Şimdi Ara

KIZ KONUSU [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
22
Favori
10.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok uzun yazmamanız şartıyla kızla ilgili sorularınıza cevap vereceğim.

Ciddi konudur. Milletle dalga geçecek olan gelmesin.

• Lan buraya yazın oğlum Açmayın zırt pırt konu. İlgilenecem diyorum
  • 4 aydır bir sevgilim var fakat çok dengesiz. Birden kıskançlık krizlerine girebiliyor, facebookta yaptığım yorumları paylaştığım fotoğrafları beğenen kızları bile kıskanıyor o derece. Bazen de çok umursamaz oluyor. Ben artık düşünmekten de onunla konuşmaktan da vazgeçtim. Onu çok seviyorum ama bu davranışları beni cidden sıkmaya başladı. Nasıl konuşmalıyım ne demeliyim bana bir türlü güvenemiyor sanırım eski ilişkileriyle alakalı olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard Roark

4 aydır bir sevgilim var fakat çok dengesiz. Birden kıskançlık krizlerine girebiliyor, facebookta yaptığım yorumları paylaştığım fotoğrafları beğenen kızları bile kıskanıyor o derece. Bazen de çok umursamaz oluyor. Ben artık düşünmekten de onunla konuşmaktan da vazgeçtim. Onu çok seviyorum ama bu davranışları beni cidden sıkmaya başladı. Nasıl konuşmalıyım ne demeliyim bana bir türlü güvenemiyor sanırım eski ilişkileriyle alakalı olarak.

Umursamaz davranışları numaradan olsa gerek.

Kıskanç insan kıskançtır.

Bence ilgi istediği için umursamıyor gibi yapıyor, "kaçan kovalanır" olayından dolayı.

İlk zamanlar güven sorunu yaşanan zamanlardır. Eğer gerçekten güvenilecek bir sevgiliysen zaten bir süre sonra seni daha rahat bırakacaktır. Tabii kıskançlık hastalığı yoksa. Bunu tespit etmek sana kalmış.

Ayrıca kız kendine güvenmiyorsa, senin onu ne kadar beğendiğinden emin değilse etrafındaki her kızı kıskanması normal. Sık sık gözünün ondan başka kimseyi görmeyeceğinden, ne kadar güzel olduğundan bahsetmelisin.

Valla ben bu facebook kıskançlıklarına engel olmak için, sevgilim söylemeden kendim karar verdim akrabalar dışında karşı cinsi eklememeye. Gerek yok. Bu ilişki olaylarında biraz özveri gerekiyor.

Ama diyorsan ki "Ben özgür ruhlu biriyim, kısıtlanmaya gelemem", kıskanç yapılı biriyle olamazsın.

• Ama konu çabaları ama tutmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

http://inciswf.com/1298717011.swf

bilirkişiyim valla

KIZ KONUSU   [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Ama konu çabaları ama tutmaz...

Tutmasın, ben yardımcı olmayı seviyorum. Konu kirliliği olmasın istedim.
  • bence konu çok karışır kimsenin takacağını sanmam

• Çok yakın oldugum fakat son zamanlarda aramızın biraz soğuk oldugu bi arkadaşım var ve onun bi sevgilisi var fakat sevgili gibi değiller hergün kavga falan ediyolar işte hergün küsler falan şimdi bu arkadaşımın eski sevgilisi geçen gün kankama ben onunla bir ara ciddi düşünmüştüm demiş ve msjlarını okudum hala ciddi düşünüyomuş :S ne yapayım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Howard Roark

4 aydır bir sevgilim var fakat çok dengesiz. Birden kıskançlık krizlerine girebiliyor, facebookta yaptığım yorumları paylaştığım fotoğrafları beğenen kızları bile kıskanıyor o derece. Bazen de çok umursamaz oluyor. Ben artık düşünmekten de onunla konuşmaktan da vazgeçtim. Onu çok seviyorum ama bu davranışları beni cidden sıkmaya başladı. Nasıl konuşmalıyım ne demeliyim bana bir türlü güvenemiyor sanırım eski ilişkileriyle alakalı olarak.

Umursamaz davranışları numaradan olsa gerek.

Kıskanç insan kıskançtır.

Bence ilgi istediği için umursamıyor gibi yapıyor, "kaçan kovalanır" olayından dolayı.

İlk zamanlar güven sorunu yaşanan zamanlardır. Eğer gerçekten güvenilecek bir sevgiliysen zaten bir süre sonra seni daha rahat bırakacaktır. Tabii kıskançlık hastalığı yoksa. Bunu tespit etmek sana kalmış.

Ayrıca kız kendine güvenmiyorsa, senin onu ne kadar beğendiğinden emin değilse etrafındaki her kızı kıskanması normal. Sık sık gözünün ondan başka kimseyi görmeyeceğinden, ne kadar güzel olduğundan bahsetmelisin.

Valla ben bu facebook kıskançlıklarına engel olmak için, sevgilim söylemeden kendim karar verdim akrabalar dışında karşı cinsi eklememeye. Gerek yok. Bu ilişki olaylarında biraz özveri gerekiyor.

Ama diyorsan ki "Ben özgür ruhlu biriyim, kısıtlanmaya gelemem", kıskanç yapılı biriyle olamazsın.

Şu zamana kadar hiçbir kız arkadaşımı aldatmadım aldatmam da. Bir kişiyi çok sevdim bu da onu biliyor arada bir onla ilgili şeyler soruyor hemen konuyu kapatıyorum geçmiş bitmiş artık hayatımda sadece sen varsın diyorum rahatlatmaya çalışıyorum, o an içi rahatlasa da bir süre sonra tekrar aynı sorunla karşılaşıyoruz.

Facebook tan nefret eder oldum kapatacağım diyorum ona da izin vermiyor benim yüzümden kendi zevklerinden vazgeçme diyor. Artık zevk almıyorum vs. desem de kapatmadım kaldı öyle. Fazla kız yok aslında okuldan arkadaşlar var hep tanımadığım biri de yok fakat dediğin gibi daha fazla ilgi göstermem lazım sanırım. Zamanla düzelecek inşallah. Sağol hocam yardımın için.

• Nasil kirmadan kızdan ayrilinir?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufhazerhan

Çok yakın oldugum fakat son zamanlarda aramızın biraz soğuk oldugu bi arkadaşım var ve onun bi sevgilisi var fakat sevgili gibi değiller hergün kavga falan ediyolar işte hergün küsler falan şimdi bu arkadaşımın eski sevgilisi geçen gün kankama ben onunla bir ara ciddi düşünmüştüm demiş ve msjlarını okudum hala ciddi düşünüyomuş :S ne yapayım ?

Arkadaşın biriyleyken aklına başkasını sokma.

Tek yapabileceğin, o işin yürümeyeceğinden eminsen arkadaşını o ilişki konusunda doldurmak. Bu ilişkiden bi yol olmaz, eninde sonunda ayrılcaksınız. Ne kadar erken olursa ikiniz için de o kadar iyi falan de. Gerisi arkadaşın ve sevgilisine kalmış artık. Çok da karışamazsın. Zaten aranız da çok iyi değilmiş bu aralar.

Ayrılırlarsa öbür kız harekete geçecektir zaten. Geçmezse de kendi bilir.

• quote:

Konu kirliliğine son.

Çok uzun yazmamanız şartıyla kızla ilgili sorularınıza cevap vereceğim.

Ciddi konudur. Milletle dalga geçecek olan gelmesin.

Konu başlığına güzin abla yazsaydın daha uygun olurdu bence
  • quote:

quote:

Çok yakın oldugum fakat son zamanlarda aramızın biraz soğuk oldugu bi arkadaşım var ve onun bi sevgilisi var fakat sevgili gibi değiller hergün kavga falan ediyolar işte hergün küsler falan şimdi bu arkadaşımın eski sevgilisi geçen gün kankama ben onunla bir ara ciddi düşünmüştüm demiş ve msjlarını okudum hala ciddi düşünüyomuş :S ne yapayım ?

Tek yapabileceğin, o işin yürümeyeceğinden eminsen arkadaşını o ilişki konusunda doldurmak. Bu ilişkiden bi yol olmaz, eninde sonunda ayrılcaksınız. Ne kadar erken olursa ikiniz için de o kadar iyi falan de. Gerisi arkadaşın ve sevgilisine kalmış artık. Çok da karışamazsın. Zaten aranız da çok iyi değilmiş bu aralar.

yani diyosunki arkadaşımı doldurayım tamamen ayırayım ve kızla ben çıkayım ? :S ben yapamam ki öyle bişe sonra arkamdan söver o arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Nasil kirmadan kızdan ayrilinir?

Sana yok yardım Kızla 2. buluşmada beraber ol, sonra soğudum diye ayrıl. Yok öyle

Hem ne yaparsan yap anlayacak sebebini. Salak değil ya.
  • quote:

quote:

quote:

yani diyosunki arkadaşımı doldurayım tamamen ayırayım ve kızla ben çıkayım ? :S ben yapamam ki öyle bişe sonra arkamdan söver o arkadaş

ha ben soruyu yanlış anlamışım.

arkadaşına hala ilgisi var eski kız arkadaşının sandım

tabii kı çıkma o kızla, kız mı kalmadı memlekette. hoş bir durum değil. sanki önceden kıza ilgin varmış gibi durur. şerefsiz damgası yersin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ha ben soruyu yanlış anlamışım.

arkadaşına hala ilgisi var eski kız arkadaşının sandım

tabii kı çıkma o kızla, kız mı kalmadı memlekette. hoş bir durum değil. sanki önceden kıza ilgin varmış gibi durur. şerefsiz damgası yersin.

kızdan biraz uzak durayım mı diye düşünüyorum ama kız bilmiyor onun bana olan ilgisini bildigimi

• benimde sevdiğim bi kız var kıza açıldım kız arkadaşlığımız bozulmasın dedi ve reddeti 1hafta sonra başka biriyle çıkmaya başladı çıktığı çocukla hiç görüşmemeişler arkadaşı ayarlamış bende sinirlendim buna dedim ben seni bu kadar çok severken sen tanımadığın biriyle çıkıyorsun dedim şuanda kız benle konuşmuyor kızı cidden çok seviyorm ne yapmalıyım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Nasil kirmadan kızdan ayrilinir?

Sana yok yardım Kızla 2. buluşmada beraber ol, sonra soğudum diye ayrıl. Yok öyle

Hem ne yaparsan yap anlayacak sebebini. Salak değil ya.

Istemeden oldu kardes :l Ailesine soylerse falan sikinti olabilir? Hem onu, hemde kendi iç sesimi kandirabileceğim birşeyler olmali...

• quote:

Orijinalden alıntı: utku2222

benimde sevdiğim bi kız var kıza açıldım kız arkadaşlığımız bozulmasın dedi ve reddeti 1hafta sonra başka biriyle çıkmaya başladı çıktığı çocukla hiç görüşmemeişler arkadaşı ayarlamış bende sinirlendim buna dedim ben seni bu kadar çok severken sen tanımadığın biriyle çıkıyorsun dedim şuanda kız benle konuşmuyor kızı cidden çok seviyorm ne yapmalıyım

şu arkadaşlığımız bozulmasın olayını da hiç anlamam. bana göre karşıdakinin acısına saygı duymamaktır, bencilliktir bu. benden biri hoşlansa ve ondan hoşlanmıyorsa mümkün olduğunca uzak dururum.

ne kadardır arkadaşsınız ve ne kadardır hoşlantı sinyalleri veriyorsun kıza?

bi kızın en zayıf noktasıdır aslında "ilgi". eğer tipini beğenecek gibiyse, ilgiye karşı koyamaz ve kısa süre içinde bi şeyler hissetmeye başlar. Al işte, öyle de olmuş zaten, gitmiş tipini beğendiği çocukla tanımadan etmeden çıkmaya başlamış.

Birkaç aydır ona ilgini belli ediyorsan ve karşılık göremediysen bana göre hiçbir zaman karşılık görmeyeceksin.

Arkadaşlığını ve umudunu kesmekten başka şansın yok.

Zaten insanlar ARKADAŞ KALMA OLAYI YÜZÜNDEN UNUTAMIYOR. Umut hep taze kalıyor çünkü. Ben iletişimi koparmıyım, belki bi gün benle olur diye düşünüyor. Ama olmaz öyle.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.