Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.635.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer gerçekten bu ise hiç ama hiç beğenmedim, ön yine benim zevkime uygun ancak arka tasarım çok çok kötü.

Bakalım içi nasıl olacak.

Polo'yu Golf 7 ile değiştirme hevesim yarıda kalacak sanırım.
  • Golf 6s olmuş bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdare eder, rakiplerinden en az iki tanesi bundan daha iyi bana göre.
  • Bunlar golf7'nin gerçek resimleri değil. Haftalardır forumlarda dolaşan autobild'in tahmini çizimleri.
  • İyi de iki resimdekinin hangisi yeni golf onu da bir anlatırmısınız. Bu resimleri diğer topicte ihtimaller diye zaten paylaştılar. Birinde çift çıkış egzos diğerinde sol tarafta, birinin sis farları farklı, öbürünün stoplar daha logoya yakın falan filan.
  • fake ler bile eskidi artık

2 hafta bekleyin dospagen daha fazla saklayamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilve

Bunlar golf7'nin gerçek resimleri değil. Haftalardır forumlarda dolaşan autobild'in tahmini çizimleri.

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

İyi de iki resimdekinin hangisi yeni golf onu da bir anlatırmısınız. Bu resimleri diğer topicte ihtimaller diye zaten paylaştılar. Birinde çift çıkış egzos diğerinde sol tarafta, birinin sis farları farklı, öbürünün stoplar daha logoya yakın falan filan.

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

fake ler bile eskidi artık

2 hafta bekleyin dospagen daha fazla saklayamaz
    neden farklı olduklarını açıklıyayım anlarsanız bizim binebileceğim normal golf 7 kırmızı olan mavi olanda muhtemelen r line oluyo ok

normal golf 6

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

golf 6 r

• Kalitesiz bir imajı var, en güzeli golf 5 'di. Şimdi nereden nereye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 10 Ağustos 2012; 17:21:45 >
  • harbiden das auto
  • Golf 4 fena değildi. Golf 5 kapı kolları metalik renk olanlar harikaydı. Son 2 yıldır çıkan VW'lerde vakur ve ağırlık hissetmiyorum. Çok pasif duruyorlar. Hatta jetta passat'dan daha iyi geliyor gözüme.
  • araba zaten oturmuş bir tasarıma sahip beyler..adamlar ne yapabilir tamamiyle değiştiremezler ki görünüşü..3 aşşağı 5 yukarı aynı olacak yine..ufak tefek dokunuslar yapabılıyorlar..yıllardır belli bir çizgi yakalamış ve begenilmiş golfü bir anda çizgisinden çıkartamazlar..

kaldı ki benim şahsi fikrim fena da olmamış..ve aracın yanına gidip incelenince daha da göze hoş geleceğine inanıyorum..yani resimden değilde gerçek haliyle araç daha hoş gözükecektir..
  • Gün geçmiyorki yeni bir Golf konusu açılmasın.

Resmi olarak yayınlansa da rahatlasak.

Tahmini bunlara benzer bir tasarımla gelecektir..
  • Stoplar böyle olmaz, olamaz.
  • Hep aynı tasarımlı araçlar. Ticari araçları dahil.

Sadece VW'ne benziyor. Önden, arkadan vb. yerlerden bakınca diğer VW modelleri ile karıştıranlar olacaktır.

Hiç eskimeyen sıradan, bildik-tanıdık... aynı tasarımlar.
  • Kimse beğenmediğine göre yine çok satacak demektir. Haftaya kaparo vermeye başlanır.
  • Ben de gercek sandim yani söyle fotosop resimler için konu açmayın
    Ustteki farklı alttaki farklı .

•  VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

En güzel PS'lerden biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 10 Ağustos 2012; 18:03:12 >
  • Eskisi daha yeni gibi duruyo?
  • dış aynı olur gibi.İçdende klima paneli yeni passatlardaki gibi olur.Onun haricinde ahım şahım değişiklik olmaz.

• Ps bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.