemiş gibi" sözü doğru olsa da, sevdiğim 2 karakterdiler önümüzdeki zamanlarda tekrar görmeyi umut ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

haah güzel benzetme :) dediğin soundtracki daha bugün dinledim :) ilk çizgi film serisinin giriş müziği ve videoları çok iyiydi.. ilk seyrettiğim zamanı hatırlıyorum ilkokul 3'e gidiyordum sanırım.. nasıl heycan yapmıştım tv başında, hiç unutmam o günü..

o serinin ilk çizimler çok güzeldi, sonradan çocuklaştırdılar. sanırım çizer değişti daha sonra

Evet çok çok iyiydi o zamanlar elimiz ayağımız titrerdi valla

Ona bende dikkat ettim, muhtemelen çizer değişmiştir, hep o şekilde devam etseydi keşke. Birde yazarına dikkat ettim, 2. sezonda bazı bölümlerin yazarı aynı zaman da Batman Animated Serisinde de yazarlık yapmış bir isim.

• ScienceHead kullanıcısına yanıt
    bak onu bilmiyordum..

galiba o ilk çizgi seriyi yeniden çizdiler daha sonra, hatta o youtube'daki tüm theme müziklerinde geçiyor.. çizimler daha ayrıntılı ama aynı biçimde.. giriş animasyonlarıda aynı ama müziği biraz değiştirmişler.. o seri ülkemizde hiç yayınlanmadı sanırım
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Sanırım 8-9-10. sezonları diyorsun hocam, çizimler aynı ama biraz farklılık var, ama onda da hem müzik hem anismasyonda değişme var. Ama 8. sezona kadar müzik ve animasyon aynı benim bildiğim.
  • Görselliğin değişmesi, animasyonun yapım aşamasıyla alakalı... Eskiden klasik yöntemle, üzerinde uğraşarak, çok emek ve zaman haracayarak yapıyorlardı.
    Dolayısıyla çok başarılı oluyordu... Şimdi flash animasyonla bile, bilgisayar ortamında çizgi film, animasyon yapıyorlar. Hiçbirşeyede benzemiyor.
    Teknelojinin ilerlemesi bazen can sıkıcı olabiliyor... Bu olay bir tek animelere etki etmiyor. Çünkü onlar, emek ve detay çizimlerini esirgemeden , en sağlamından yapmaya devam ediyorlar.

Bu konuya örnek verecek olursak;

Ninja Turtles (2014)

Birde şöyle örnekler var;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 5 Nisan 2014; 21:26:39 >

• O resim Fast forward tan itibaren ki cizimler. Asil TMNT 2003 un cizimleri soyledir;

http://cartoonsandcereal.breannaperrelli.com/wp-content/uploads/2013/04/Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2000.jpg

suda fast forward tan itibaren ki cizimler;

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20121021112807/tmnt/images/5/5c/3679411753_aeda31fec8_o.png

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fast forwarddan sonra ne olmuş öyle çizimlere ya, köşeli köşeli.. 96-97 senelerinin ilk 3d oyunları gibi

gerçek 2003 serisinin çizimler çok güzeldi.. yine mahvetmeyi başarmışlar
  • 2003
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)

Fast Forward
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)

Back to The Sewer
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)

2012
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)

2012'de genel grafik olarak büyük gelişme var ama keşke karakterler olarak 2003'ü geliştirselerdi

bu gidişler sonraki seriler
     Ninja Turtles (2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 7 Nisan 2014; 10:29:51 >

• genel olarak çizgi filmlerde, animasyonlarda bir yumuşama var :) transformer da böyle mesela
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Aslında kalite gayet iyi ancak nedenini tam bilmiyorum ama hoşuma gitmedi belki yaşlarının küçük olmasından belki yumuşamadandır belki de aynı atmosfer yoktur 2003'ün 2.resmindeki (Leo Foot ninjalarıyla dövüşüyor) hava yenisinde yok biraz komedi katmışlar güzel olmuş ama aksiyondan kısmışlar.
    Bu arada Leo'nun Foot ninjalarıyla dövüştüğü bölüm sağlam dayak yediği bölüm sanırım. Sonunda Han, Elite Guards ve Shredder geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

Aslında kalite gayet iyi ancak nedenini tam bilmiyorum ama hoşuma gitmedi belki yaşlarının küçük olmasından belki yumuşamadandır belki de aynı atmosfer yoktur 2003'ün 2.resmindeki (Leo Foot ninjalarıyla dövüşüyor) hava yenisinde yok biraz komedi katmışlar güzel olmuş ama aksiyondan kısmışlar.
    Bu arada Leo'nun Foot ninjalarıyla dövüştüğü bölüm sağlam dayak yediği bölüm sanırım. Sonunda Han, Elite Guards ve Shredder geliyor.

banada fzla çocuksu geldi yeni bölümler ama action figurleri çok başarılı.. yukarıda bahsettiğim küçük olan modeller. seri yapıyorum şimdi

hayır tamam şimdi çocuklar için yapmışlar diyoruz ama ben ufak yaşlardayken en sevidğim film verisyonuydu.. daha karanlık, daha sertti o dönemki çizgi filme göre.. ayırca michael keaton'In karanlık batmanini de çok severdik, korkardık jokerden penguenden ama yinede severdik :) yani o kadar karikatürize etmeden de çizseler yine prim yapar ama para hırsı ağır basıyor demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 7 Nisan 2014; 14:42:38 >

• Tmnt 2003 bitti ertesi gun TV de fast forward verildigi zaman dedim cizimlerde farklilik var. Harbiden cok kotu

Fast forward tan sonraki seriyi izlememistim o daha berbatmis

• FF karakter çizimleri fazla farklı değil aslında ama kıyafet ve silahlar da değişince farklı gözüküyor. Eski NewYork havası da olmayınca FF fazla tutmadı
    Back to The Sewers zaten seriye hakaret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

FF karakter çizimleri fazla farklı değil aslında ama kıyafet ve silahlar da değişince farklı gözüküyor. Eski NewYork havası da olmayınca FF fazla tutmadı
    Back to The Sewers zaten seriye hakaret

FF ye dikkatli bakarsaniz Back to Sewers tarzi cizildigini gorursunuz.

• FF kıyafetleriyle BTTS kıyafetleri aynı olduğu için benziyor çizimleri farklı
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)
     Ninja Turtles (2014)

Sırasıyla 2003-FF-BTTS
    FF 2003'e BTTS'ye göre daha fazla benziyor

• Tabii ki de 2003 e daha çok benziyorda FF ve BTTS nin çizim şekilleri aynı O 2003 havası falan yok
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.